Rodiče Marušky (†21), kterou zabil spratek z BMW: Napsali dojemný dopis! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Rodiče Marušky (†21), kterou zabil spratek z BMW: Napsali dojemný dopis!

Rozklepané ruce, hlava svěšená, hlas zastřený, výmluvy a omluvy. Grázl z BMW Marek Půček (24), který autem zabil Marušku (†21), se u včerejšího soudu poprvé setkal s rodiči mrtvé dívky. Ale ani před nimi nepřiznal, že řídil opilý!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

setroseuros
16. 11. 2014 08:06

Skocil mu do auta pes! jeste tak pod auto , to bych sezral ! Bal se, ze auto vybouchne ale pak si do nej preci jen vlezl a ujel ! Slavi narozeniny az do rana a da si jen dve piva? No je to spratek a rodice ho v tom jeste podporuju, ze ho chteji vykoupit! A 8 let ? To je malo za zivot divky a na prevychovu spratka!

pizzaoo
15. 11. 2014 12:43

Myslím, že soudce nemůže být tak blbej, aby mu tyhle výmluvy uvěřil, když je více než jasné, že pravda je taková, že řídil ožralej a asi i zfetovanej jako prase a podle toho by taky měl být potrestán. Bohužel potrestán nebude, protože dostane méně než 8 let a to já v jeho případě nepovažuju za vůbec žádný trest. Zabil nevinou holku, která už nebude žít nikdy. Tak proč má žít on?

prasulka
15. 11. 2014 21:31

prroud
15. 11. 2014 09:30

Kdyz zdrhnu a prihlasim se po 16i hodinach,znamena to,ze jsem nemel jedno ,dve piva,ale ze jsem byl ozralej jako dobytek!!!

prasulka
15. 11. 2014 21:32

prroud
15. 11. 2014 09:29

Hrozi?..........ma je dostat! Takovy neumyslny zabiti je sama o sobe strasna tragedie,pro rodinu,ale i pro nej.Jenze o tom mel premejslet kdyz chlastal a kdyz sedal za volant.Ne se vymlouvat na psa! To vedel dobre,ze ma zmizet a nenechat se najit nez alkohol vyprcha,ze ano??!!!!! A za to nemysleni a pak nahly mysleni je tech 8 let primereny minimum,kdyby se choval byt jenom normalne,mohla Maruska v nejkrasnejsim veku dal zit a bejt stastna!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.