Vdovec Rychtář na svátky vytasil další fotky zbědované Bartošové! To je síla | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 10. května 2024

Svátek slaví Blažena, zítra Svatava

Vdovec Rychtář na svátky vytasil další fotky zbědované Bartošové! To je síla

Josef Rychtář poukázal na šokující stav bohnické léčebny, kde se léčila jeho manželka Iveta a kde se momentálně nachází Martin Preiss. Zveřejnil proto fotky, které berou dech. Bohužel ne v tom dobrém slova smyslu...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

goldsteinicik
28. 12. 2014 19:18

Tak to bohužel je, on jí využil i když to bylo tak nějak na revanš...Ona si vesele popíjela a otupovala se ve velkém léky a on jí za to dělal sluhu. Jenže ona je mrtvá, tudíž ta "ubohá" a on kouká jak na tom něco trhnout dokud je o to zájem.

honzadv
28. 12. 2014 19:49

Přesně tak, oba si vyhovovali, on ji doléval a sypal pilule, ona se vesele válela a "proslavila" ho, což oba chtěli, její sen to byl celý život, i dítě obětovala pro své pohodlí a chlast a on se jen chytil. Oba byli šťastní a teď už by mohl být klid, od ní i od něho.

goldsteinicik
28. 12. 2014 20:05

Kam mi paměť sahá tak každého svého EX pomluvila, pošpinila, nařkla, že jí okradl. Pomejeho dokonce z toho, že jí ukradl nějaké almary a kuchyňské potřeby. Všechno se tady svádí na Rychtáře( je to sice blb ALE) jenže I.B nasávala dávno před ním. Obrázek co je zač poskytla již dávno kauza s Třískou, ufony a alobalem, od té doby bylo jasné, že je poněkud mimo. Ono vyrukovat s takovou stupidní bajkou na veřejnost chce nutnou dávku drzosti Byla dlouhodobým soustem pro bulvár, ale v podstatě si za to mohla sama a hlavně to využívala pro pseudoreklamu.

honzadv
28. 12. 2014 20:12

JIstě, to je všecko pravda, kdo jí neposluhoval 24 hodin denně jak otrok, nenaléval a nekrmil ji a nepřebaloval a nevyznával jí celý den i noc lásku, ten šel s potupou a brutálně ho pomluvila ve všech bulvárech. S Třískou to byla taky komedie, všechno si vybájila v delíriu. Až s Rychtou pomluvy ustaly, protože jí otročil, koupal a krmil atd. (jak sami vyjevili všem) a hlavně jí naléval, tak byl hodný, akorát jí natáhl pár ran, když chtěla chlastat víc. Pak už ho drbala (za zády) taky, když už na chlast neměl a ona lemtala čím dál víc, prostě si vyhověli a tečka. Že byla zlá, falešná, vypočítavá, lenívá a bezmezně tupá, a strašně sobecká dorota, není třeba psát, Jen sFině opustí dítě kvůli chlastu a dalším děsům.

goldsteinicik
28. 12. 2014 20:21

Trefné... a to je konec pohádky o něžné princezničce

demonxxx
28. 12. 2014 19:20

No vidíš, tak sis ulevila a hned je ti líp. Ivetě to žíly netrhá, ale tobě to dělá dobře, evidentně nejsi normální.

honzadv
28. 12. 2014 19:48

Je to fakt, že on/a je tu opravdu ímrvére a sype sem tisíce komentů, ke všemu, ale fakt tohle je její/jeho téma - má fakt bezedný archiv, sledovala IB a pak Pepu zjevně celý život, nepracuje, nedělá nic doma, nemá koníčky ani rodinu ani partnera/ku, jen sedí doma celé dny i noci měsíce a roky a sleduje cvrkot, tutově je to někdo od STB!

erene
28. 12. 2014 20:10

Laskavě tady neposuzuj všechny diskutující o tom diskuse není..piš k tématu a přestaň všechny napadat a posuzovat je když je neznáš..

erene
28. 12. 2014 20:09

Jako člověk nevíš jaká byla protože jsi jí osobně neznal celý její život ale i kdyby jo,stejně bys jí neviděl do hlavy..nevěděl co udělala a proč..

goldsteinicik
28. 12. 2014 20:17

Co vím to mi stačí Všechno stačila prolít hrdlem-kariéru, vztahy, jediné dítě- což je neomluvitelné. Alkohol a drogy měla raději než všechno ostatní, šancí dostat se z toho měla dost, každého kdo jí chtěl opravdu pomoct odkopla, pomluvila. Čím víc byla za trosku tím horší si vybírala partnery, šla svému osudu rychle naproti...co šla ta běžela.

erene
28. 12. 2014 20:31

Neměla ráda alkohol jen jím řešila problémy což byla chyba..někdo problémy řeší,někdo se přejídá,někdo řeší problémy alkoholem..

goldsteinicik
28. 12. 2014 20:41

Každý udělá chybu, ale dělat je léta a stále stejné? Přišla o kluka, mohla na sobě zamakat a jít se léčit. Nikdy pro to pořádně nic neudělala jen se litovala a házela svoje chyby na druhé. Ostatní za to mohli ona nic, ona ta chudinka ublížená...

erene
28. 12. 2014 20:08

Nevím o co vám jde..nesedím tady celý den a o dělám je moje věc..narozdíl od vás nemám potřebu řešit ostatní diskutující a napadat je..píšu pouze k tématu a toho byste se měli taky držet..

erene
28. 12. 2014 20:06

Já řeším Rychtáře..ty řešíš mě tedy člověka kterého neznáš a nic ti do něho není..nevystupuju jako veřejně známá osobnost takže co dělám ti může být jedno,jelikož ty mě neživíš !

honzadv
28. 12. 2014 20:13

Ale napsat svůj názor může. I na tebe, estébáku.

erene
28. 12. 2014 20:16

Jelikož mě nezná tak je jeho názor na mě naprosto zbytečný a bezcenný..

goldsteinicik
28. 12. 2014 20:26

Chtěl bych tě vidět v situaci kdy se ti tvůj partner/ka válí doma, že se nepostaví na nohy, blábolí a do toho mu svěrače vypoví službu a přitom se dožaduje se dalších cucíků Možná by také jednu chytil...

erene
28. 12. 2014 20:30

Každý sme si v životě zažili něco jiného..a skoro každý i něco negativního..násilí neuznávám..Rychtář nikdy nemusel mít Ivetu doma,to si vybral sám i bez vědomí a dovolení své tehdejší manželky Dariny...takže litovat ho nelze..domů si jí nastěhoval navíc jen protože byla známá osobnost a chtěl se díky ní dostat k penězům a proslavit se což se mu opravdu povedlo

goldsteinicik
28. 12. 2014 20:35

To nepoc­hybně­....nic­méně glorifikace I.B tj. podřadné osoby je šílená.
Mluvíš jen o něm, proč? Ona netušila, že je ženatý? Bydlela v domě jeho manželky a přesto nezaváhala a začala si s ním poměr... A důvod? Pochleboval, posluhoval, lezl jí kamsi, vytvářel iluzi, že je stále tou HVĚZDOU jako kdysi...To milovala hned po alkoholu a lécích nejvíc.

erene
28. 12. 2014 21:59

Tušila jenže sama by se k němu nenas­těho­vala­..nik­dy ho nechtěla on naopak ano..takže je viník on..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.