Dva extrémy: Kalivodová shodila 20 kg, zatímco Pawlowská předvedla nohy jako komíny Titaniku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Dva extrémy: Kalivodová shodila 20 kg, zatímco Pawlowská předvedla nohy jako komíny Titaniku!

Skoro to vypadá, jako by si ty dvě dámy mezi sebou předávaly kilogramy. Zatímco se mezzosopranistka Andrea Tögel Kalivodová (37) chlubí, že od porodu shodila už dvacet kilogramů, Halina Pawlowská (60) vypadá, že tahle váha navíc skončila nějakou nešťastnou náhodou právě u ní.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nilud
18. 05. 2015 18:59

Umaštěný a ukvičení vepřový.

zamlzena
18. 05. 2015 17:39

Nepřibírají nemocné ženy a / napříkl. ta štítnice, ale mnoho dalších onemocnění/ Halina to neukočírovala, jelikož pro ni bylo důležité udělat si svoji mez a přes tu nejít,nikoli se na to zcela vykašlat.

ellenic
18. 05. 2015 22:23

zamlzena V tom máš pravdu, když si člověk nedá limit, tak potom je to mnohonásobně těžší . Já si myslím, že to Pawlowská už moc neřeší. Já přiberu 2 kg a už mám signál, že takhle ne a jde to. Je to hlavně o tom chtít a ne to začít řešit až za týden.

zubni.pasta
18. 05. 2015 14:18

No tak Halina je sice silná ale je veselá mám ji ráda. Fakt je ten že jí to na zdraví moc nepřidá. Pokud člověk přibere po určitým věku těžko se to sundává. Halina má nemocnou štítnou žlázu možná to je zrovna tím. Rozhodně ji za to že je silná neodsuzuji.

koko61
18. 05. 2015 12:41

Kalivodou nesnáším pro její nepřirozené chování a nepřirozený výtlem. Halinu mám ráda, ale nechápu jak to může nechat člověk dojít tak daleko s nadváhou. Je to škoda, že až tak daleko to nechala dojít. V 60 letech už těžko změní jídelníček a těžko bude kila shazovat dolů.

nicnezpravda
18. 05. 2015 12:52

Některé lidi potkají hormonální problémy a můžou přibrat 50 kilo za krátkou dobu i když jedí pořád stejně..i po lécích se dá hodně přibrat..rozhodně není nadváha jen o jídle ! Halině je 60 a většina žen po padesátce zkrátka přibí­rá..nep­řibí­rají jen ženy,které jsou od přírody štíhlé nebo pořád drží diety a přehnaně sportují..

koko61
18. 05. 2015 13:12

To je sice pravda, ale víme všichni, že Halina není silná až po 50. Mně na ní fascinuje krásný a čistý obličej, takový nemá ani ženská ve 30. Mně se zkrátka ta ženská líbí taková jaká je a je velice příjemná /bez komentáře-co o ní řekla Studénková flundra slovenská/, samozřejmě se její nadváha možná už teď podepisuje na zdraví, proto mám tak trochu obavy. Jinak nicnezpravda

nicnezpravda
18. 05. 2015 13:20

Jelikož má k tlouštce gene­tic.př­edpo­klady,­takže nikdy nebyla zcela štíhlá..není silná až po padesátce,ale do té padesátky nebyla tak tlustá..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.