Co se to děje u Gottových? Ivana se zavírá sama v ložnici! O děti, domácnost i psa se musí starat Karel! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Co se to děje u Gottových? Ivana se zavírá sama v ložnici! O děti, domácnost i psa se musí starat Karel!

V domě Gottových na Betramce je to v posledních dnech vzhůru nohama! Ivana Gottová (39) se tak pekelně připravuje na premiéru muzikálu Přízrak Londýna, že větší starost o domácnost teď spadla na jejího muže Karla Gotta (75).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

planety
12. 04. 2015 16:34

Takle si Karel Gott svůj manželský život JISTĚ NEPŘEDSTAVOVAL! Ivana nebere ohledy na manžela ani na děti, to je ještě více ostudné než její profláknutý videoklip, za který si odnesla cenu Davida

news
11. 04. 2015 14:03

Trapačka hubu křivá zpívat to ji snad gott může naučit
a nemusí bít nenažraný jen sláva a slavíky stejně si je do
hrobu nevezme..co stím harapádím ona už asi ví proto ho
takhle strapnila...
A mezi náma předělávaný klipi z originálu do
češtiny je pěknej humus a neznám nikoho kdo by to zazpíval
přesně podle originálu..
Vy zpěváci jak si říkáte neztrapnujte se stejně vám to nejde
at děláte co děláte...

oldedek
16. 02. 2015 14:54

"Ivana se zavírá sama v ložnici!..."
No přece Gotovi nemůže v 92.letech ještě stát ...

bella.
12. 02. 2015 10:04

Chybí role bordel mamá.
Gott by se měl přimluvit ještě za tchýni

ararat
13. 02. 2015 22:37

jůůůůůůůů,já mám nápad,co kdybys dělala bordel mamá ty ,to by byla fákt prčáááááá

bella.
12. 02. 2015 09:48

Údajně je to role obyčejné prostitutky v davu .
Proč je potom Gottová napsaná v obsazení mezi hvězdami muzikálů ?Protože to významné jméno Gott nesmí být vytištěno až na chvostu, kam by ta role jinak patřila.
Aby se mezi hvězdy Gottka vešla, odšoupli i její kámošku Czákovou a že ta aspoň něco umí.
Pane bože !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!

DIVADLO HYBERNIA:
PŘÍZRAK LONDÝNA – nový muzikál – premiéra
Michal Prostějovský + Lumír Olšovský + Radim Smetana
sobota 7. března ve 14.00hodin a v 18.00 hodin
sobota 14. března ve 14.00hodin a v 18.00 hodin
Obsazení: Lukáš Langmajer , Monika Absolonová, Jana Švandová, Míša Nosková, Ivana Gottová, Vanda Karolyi, Renata Podlipská, Ilona Csáková, Marek Holý, Petr Dopita, Natálie Grossová, Lukáš Adam, Roman Říčan, Jan Kopečný a další..
Cena vstupenky 590Kč

mandat
12. 02. 2015 21:36

Protekcni spratek GOTTOVA.

planety
12. 04. 2015 16:35

Tvrdě řečeno, leč naprosto výstižně.

amplituda
11. 02. 2015 18:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

subrosa1976
11. 02. 2015 16:12

Díky za názor. Právě proto, že je svoboda, tak svobodně píšu své pocity a názor a nikoho tím k ničemu nenutím, to mi nepřísluší. Bude lepší, aby jste si můj příspěvek přečtla znovu a uvidíte, že nikde není napsáno něco, co by se definovalo příkazem či nařízením. Jen píšu své pocity a myšlenky. Gotta mám naopak velice ráda.

scampoid
11. 02. 2015 16:01

Aspoň, že jste přestali psát "Ivanka". Na druhou stranu to FAKTTTTTT nikoho nezajímá, co dělá!!!

starypes
11. 02. 2015 15:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dannaa
11. 02. 2015 15:00

Viděla jsem pořad, kde Gott seděl stažený, tichý, nejistý, jisté byly jeho dcery a Ivana, která jim píseň zkazila. Gott byl velmi smutný. Bylo mně ho líto. Ivana má jako jedna z mála matek možnost být s dětmi, věnovat se koníčkům a pečovat o svého muže, který si to myslím zaslouží. Asi si myslel, že jako zdravotní sestra bude mít empatii a potřebu pečovat o druhé a houbeles. O děti se stará chůva a Gott je ve skutečnosti sám.

mandat
12. 02. 2015 21:37

Presne tak. Mistr to dopracoval. Na stara kolena musi jeste vydelavat na jeji luxus.

planety
12. 04. 2015 16:37

Moje slova!

bella.
11. 02. 2015 12:47

já to vidím takhle : jak Gottka, tak Gott o těchto komentech vědí.Gott o sobě rád chce vědět, ona taky.
Myslím, že oba negativní hodnocení považují za závist, tak jsou sebestřední.
Já osobně to beru jako korupci v šoubyznysu .A to velkou korupci! A nechutnou korupci!
Pods*** korupce je stejná ne? U politika, byznysmena i Gotta .
Jde o prachy, styky, upíchnutí svých příbuzných do funkcí, jobů .
Gottka i děti už mají zaděláno na dividendy .Práci odvedli a budou odvádět kvalitní? nebo zaclání schopnějším?
Kdo kdy viděl, aby na zprávy vypustila TV moderátorku, která se
t e p r v e !!! učí mluvit, tvářit , stát a hýbat se? Je to korupce, nebo ne?!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!
Tento postoj má v současnosti ke Gottovým většina lidí, jen pár prosťáčků tady na diskuzi v tom vidí závist..

smazan_20150312
11. 02. 2015 14:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
12. 02. 2015 07:59


tady je ukázka lidské hlouposti,je rozpínavá jako vesmír,je velká a nejde ji zabrá­nit.­....be­lado­na-božena je snad ředitelka zeměkoule ...KORUPCE kdo kdy tohle viděl,to že si dovoluje tohle napsat,člověk co se že se jedná o korupci,to je tak směšné,hloupé a naivní,soudit,co vidím v televizi a nebo co se napíše v bulváru a soudit někoho bez taláru,udělá jenom tupec,který se obvinění vyřknou jenom tak od pasu....no i hlupáci jsou lidé,ale špatně se s nimi žije...hloupost člověka bohužel nejde léčit,ale majitel je potrestán ,musí s ní žít celý život

bella.
12. 02. 2015 21:48

ararat
jsi zase v rauši, máš nesouvislé výkřiky , nedávají smysl, když píšeš nenalejvej se!.
---
Ke korupci a cause Gott+ Gottová:
Mám hudební sluch a mám zdravej rozum .
Ještě něco ?

govana
11. 02. 2015 10:46

kolik zlatokopek ulovilo staré muže to je život a naivita starých mužů ale Gott u mne klesl tím že Ivance nedomluví že nic neumí co se týče herectví ,zpě­vu,mo­dero­vání­.Tedy oba dva jsou trapní.Až Gott umře to bude Ivanka se svými zlatými holčičkami denně plakat v přímém přenosu?Bylo mne jedno že se Gott zamiloval do mladé ženy ale není mi jedno co dělá blbá Ivana.Umí perfektně AJ proč v klidu z nudy nepřekládá nebo nevyučuje AJ?Nebo si neužívá života s Gottem?Proč je v Tv když na to nemá,nedivila bych se že měla zálusk i na hlavní zprávy...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.