Petra Kvitová promluvila o milenci: A připustila komplikovaný vztah! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Petra Kvitová promluvila o milenci: A připustila komplikovaný vztah!

Od zítra povede Češky ve finále Fed Cupu proti Němkám. Oblečená do národních barev se Petra Kvitová (24) pro úspěch týmu třeba rozkrájí. A to i přes přiznání, že ani nemá českou občanku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prasulka
08. 11. 2014 18:17

erene:Kdy bereš tu drzost a každého moralizovat,aniž by znala podrobnosti a vlastně skuteč­nost??­?!!!!!­!Jsi zřejmě velmi nešťastný člověk,v duši máš plno zloby a nenávisti,že???

goldsteinicik
08. 11. 2014 19:32

Když srovnám chování P.K a chování jiných sportovců i daleko méně úspěšných je proti nim Petra vzor ctnosti. Je mladá a hledá toho pravého, málokdo má to štěstí, že na něj narazí na první pokus. Daleko víc mi vadí různé modelky-zlatokopky které jdou po úspěšných hokejistech, fotbalistech vyloženě kvůli penězům a neváhají střídat jednoho za druhým...Do někoho normálního by ani nekoply.
Petra je šikovná, úspěšná, hezká holka a úspěch který má není zadarmo, je za ním spousta dřiny a odříkání. Vůbec mi nepřijde, že by se chovala jakkoli nepřístojně. Úspěch ji přeju a to, že dělá sport ve kterém se točí obrovské peníze? Dokázala zcela zúročit svůj talent a to se cení

prasulka
08. 11. 2014 18:15

jarypadlo: Tleskám:šaškoidní erene velmi výstižnééééé

erene
07. 11. 2014 18:04

Zkazilo jí vítězství Wimbledonu 2011..do té doby byla jiná..neměla potřebu všechno soukromí cpát do bulváru,chovala se prostě jinak..to už je pryč..teď jen vyrábí skandály..sice vyhrála Wimbledon i letos,ale měla tentokrát slabší soupeřky..

oxalliss
07. 11. 2014 22:15

ty jsi normálně ubohá. každému kdo něco umí tady umeješ perdel. sama dřepíš na bulvárech celý den a jedeš a jedeš.

beladona
07. 11. 2014 23:08

oxalliss
co ta tady máš co někoho stírat !
Mazej od bulváru, když se ti v něm nelíbí!

oxalliss
08. 11. 2014 00:58

neraď až budeš umět to co Kvitová nebo jiní které tu kritizuješ tak začni rozdávat svá moudra.

erene
08. 11. 2014 01:21

Kvitová byla normální možná do roku 2010..pak se zkazi­la..ch­ováním­..ano Kvitová umí hrát tenis,byla k tomu od dětství vedena,ale to neznamená,že je v jiných ohledech dobrá..psychologa má nanic..její problém dodnes nevyřešil..a neporadil jí jak má mediálně vystupovat..ona to absolutně neumí..prezentuje se nevhodně..

beladona
08. 11. 2014 08:25

oxalliss - s 2 ss + 2 ll
-----------------------------------------------------------
JÁ Kvitovou nekritizuju !!!
ĆTI PEČLIVĚ!
A na tebe mám názor neměnný .
Máš velmi, velmi omezený slovník prostějšího jedince .
Obsah tvých sdělení signalizuje , že jsi díky
( nejen ) své profesi, kterou jsi nám tady všem " pyšně " vyblila značně frustrovaný jedinec..
A jsi úskočnej jedinec viz schválně podobný nick s jiným nickem.Jsi tedy pro mě nepřijatelná a nadále nemá cenu na 2 ss a+ 2 ll reagovat.
S Araratkou je občas aspoň sranda.
Ty jdi, lehni na záda, vydělávej a frustruj se dál.
Já jedu na vejlet, neb můj život je b o h a t e j .

prasulka
08. 11. 2014 18:20

oxalliss:

erene
07. 11. 2014 23:09

nevydávej se za oxalis máš tam dvě l a dvě s..vymysli si svoji přezdívku..

prasulka
08. 11. 2014 18:20

oxallissY) Perfektně jsi vystihla erene

erene
07. 11. 2014 17:56

Už je trapná..

prasulka
08. 11. 2014 18:21

erene:Trapná,a to hodně,jsi hlavně TY!!!!!!!!!!!!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.