Ruský armádní soubor Alexandrovci nechápe, co Čechům vadí na cestě prezidenta Miloše Zemana (70) do Moskvy na oslavu výročí konce války. „Vždyť jsme vás osvobodili my!“ vzkazuje dvousetčlenný soubor a jako jeden muž se postavil za českého prezidenta.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
kukulin,nepopletl sis to malinko,kdo komu branil v osvobozovani? Vis co pachali tvy slavny Americani napriklad v Plzni? Dopln si vedomosti ty pravy historie!
Maj zrejme vic rozumu nez kdekdo v nasem narode! Vyhrady mam,presto Zemana podporuju,jen se jeste na muj vkus drzi moc zpatky.Tahali na nej cerveny karty,tak at jim to da sezrat,vsechny ty teroristy co vyrabej,vyzbrojujou a skolej,vsechny ty mrtvy ve zbytecnejch valkach provokovanejch pro obohaceni se a nadvladu nad svetem,ty plany na zlatou miliardu,zniceni vseho kam slapnou,zrady vlastni zeme a sveta pro hrstku nenazranejch atd.,byl by to dlouhej seznam!
Mně třeba vadí, že CCCP nedovolila Američanům nás osvobodit a v Československu proto skončila válka o den později než v Evropě. Že se páni důstojníci nezmíní, že nás okupovali a v po válce kradli a znásilňovali. Jednou z obětí byla i Květa Fialová.