Z toho se policii orosí čelo: Podívejte se, kdo ve skutečnosti ohrožuje americký konvoj! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Z toho se policii orosí čelo: Podívejte se, kdo ve skutečnosti ohrožuje americký konvoj!

Stovky policistů v pohotovosti, nebývalá bezpečnostní opatření. Na druhé straně ale nebezpeční plynoucí z toho, že my Češi jsme z průjezdu vojenské techniky doslova paf, a je jedno, jestli tady Amíky rádi vidíme nebo ne…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
01. 04. 2015 08:33

Jen si tak rikam,ze vy vite malo i o tom co se delo po osvobozeni v americky Plzn­i...­....­...na­prikla­d...­....­....­.Natoz abyste meli sajn o tom co je hrany ve svete.

prroud
01. 04. 2015 08:31

pixlax a ninga,ano,poznavam vas,vase argumenty jsou takovy pres­vedci­ve..­...a­meric­ky )))­))))))­))))))­))))))­)))

prroud
31. 03. 2015 11:00

1pravda1,Cechackum pravdo chybi jedno,VEDENI! Nevedi ze Amerika konci a hraje uz jen hru,jeji jedina nadeje na prodlouzeni agonie je dostat evropu a celej vychod do valky,stejne jako nic netusiici Araby,do valky ktera nebude na jejim uzemi a pakovat se na vsech zucastnenejch stranach,jako to delala doted!!! Jenze je uz dost lidi a statniku co ji to prestali zrat,az na stado ovcanu,otazka casu nez i to prohlidne,konecne. ;-).Proto cela ta saskarna,karneval,a zoologicka vojaku,uzitecnejch idiotu,nevedi ze Americka elita uz nepocita ani se svym narodem,jen se sebou,vi ze je konec a snazi se honem nahrabat,uz marne

ninga
31. 03. 2015 19:01

běž do ***e

1pravda1
31. 03. 2015 10:23

Čecháčci se rádi zadara podívají na vojenskou techniku, ale aby se umávali k smrti, je trapné. Někteří už jsou asi zvyklí mávat všemu i vojákům

prroud
31. 03. 2015 07:50

pohadkamaje,toho se nebojim) , ale chlapcum koukam bude jednou hodne spatne,uz ted nechapou,ale jak se rika: "kazdej v mire svyho pochopeni",kdo chape malo,jen slouzi tem co chapou vic,otroci jim.

pixlax
30. 03. 2015 22:44

Prrroud
Debil pos ra ne J

pixlax
30. 03. 2015 22:43

Oprava
PRROUDE !!!!!!

pixlax
30. 03. 2015 22:41

Přerozdělování
Ty seš ČR ur r á k že mu není rovno

ararat
31. 03. 2015 11:47

a jsi převědčen,že ty nejsi??????????? hádej co je správně?

analfabet
30. 03. 2015 20:44

Welcome, boys, vítáme spojence!

prroud
30. 03. 2015 20:14

Docela by me zajimalo kdy spadnou "mym narodum" supiny z oci! Zrejme nikdy,maj je k nim pribity stovkama hrebikama......

pohadkamaje
30. 03. 2015 20:42

Hlavně klídek, ať ti nepraskne cévka, nějací Američani za to nestojí.

prroud
30. 03. 2015 19:49

Okupace zustane okupaci,at je to ta z 15.brezna 1939,nebo warsavska z 68,nebo tahle americka soucasna kterou zacla tzv.EU !

prroud
30. 03. 2015 19:42

A ano,policii a nejen ji,ale celymu narodu by se melo rosit celo,tohle tady uz od 68 nebylo,dalsi velevlastizrada,jen zaplacena!Davejte pozor na veci budouci

prroud
30. 03. 2015 19:33

Jj,takovej uz jsme si ten svet udelali svou lhos­tejnos­ti,u­zitec­ni idioti si fotej uzitecny idioty co za par babek vydelavaj zabijenim druhejch i sebe starejm slizskejm dedkum valejicim se po plazich s kur,vama miliardy!

prroud
30. 03. 2015 19:24

Já americký mírotvůrce
Dobrý den! To jsem já,americký mírotvůrce!
To já jsem založil USA, přestože jsem byl zločincem ve své historické Vlasti.
To já jsem pozabíjel v Americe bizony a miliony Indiánů.
To já jsem přivážel z Afriky otroky, abych nemusel pracovat a mohl dobře žit.
To já jsem založil Hollywood, aby židovská mafie pověděla celému světu o italské, japonské a ruské mafií a já jsem založil operace CIA, které měly za cíl uzurpovat moc v jiných zemích a ukázaly je jako boj za spravedlnost a lidské hodnoty.
To já jsem bombardoval Jugoslavii.
To já sponzorují světový terorismus a potom s ním bojují, při tom se zbavují starých zbraní a testují nové.
To já jsem vytvořil nejlepší média na světš,aby CIA mohla provést 9/11, a všichni mysleli, že to byl nějaký Arab na oslovi.
To já jsem oloupil Německo v r.1945, SSSR v devadesítých a to já loupím v Íráku a na Ukrajině dnes.
To jsem já znásilnil tisíce Němek, Srbek, Afričanek, Japonek a Francouzek.
To já potřebují demokratické hodnoty všude, kromě vlastní země. A za tyto hodnoty budu bojovat všude, v jakékoli zemi, na jakémkoli kontinentu, kromě USA,cizima rukama, za cenu lidských životu, ale ne amerických. Do poslední kapky krve, ale ne americké. V boji za demokratické hodnoty budete vy pomáhat mně, ať si to přejete nebo ne. Ve skutečnosti já kašlu na nějaké demokratické hodnoty. A nezáleží na tom, že všechno dělám kvůli zeleným papírkům, které jsem také vnutil celému světu a donutil vás modlit se za ně.
Já jsem - americký "mírotvůrce" (světotvůrce) a budu vytvářet takový svět, jaký si přeji já.
www.y­outu­be.co­m/wat­ch?v=J­qE_2y­CosKw

ararat
31. 03. 2015 11:49

a co Vietnam?

prroud
30. 03. 2015 19:19

rezacek,jen absolutne neznalej idiot je muze pozdravit.........

rezacek
30. 03. 2015 14:37

Myslím, že tihle Amíci správně pochopili, jaké je ideální auto na české dálnice. Good luck, boys !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.