Halina Pawlowská hledá nového chlapa! Čeká, že o ni bude pranice, nadiktovala své požadavky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Halina Pawlowská hledá nového chlapa! Čeká, že o ni bude pranice, nadiktovala své požadavky!

Spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská (59) se pomalu vyrovnává se ztrátou milovaného manžela Zdeňka (†60). Po dlouhé době se prý v jejím srdci objevilo místo pro dalšího muže.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
17. 03. 2015 07:22

Paní Halina je krásná žena,její obezita je život ohrožující a určitě má problémy.
Nehodlám ji soudit ani kritizovat,je dospělá a pohybuje se mezi lidmi.kteří by ji mohli pomoci.
Vaří dobře,jsem ráda že propaguje vaření a člověk se tam může naispirovat.Její inteligentní komenty v průběhu vaření,jsou i úsměvné a milé sluchu.

nicnezpravda
15. 03. 2015 20:16

Halina je hezká a komu se nelíbí ať se na ní nedívá !

kraken.666
16. 03. 2015 00:34

nicnez***..pro tebe hezká když seš vyžraná stejně jako ona ty cikánská prasnice!

trkic
15. 03. 2015 15:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vuhp
15. 03. 2015 15:02

Kdysi jsem ji měla docela ráda . Ale ted se mi zdá svým vystupováním trapná.
Jak pořád v bulváru truchlí po manželovi, jak stále vyzdvihuje svou bolest z jeho úmrtí. Neumí jeho umrtí nést důstojně , bez blbých článků.
Osobně si myslím, že tak činí hlavně pro prachy , aby se stále udržela na výsluní.
Vzpomínám , když její manžel ještě žil , tak neustále psala o nějakých milencích.

illis
15. 03. 2015 16:48

vuhp Přesně tak, a ona ví moc dobře, jak si peníze vydělat. To její U Haliny v kuchyni jsem viděla jen jednou a stačilo . Neskutečně sebestředná a domýšlivá ženská. K čemu je takové její předvádění. Internet je plný skvělých receptů. Teď bude ještě oxidovat v reklamě, už byla upoutávka s pohledem a komentářem na její zadnici. Ten pořad používá i nejen k vlastnímu zviditelnění .

kraken.666
16. 03. 2015 00:25

debillis..a ty zase oxyduješ na diskuzích ! Dej bacha ať ti z tý závisti neprasknou hemeroidy babizno inkontinentní!

smazan_20150505
18. 03. 2015 14:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dadana
15. 03. 2015 13:52

Halina má už dlouho milence,jenže ho tají,a dost se divím,že ho bulvár ještě neodtajnil

vobo1
15. 03. 2015 13:27

Ta její ňadra jsou opravdu nepřehlédnutelná, není to z mého pohledu sexy, ani koketní, ale obrovské kusy masa vyvalená z výstřihu.

nicnezpravda
15. 03. 2015 20:17

a co jako ? Když má žena svoje prsa,tak za to nemůže jestli jsou velká nebo malá..odsuzuju spíš to,když si dají nevhodně a přehnaně zvětšit prsa ženy,které to nepotřebují..

1pravda1
15. 03. 2015 13:27

Halina je super, svoji tloušťku vynahrazuje humorem, je pozitivní atd. Určitě ji tloušťka trápí, ale člověk stejně umře, a lepší než se utrápit je užívat si života i jako tlustá Cestuje, natáčí tak co. Žije naplno, má syna dceru vnouče tak co, i hubení umírají. Já neodsuzuji tlusté lidi, každý nemá vůli a i když jí má, tak se z něho stane nervozní hubnoucí troska. Je to každého rozhodnutí. Život je v podstatě cesta ke smrti. Záleží co je mezi tím.

panikekulova
15. 03. 2015 12:39

Paní Halina je velice příjemná žena. Nehraje si na celebritu ALE !! Mohla by se sebou opravdu něco udělat. Je velice silná řekla bych obézní určitě to na ní nechává zdravotní následky. Ty prsa by si mohla trošku zakrýt. Jsem sice žena ale na bocích lámající se prsa na ty opravdu není hezký pohled. Možná můžům se to líbí mně se to ale vůbec nelíbí a asi bych se za to styděla.

illis
15. 03. 2015 16:55

panikekulova Máte pravdu, ale hlavně musí chtít ona. Ani nemůžu napsat jak ji v těch upoutávkách, které běží v reklamě komentuje můj manžel. A to je chlap a nelíbí se mu to.

nicnezpravda
15. 03. 2015 20:19

a někomu se zas nelíbí anorektické kostry

nicnezpravda
15. 03. 2015 20:19

I kdyby si vzala rolák ty prsa budou vidět i tak Tak to prostě je..kdo má velká prsa je nezakryje Naopak ženy s malýma prsama si je můžou vycpat,ale naopak zmenšit prsa bez plastiky jen oblečením jde těžko..a ten rolák je ještě spíš zvětší..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.