Vdovec Rychtář na svátky vytasil další fotky zbědované Bartošové! To je síla | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Vdovec Rychtář na svátky vytasil další fotky zbědované Bartošové! To je síla

Josef Rychtář poukázal na šokující stav bohnické léčebny, kde se léčila jeho manželka Iveta a kde se momentálně nachází Martin Preiss. Zveřejnil proto fotky, které berou dech. Bohužel ne v tom dobrém slova smyslu...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

camse
01. 01. 2015 15:37

***, velmi spolehlivé info

http­://ca­veso­.web­node­.cz/

milrena
31. 12. 2014 16:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

erene
30. 12. 2014 11:35

To se může stát jen v ČR..že kriplovi zaplatí zveřejnění fotek..on i media by za to měli dostat pokuty,aby si uvědomili,že vše má své meze !!!!

demonxxx
30. 12. 2014 23:23

Přestaň to řešit, nejsi normální. Začni dělat něco užitečného, stejně to, už nikoho nezajímá, jenom tebe.

erene
30. 12. 2014 23:30

Tak to nekomentuj..a nedělej si násilí a nečti moje příspěvky..nikdo tě k tomu nenutí..nebo jsi nesvéprávný ? Já jsem svéprávná takže s dovolením bude dělat co budu chtít,psát kam budu chtít a je mi úplně jedno co si o tom myslíš ty..

demonxxx
30. 12. 2014 23:41

Tvoje příspěvky? Habrmane, Nováku nejdřív si udělej pořádek v orientaci. Ještě, že máme jenom dvě pohlaví.

erene
31. 12. 2014 20:44

Ne jsem Marylin Monroe blbe ! Myslím že ti do toho kdo jsem není vůbec nic,mě taky nezajímá jestli jsi Rychtář nebo Novák ! Nebo transexuál...fakt je mi to jedno..je ale jisté,že jsi hlupák..

prdyvrdy
29. 12. 2014 18:38

goldsteinicik- všechno co o ní píšeš je pravda, ale pořád to není důvod aby ji někdo takto i po smrti dehonestoval. Není tu jediný důvod, který by omluvil jeho prasečí chování. Ona ubližovala jen sobě, on jí a celé její rodině. Pro takového exempláře neznám ani výraz, který by vystihl jeho náturu. Jak on s tou chuděrou manipuloval, která ženská by se nechala fotit ve špitále, kasala si rukávy svlíkala košili, každá by kopla do ***. ˇUchyla.

sqela
29. 12. 2014 19:34

prdyvrdy
29. 12. 2014 18:11

neřešíme co bylo před a co příčinou jejího šíleného stavu. Je to všeobecně známo, ano podělala si sama svůj život, ale není nutné ji u toho fotit a pak to po její smrti prodávat. Rychtář je záludná ***, která ty fotky pořizovala už z důvodu prodeje... hnuj,hnuj, hnuj, jen se divím, že s tím hnojem mohla ta Darina tak dlouho žít, asi jí to moc nevadilo

sqela
29. 12. 2014 19:35

milrena
29. 12. 2014 18:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sestrasestry
29. 12. 2014 12:26

Modřiny měla mít z toho, jak e bránila"zuby nehty" pořevozu, to by mělo čtenáři doíjít. Druhá věc ovšem je, zda je to pravda.Ale to my tady opravdu nejsme schopni posoudit.

news
29. 12. 2014 09:36

dost dobrý

erene
28. 12. 2014 12:55

U Rychtáře by byla síla kdyby dal konečně pokoj a zmizel z bulváru stejně rychle jako se v něm v roce 2011 objevil..

marek.d
28. 12. 2014 13:45

demonxxx
28. 12. 2014 16:03

A u tebe by byl zázrak, kdybys od rána do večera přestal (a) ho řešit. Člověče, ty potřebuješ psychiatrickou léčbu, copak nemáš nic jiného na práci, než řešit Rychtáře. Celé dny si tady povídáš sám (a) se sebou, kolik těch profilů máš, jednou ženská podruhé chlap, začni to řešit, jinak Bohnice tě neminou.

marek.d
28. 12. 2014 17:04

Je fakt, že kam se podíváš, jsou příspěvky od erene, ta/ten tady fakt sedí 24/7 a píše naprosto ke všem článkům, ale Rychtáře má nejraději, a tahá ze svého bohatého archívu odkazy na články staré kolik let... na jednu stranu se musím až obdivovat, jak to má zmáknuté, jestli on/a nebyla u STB - metody na to má.

goldsteinicik
28. 12. 2014 18:28

Už jsem se zařekl, že k I.B už nikdy ani řádku... Fotky jsou otřesné, ale na pokoji v Bohnicích nelze očekávat nějaký luxus, demolování pokojů v léčebnách právě pacienty není nic neobvyklého. I.B je na fotkách oteklá což je u notorických alkoholiků a narkomanů naprosto normální, navíc není nalíčená a učesaná.
Jak píše "scampoid" byla svého času populární, průměrná zpěvačka, ale jako člověk?

honzadv
28. 12. 2014 18:38

Výstižně a pravdivě napsáno. Jako zpěvačka slabž průměr, hlas nic moc, makat na sobě se jí nechtělo. Zato syna vyměnila za alkohol bez mrknutí oka, její "dojemné" řeči, jak Arťu miluje bla bla - zas jen lži, jak celý život hrála na soucit a na ubližovanou princezničku... Houby princezna, ale zlá jedubaba to byla, o syna nestála a o rodinu taky ne, jen o pochlebovače a sluhy. A jak žila, tak skončila, Rychtář využil situace a nechal ji dle jejích přání se uchlastat a uválet se k smrti. A je klid.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.