Ondřej Havelka: Přiznal velké finanční potíže! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Ondřej Havelka: Přiznal velké finanční potíže!

Zpěvák Ondřej Havelka (60) neměl vždy jednoduchá období a v minulosti se často stávalo, že s mnohačlennou kapelou neměli kšefty několik týdnů a odnesl to právě on.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hgfcf
29. 10. 2014 10:35

amplituda Já sem pochopil velice dobře o co tobě jde jen tisy nechceš připustit své špatné morální kvality .Jan Adamec ze Znojemska znamená můj podpis neskrývám se za hloupou anonymitou .

hgfcf
19. 10. 2014 12:12

amplituda750,-Kč není hodinová mzda jeto jen tržba za jednoho platícího diváka .
Rozhodně táto částka by nestačila na pokrytí nákladu.
1-Platy 15 členného orchestru .
2-Povinné zákonem stanovené pojištění za všechny členy orchestru.
3-Povinné odvody na daní ze mzdy v šech členu orchestru .
4-Povinné odvody z daní příjmu.
5-Platy zvukařům
6-Platy lidí motajících se kolem této produkce
7-Nájmy za sáli a divadel.
8-Autorská práva za užívání hudebních děl platí se asi 20% ze vstupného za každou sedačku v divadle i za tu prázdnou .Dle zákona o autorském právu .Byl jsem na OSA takže vím o čem mluvím .
9-Kostýmy a k ním různé doplňky
10-Povinné diety všem zaměstnancům této produkce ( mimochodem stanovené zákonem )
11-Ubytování v Hotelech nebo penzionech.
12-Přeprava v šech členu tohoto hudebního tělesa a lidí obsluhující tuto produkci.
A jistě spoustu dalších položek o kterých sám nemám ani páru .Stačí tito pro vysvětlení ? Nebo v tobě bují hloupá závist ?!
Založ si něco podobného jako Pán Ondřej Havelka ať poznáš co to vše obnáší !Takové hloupé a neustále opakující komentáře od některých diskutujících mně fakt vytáčí !Zahraniční hudební skupiny si nechávají zaplatit i několika násobek za vstupné a lidi nato stále chodí takže případě pana Havelky nevidím žádný problém . Když na to nemáš je to jen tvůj problém .Lidí kteří na to jdou a nelitují 750,-Kč za 15 řadu jsou většinou fajn lidi . Jan Adamec ze Znojemska .

amplituda
21. 10. 2014 19:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
22. 10. 2014 06:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amplituda
19. 10. 2014 10:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kopt
18. 10. 2014 19:31

avento, česky by to nešlo? Mě už ta hospodská pražština leze krkem. Dnes dokonce v TV Prima reprízovali starší film, kdy už tenkrát Veronika Freimanová s Brzobohatým mluvili hospod-pražsky. Přitom Veronika začínala v Beskydském divadle v Novém Jičíně a ve filmu hrála učitelku češtiny, která k mému zděšení plácala všemožně, jenom ne česky. A tady na Novojičínsku je naším úředním jazykem pořád dosud jazyk český.

bernadette
19. 10. 2014 00:58

Veronika Freimanová je narozena v Praze, žádná náplava z Moravy. Tak jak by asi měla mluvit? Mně zase vadí "moravština", chcete vyjmenovat pár výrazů? ěkteré jsou opravdu komické

aveneta
18. 10. 2014 15:50

To jsou ty "umělci" zvyklý žít na vysoké noze.... asi těžko by mu stačilo 10 tisíc na osobní život.... jeho smůla

hgfcf
19. 10. 2014 12:29

aveneta Ano možná nestačilo ale také proto pán Ondřej Havelka něco dělá a by mněl lepší životni úroveň než máte vy donekonečna závistiví lidé .Co vím ze svého okolí tak například baletky v divadlech nejsou tak dobře placené za ty hodinové dřiny v baletních sálech jako například baletky v zahraničí .A za sebe mužů říct že se nadřou víc než ty dělnice u pásové výroby protože jsem jako vyučený dělník v obuvnictví pracoval celkem 6let ve dvou továrnách .Takže mužů porovnávat .A navíc taková baletka jde 35 letech do invalidního důchodu protože má zničené nohy dřív než dělnice která stojí u pásu cirka 8hodin denně pokud není jinak .Jeto možná špatné porovnání s panem Havelkou ale nutné vysvětlení jak to chodí u lidi pracujících v divadlech .A jinak také znám jednoho baletního tanečníka o kterém můžu říct že je skromný a ne rozmazlený jako většina závistivých lidí .Jan Adamec ze Znojemska .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.