Petra Kvitová promluvila o milenci: A připustila komplikovaný vztah! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Petra Kvitová promluvila o milenci: A připustila komplikovaný vztah!

Od zítra povede Češky ve finále Fed Cupu proti Němkám. Oblečená do národních barev se Petra Kvitová (24) pro úspěch týmu třeba rozkrájí. A to i přes přiznání, že ani nemá českou občanku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

erene
08. 11. 2014 21:04

Sem napište Váš názor Hezcí vzhledem,ne vnitřkem a nemyslím tím vnitřní orgány ! Ona nepotřebuje prachy,ale Meidl žádný boháč není a rád její prachy vezme ! Navíc se na ní už zviditelnil..do té doby než si s ní začal ho znalo jen pár lidí..

erene
08. 11. 2014 20:42

Pan Meidl měl dneska pět minut slávy ! Ukázal se v tv vedle Petry jako další přítel ! Loni jí fandil Štěpánek,letos ho ani nepozdravila !

goldsteinicik
08. 11. 2014 20:43

Když srovnám chování P.K a chování jiných sportovců i daleko méně úspěšných je proti nim Petra vzor ctnosti. Je mladá a hledá toho pravého, málokdo má to štěstí, že na něj narazí na první pokus. Daleko víc mi vadí různé modelky-zlatokopky které jdou po úspěšných hokejistech, fotbalistech vyloženě kvůli penězům a neváhají střídat jednoho za druhým...Do někoho normálního by ani nekoply.
Petra je šikovná, úspěšná, hezká holka a úspěch který má není zadarmo, je za ním spousta dřiny a odříkání. Vůbec mi nepřijde, že by se chovala jakkoli nepřístojně. Úspěch ji přeju a to, že dělá sport ve kterém se točí obrovské peníze? Dokázala zcela zúročit svůj talent a to se cení

erene
08. 11. 2014 20:48

už to tady dáváš podruhý..ty samý fráze..podívej se na Fede­rera,­Nada­la,Djo­kovi­če a další..málokdo z nich má aféry jako Petra..a nikdo z nich si nezačal s vdanou ženou !

goldsteinicik
08. 11. 2014 20:54

Děláš jak když je jediná na světě, děje se to dnes a denně Ona má tu smůlu, že je víc vidět a aféry mají sportovci běžně. Vdaná, ženatý? Když přijdou city a vášně tak to stav v občance nemůže ovlivnit...tak to prostě je. Nemusí se ti to líbit, nemísíš se s tím morálně ztotožňovat, ale tak to chodí, to je život.

erene
08. 11. 2014 21:07

Jenže právě tihle sportovci si mají dávat větší pozor..Federer za sebou nemá jedinou aféru,nebo to aspoň utajil..nestřídal báby..a má jednu manželku..Nadal to samé,když pominu Shakiru ! Djokovič,Murray to samé..prostě se chovají slušně,nebo aspoň umí svoje nevěry utajit..nemůžou si dovolit skandály,které by devalvovaly jejich úspěchy..a to těch úspěchů mají víc než Petra..

goldsteinicik
08. 11. 2014 21:20

Mícháš hrušky s jabkama...Sportovní život-úspěch je jedna věc a osobní život-partneři věc druhá a nějak mi uniká jak by to, že má jiného partnera mohlo devalvovat její úspěchy ve sportu. Když se budu dívat na zápas je mi úplně jedno s kým si večer lehne! Jde mi sportovní prožitek i když zrovna tenis není můj šálek čaje...
Nebudu tady uvádět příklady sportovců jejichž kariéru provázely skandály, byl by to dlouhý seznam. Když mluvíme o sportovcích, vzpomenu si i za pár let na to, že byl ten či onen např. mistrem světa, ale s kým měl v tu dobu vztah? To asi těžko...

erene
08. 11. 2014 21:29

Její nevěry voe !! Podvedla Pavláska a šla do ženatýho !!! A Pavláska podvedla i předtím..a teď zas podvedla Štěpánka s Meidlem a pak si vymyslela historku ! Woods byl taky nevěrník,ale tohle by si Federer nedovolil,aby rozvedl vdanou ženu..to teda ne !

goldsteinicik
08. 11. 2014 21:37

A jaký to mělo vliv na její sportovní výkony? Žádný...a to jak žije mimo sport je její věc. Být mladá, hezká, úspěšná a bohatá to se prostě neodpouští

erene
08. 11. 2014 22:11

Tak abys to pochopila ! Oscar Pistorius byl hendicapovaný atlet bez nohou a většina lidí mu fandila do doby než zastřelil přítelkyni..to je sice trochu extrém,ale snad to tak pochopíš..že vše souvisí se vším..nelze fandit sportovci,který lže a podvádí v soukromí..

erene
08. 11. 2014 22:13

a vliv na její výsledky to mělo..jak si začla se Štěpánkem zkazila Wimbledon 2013..totálně selhala..

goldsteinicik
08. 11. 2014 22:33

Oscar Pistorius od té záležitosti nezávodí, nesměl vycestovat z JAR ...a je to opravdu neadekvátní příklad. Jestli jsi mě chtěla ohromit tak smolík atletika je mou velikou vášní
Mimochodem, jsem TEN a nikoliv TA.

erene
08. 11. 2014 23:45

Tím hůř ! A je jedno že nezávodí..fanoušky ztratil v okamžiku zastřelení přítelkyně..pak ještě nějakou chvíli závodil..ale většina jeho fandů ho zavrhla a nepřála si aby pokračoval v kariéře..

erene
08. 11. 2014 20:40

Kvitové nevadilo předvádět se před bývalým Radkem s novým Radkem ! http­://is­port­.bles­k.cz­/cla­nek/bl­esk-spor­t/2193­56/vi­tezna-pusa-pro-kvitovou-polibek-s-hokejistou-musel-sledovat-i-stepanek.html

goldsteinicik
08. 11. 2014 20:46

Jen oni dva ví co se mezi nimi stalo a proč to skončilo...Já myslím, že to Štěpánek v klidu toho hudlana rozchodil.

erene
08. 11. 2014 20:49

Chápeš že se kvůli ní rozvedl a ona ho pak odkopla ? Je to s..vině !

goldsteinicik
08. 11. 2014 20:59

Kdyby bylo jeho manželství OK, nerozváděl by se.

erene
08. 11. 2014 21:08

Nene,předtím než si začal s Petrou řikal,že chce s Nicole dítě..buď to byla pravda a Kvitová to rozvrátila,nebo to byla zastírací lež !

erene
08. 11. 2014 20:37

místo odpovědí samé palce dolů..tak to bývá když dojdou lidem argumenty..v realitě začnou s nadávkama nebo se rovnou na někoho vrhnou a zmlátí ho..tady místo argumentů palce dolů..

mrdounberlusconi
08. 11. 2014 19:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.