Odborník poslal vzkaz krásce z Bertramky: Až si tohle Ivana Gottová přečte, jděte jí raději z cesty! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Odborník poslal vzkaz krásce z Bertramky: Až si tohle Ivana Gottová přečte, jděte jí raději z cesty!

Je novou manažerkou svého manžela, ale neovládá němčinu! Klíčový jazyk by se měla Ivana Gottová (39) kvůli komunikaci s německým managementem Karla Gotta (75) naučit. Doporučuje jí to personalista, kterého oslovil deník Aha! Podle něj by Gottová také měla být více komunikativní.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bella.
22. 04. 2015 11:55

ararat
žáha tě pálí furt , máš reflux

mord
22. 04. 2015 15:00

Mazej ke svému kbelíku intosko z Aha a nemudruj

mekanik
22. 04. 2015 12:30

ar-spálit nebo zchladit žáhu?úsměvné

pavucinka
21. 04. 2015 20:01

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. A v tomto případě si o něj někdo koledoval. Vybírat si ženu v pozdním věku?

evanakis
21. 04. 2015 19:42

HORŠÍ NEŠTĚSTÍ , NEŽ MACHÁČKOVÁ NEMOHLO MISTRA POTKAT A BUDE PROKLÍNAT DEN , KDY SE DO TÉ OTŘESNÉ ZLATOKOPKY ZAMILOVAL ! MISTŘE , KAM JSTE DAL OČI !

jerry
21. 04. 2015 19:45

Oči měl zavřené.

.bella
21. 04. 2015 19:35

Je pod mojí úroveň sledovat komerční tv,hloupé seriály,buláry , a podobné stupidity!
Já mám totiž úroveň a proto chodím jenom do divadel ,na opery a po večerech čtu pouze moudré knihy a proto nemám čas a ani zájem sledovat a komentovat na bulvárních webech hloupé drby o tzv CELEBRITÁCH!
Suma sumárum je mi vás líto!
Meku lásko

bella.
21. 04. 2015 21:31

.bella

je-li před bella tečka, nebo za bella víc jak jedna tečka, nebo je-li bella bez teček úplně, pak to nejsem já, ale přilepený nick na mě.
také se vyskytuje jako mekanikk s 2 kk a je přilepený na nick mekanik s jedním k.
A ví, že já se takhle nevyjadřuju
kdo se přilepil na mekanika vím a už jsem mu to vzkázala, protože se mord podřekl
To, že se na TV skoro nedívám kometují v debatách jen mord + ararat.
Tak dávejte bacha, bella. tečka po jméně jsem já a ty přílepky jsou jen obyčejnej póvl
Jo, v divadle jsem byla naposledy v pátek 17.4. , v 1. řadě Švandovo divadlo hra: Celebrity repertoár Pod Palmovkou, ale to se opravuje.
stačí morde?
meku

mord
22. 04. 2015 08:36

Bellmeku tvůj život je mi lhostejný stejne tak jako tve drby pokud nepomlouvas ty, kteří se nemohou bránit najdi si jiný způsob jak si léčit komplexy

zaharvi
21. 04. 2015 18:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ruumaabumbanen
21. 04. 2015 15:48

gottovka tak může nasmlouvat svojí roli blondýny ve filmu tři tyroláci v kožených kalhotách

kllarina
21. 04. 2015 15:22

Souhlas- zestarnul Gotak. Chce mit klid a deti pobliz, tak udela co tupku napadne. Ze vlastne vypada jako oslik, je uplne jedno. Ivana zafnuka nebo dupne a radeji to udelame nebo by mi mohla z pomsty zazpivat! Je to kacena, co by bez jmena Gottova stezi hledala uplatneni, fakt neumi nic. Nebo to co umi jeste neukazala. Zpev prumer k taboraku, herecka minus a moderatorka je udesna a priserna v jednom. Tak holka tezi ze jmena dokud to jde. Jen je udivujici, ze se nestydi sama pred sebou, kdyz siri kolem sebe, ze vse je bez protekce. Dokazat neco sam - pani Gottova - to je kumst a ne vydirat a terorizovat lidi kolem sebe, ze manzel udela bububu, kdyz veci nebudou, jak nesikovna Ivana chce! Pane Gotte - Vy se divite, ze ji lidi nemaji radi??! Prosim Vas, to muzete rikat doma, at mate klid, ale neverim tomu, ze byste pozbyl i zbytek soudnosti!

zzapp
21. 04. 2015 23:26

kllarina...co by styděla? vždyť na tom těžce už x let pracuje. Výsledky ji mohou jen těšit. KG už méně....

prdyvrdy
21. 04. 2015 13:54

a že by propustil dva schopné profíky aby si tam z plezíru nasadil dvě neschopné kuňky a ještě platil třetí co umí německy, no ten to teda vymňoukl... zestárnul chlapec, zestárnul.

aurora45
21. 04. 2015 13:31

OMG! Teď jsem se konečně podívala na profil této šukulky a tam je fuckt napsáno mj., že měla dvouletou známost s Michaelem Douglasem A taky že působila jako asistentka zahraničních herců, kteří natáčeli v Praze - i donést kafe ze Starbucks je asistence...

antonuis.j
21. 04. 2015 14:44

>šukulka< - to je moc zajímavý výraz . Tomu, že měla ta prkenná obryně rypatá vztah s DOglasem věřím asi tak jako tomu, že naši politici jsou čestní a čistí jak lilie. Douglas by na tu ošklivou kobylu bez šťávy a jiskry ani neplivl.

zzapp
21. 04. 2015 23:28

antonuis.j... souhlas.

qwertina
21. 04. 2015 13:13

Kouzlo osobnosti se neda naucit a Gott zadne velke koncerty v Nemecku nema je rad, kdyz si nekde zazpiva jednu pisnicku V soucasne dobe je zpevaku s tenorem mnoho a daleko mladsich Gott by udelal nejlepe kdyby zavcas odesel a venoval se rodine, kterou si na stara kolena poridil

hufnagll
21. 04. 2015 13:13

Roznožku ovládá skvěle a to stačí,ne.To je nad všechny tituly

antonuis.j
21. 04. 2015 13:12

Anglicky - možná tak tři slova, včetně pozdravů. Lhářka prolhaná, kdyby uměla anglicky, tak se s těmi německými manažery domluví, protože v Německu mluv anglicky všichni. Nevěřím jí to stejně jako její "vztah" s Douglasem a práci pro americkou produkci. S její tupostí a chlubivostí by byl net zaplaven fotkami, ta ženská je fakt pitomá. Neumí nic, ošklivá je jak noc a totální dřevo.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.