Ivana, dvojče Bartošové: Tajný návrat do Česka! Proč opustila Švýcarsko? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Ivana, dvojče Bartošové: Tajný návrat do Česka! Proč opustila Švýcarsko?

 Napětí se dalo krájet! V pražském karlínském divadle se včera večer konal galakoncert Královny popu, na kterém se uctila památka Ivety Bartošové (†48). Poprvé od smrti zpěvačky se tam sešla celá její rodina a dala jí tak vůbec první veřejné sbohem.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mariama
16. 10. 2014 11:38

Nikdy jsem nechapala to nadseni a obdiv vuci Ivete Bartosove. Ano, byla to hezka zena s jemnymi rysy ve tvari, ale postradala osobitost, charisma, jedinecnost. Byla proste hezka zena, jakych jsou vsude stovky. Jeji hlas byl nezajimavy, nemel rozsah a jeji pisne se mohly libit jen hodne nenarocnym posluchacum. Za hranicemi ceske zeme by nemela sebemensi sanci prorazit, protoze zpevacek s nezajimavym hlasem je fura. Par lidi se tu 'obulo' do jeji sestry a vubec nechapu proc. Jde evidentne o skalni priznivce Ivety. Ivana je hezka zena, pusobici velmi skromne, netouzici po pozornosti medii. Duvod proc odesla do Svycarska urcite nebyla zarlivost vuci sve sestre, ale touha po klidu a slusnosti. Ceska mentalita je oskliva plna zavisti, pomluv a neprejicnosti a ne kazdy ma na to 'zaludek'. V zahranici (na zapada) se k sobe lide chovaji uctiveji a slusneji. Ve Svycarsku je Ivana uplne obycejnou zenou a ma tam svuj klid. Uz jen to svedci o tom, ze je zcela jine natury nez jeji sestra, ktera byla sebestredna, nevdecna a pozornost medii byla pro ni temer zavislosti. Ivana je mi sympaticka, trebaze ji vubec neznam, ale z tvare se da hodne vycist. Zivot ve Svycarsku ji prospiva a preji ji vse dobre.

anada
16. 10. 2014 10:26

Nechápu, proč pořád dokola všichni rozebíráte Ivetu, jedním důvodem, proč to udělala je právě, tento hon, který pokračuje i po její smrti. Copak ona měla šanci normálně žít, tak jak žije většina z nás? Neměla, jedinou šanci měla zbavit se všech těch patologických psychopatů (Rychtáře, Macury…) a léčit se, ale mimo ČR, kde ji nikdo neznal nejlépe za podpory rodiny. Škoda, že Ivana jako sestra žijící ve Švýcarsku nepomohla, mohla se léčit ze závislostí tam. Dnes je každý kamarád, nějaká Bohunka, Šimek, ale kde byli, když viděli poslední video, kde bylo jasný, že je to konečná a co ty SMS , které psala, chtěla se rozvést, ale nikdo nepomohl.

smazan_20150109
16. 10. 2014 12:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bum-bac-bum
16. 10. 2014 09:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

b.r.s.a
16. 10. 2014 08:52

Mě je jedno,že se Bartošová zabila , Rychtář mi taky nic moc neříká !!!
Ale ta její slavná rodinka měla tisíce kydů proti všemu a proti všem
a teď se nechají fotit Bleskem , stejně jako Bartoška , dávají rozhovory stejně jako Bartoška atd.......
A to je v pořádku ???? Asi se každá kačka od bulváru hodí,co ?
Jsou ještě horší než ta Iveta - ta aspoň byla svá !!!

xsedmikraska
16. 10. 2014 08:06

Můj názor je, že Iveta zpívala něžně a křehce, taky tak vypadala, než do toho spadla. Krásný obličej, jak pohádkový. Je možné, že její sestra měla sytější hlas, jak se píše, ale charizma Ivety neměla! A zpěvaček s dobrým hlasem je habaděj. Jde právě o to charizma, něco, co zpěvačku vyčleňuje z průměru. Ať se sestra Ivety nezlobí, když vystupovala v Tv s Ivetou, byla v jejím stínu. Je fajn, že bylo s Ivetou rozloučení v Karlínském divadle. Bylo mi celkem líto, že ji nebyla dána pocta. Přece veřejnost těšila krásnými písněmi. Jen, proč tam nebyl Artur s otcem? Anebo byl?

smazan_20150109
16. 10. 2014 12:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

liskabystrouska
16. 10. 2014 06:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
16. 10. 2014 12:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

matylda-rut
15. 10. 2014 16:21

Dopdla tak jak si přála. Basta. R.I.P a už s ní neotravujte, to už je jako Ulice.

kajman1
15. 10. 2014 16:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

liskabystrouska
16. 10. 2014 06:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anada
16. 10. 2014 10:30

Taky si ráda dám pivko nebo dobré vínko, dokonce v malém množství je to zdravé.

raspina
15. 10. 2014 15:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kajman1
15. 10. 2014 15:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
15. 10. 2014 16:39

raspina:
Ti diskutující, kteří neustále plivou síru na mrtvou Ivetu jsou trapní.

matylda-rut
15. 10. 2014 16:57

Špína a pravda jsou dvě věci, katolici všechno smetou pod koberec a zemřelý je holt svatý. Atheisti řeknou na rovinu jaký člověk byl. Co je pak podle tebe házení špíny?

hejhej
15. 10. 2014 17:44

matylda-rut: Nejsem katolík. Jen nevím, proč pořád vytahujete, jaká Iveta byla, když článek je o Ivaně, která přišla spolu s rodinou navštívit koncert "Královny popu" , kde byla vzpomínka mimo jiné i na Ivetu.

matylda-rut
15. 10. 2014 18:38

Proč asi? Když je řeč o rodině, pak se asi automaticky začne mluvit o Ivetě, nedělej ze sebe moralistku, četla jsem od tebe i jiné příspěvky, tam bych taky mohla oponova, ale neudělala jsem to, protože názory umím akceptovat.

marek.d
15. 10. 2014 19:33

To je pravda, hejhej dříve "flusal síru" na Ivetu sám, nemohl jí přijít na jméno, psal doslova hnusné věci, a najednou se korouhvička obrátila a hraje si na svatého. Pořekadlo "O mrtvých jen dobře" je falešnost sama a lidé, kteří se jím řídí, také.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.