Ruský armádní soubor jedním hlasem vzkazuje Čechům: Alexandrovci podporují Zemana! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. června 2026

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Ruský armádní soubor jedním hlasem vzkazuje Čechům: Alexandrovci podporují Zemana!

Ruský armádní soubor Alexandrovci nechápe, co Čechům vadí na cestě prezidenta Miloše Zemana (70) do Moskvy na oslavu výročí konce války. „Vždyť jsme vás osvobodili my!“ vzkazuje dvousetčlenný soubor a jako jeden muž se postavil za českého prezidenta.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

smazan_20150505
11. 04. 2015 14:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bella.
10. 04. 2015 22:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
11. 04. 2015 05:37

ty uz jenom smrdis svetu "stara bello"..podle toho co si pamatujes budes davno v duchodu a nekde soupes nocni na vratnici ...

bella.
11. 04. 2015 08:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150505
11. 04. 2015 13:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bella.
11. 04. 2015 21:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bum-bac-bum
11. 04. 2015 10:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150505
11. 04. 2015 14:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bella.
11. 04. 2015 21:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150505
11. 04. 2015 14:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tulip
10. 04. 2015 20:09

Jen kdybychom si s manželem mohli dovolit jít na koncert,který budou pořádat v Praze!! Ale bohužel,z našich starobních důchodů,si vstupenky nemůžeme dopřát.A tolik bychom si tento vyjímečný sbor,přáli slyšet na vlastní uši!

bum-bac-bum
11. 04. 2015 10:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
10. 04. 2015 18:12

Kdyz jsme u Trockistu a bolseviku,stalo by za to aby se lidi poucili ze komunisti byli az pod nima a podlehali jim,takze bych byl dost opatrnej se soudama,vsichni ovce nebyli uz tenkrat,to dnes je tech ovcanu znatelne vic nez tenkrat.

prroud
10. 04. 2015 18:09

auslak,neplet si trockisty,bolseviky a vojska warsavsky smlouvy s Ruskem,nebo tehdejsim SSSR,ono je to cely trosku slozitejsi.

auslak
10. 04. 2015 17:29

A v roce 1968 nás osvobodili podruhé !!!!!!!!!!!!!

bella.
10. 04. 2015 23:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
11. 04. 2015 05:35

soudruzka se nam rozpovidala

bella.
11. 04. 2015 08:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
11. 04. 2015 12:03

hele oxallis ma uz i bellu s teckou ...ta stara baba uz nevi jak najit spuluhrace

bella.
11. 04. 2015 21:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.