Simona Krainová: Co měla proti Bartošové? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Simona Krainová: Co měla proti Bartošové?

Z modelky Simony Krainové (42) se na chvíli stala herečka a jako jedna z hlavních hvězd filmu Vybíjená musela splnit spoje propagační povinnosti. Ale ke konci už se s mladší kolegyní Lindou Bartošovou (21) fotit nechtěla…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

znojmacka
06. 03. 2015 10:52

Tak mně se Krainová líbí a myslím, že vypadá pořád skvěle.. jasně- krása je subjektivní pocit, ale psát o ní že je škaredá jak otevřenej kanál, hnusná- (prostě největší obluda) apod.- spíš než se subjektivitou, natož s objektivitou - to souvisí s antipatiemi, řekla bych. A že má jen základku?- Využila už v raném počátku to, co jí bylo do vínku dáno a umět využít něco dokonale tak, že má už teď prachy co většina z nás do konce života nevydělá- tak zas tak blbá nebude. Myslete si o tom co chcete- je to můj názor.

humphrey.b
05. 03. 2015 12:10

Ale co, napsal jsem své mínění a co - žíly mi to netrhá, doma ji naštěstí nemám, tak ať si nechá třeba na hlavu našít labutí peří a natáhnout koutky až do týla. Mozkové buňky jí holt neimplantují.

robin5
05. 03. 2015 11:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

humphrey.b
05. 03. 2015 11:48

Asi tak, no. Hraje si na mladou, ale ani stovky plastik, botox, kolagen, silikon a falešné vlasy čas nezastaví. Naopak je hodně strhaná a vyžilá, vůbec není hezká. Mně se tedy nelíbila nikdy, tyhle kobylí drsné typy s koňským chrupem se mi nelíbí, ale teď je z ní stará bába zrasovaná. A kdoví, jak a jestli tu ZŠ dostudovala celou, když ji slyším mluvit, je to hrůza, ta ženská je totálně blbá, opravdu ano, je to staré jelito a absolutně ***amotná.

humphrey.b
05. 03. 2015 10:11

ANi se nedivím Krainové, protože je děsná, zato Linda je krásná a milá slečna. Sorry, ale nechápu, kdo pořád může o Krainové psát, jak je krásná a jak vypadá mladě! Za prvé je ošklivá jak otevřený kanál, vypadá přes desítky plastik staře, je odulá, vrásčitá, pleť zničenou, kobylí obličej a kobylí ošklivé zuby... falešné vlasy jí taky nesluší, prostě je to stará bréca, vyžilá umělá rašple. A pokud jde o její IQ - to ani nelze komentovat, je debilní. Takže ať už zaleze a štrikuje ponožky a neukazuje se, jedubaba škaredá stará, vypadá nejmíň na 55 let.

dzery
05. 03. 2015 09:04

hanka_
05. 03. 2015 06:53

Jasné, ne? L.Bartošová je krásná holka, Krainová prostě krásná není, i přes ubezpečování sebe sama a okolí, jak mladě vypadá, tak bohužel, vypadá starší než je a její kobylí obličej přece nemůže být nazýván krásným. Je bezesporu atraktivní s úžasnou postavou, ale s tou krásou opravdu brzděte.

humphrey.b
05. 03. 2015 10:13

Moje řeč. Krainová je ošklivá stará blizna, vyžilá stařena. A ty plastiky jí nějak nepomáhají, je to fakt příšerně ošklivá a nepřitažlivá bába.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.