Exkluzivně! Slavní Češi a jejich poslední fotografie před smrtí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Exkluzivně! Slavní Češi a jejich poslední fotografie před smrtí

Před pár dny by se Vladimír Menšík dožil 85 let. Odešel předčasně, sužován mnoha nemocemi. Národ si ale bude navždy pamatovat jeho poslední scénu, unavenou tvář a poslední slova na tomto světě. Slavný herec dotočil v bolestech televizní pořad Abeceda a několik hodin poté zemřel. I řada dalších herců dokončila – anebo ani nestihla dokončit svoji práci – a navždy odešla. O jejich posledních dnech pouti na tomto světě je jediným svědectvím často fotografie z natáčení, z divadla … Nahlédněte do galerie bezprostřední blízkosti smrti, kdy někoho dělili od skonu hodiny, dny, někoho měsíc, dva.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ban09
13. 10. 2014 10:15

jak jsem již psala, nemá cenu vést diskuzi o tom zda někdo byl či nebyl alkoholik. Alkoholik byl, jak o tom mluvila jeho dcera tak i kolegové, ale když si tady dupete jak malá holka, že nebyl, protože tomu nechcete uvěřit tak to je Váš problém. Pro mě za mě si věřte i tomu, že země je placatá, protože nevěříte tomu, že někdo napsal, že je kulatá.

ararat
13. 10. 2014 10:27

...ano ano a kde máte nějaký relevantní argument,já tvrdím že jsem ho jako ožralého neviděla a to je celé..tak tu nepište něco o zemi,to už jste někde jinde,ale většinou to tak končí když někomu dojdou písmenka...

ban09
13. 10. 2014 10:34

To, že je někdo alkoholik neznamená, že musí ležet pod stolem, aby jste ho ohodnotila jako ožralého. Právě na obrazovce měl upito, aby ztratil zábrany a byl tak skvělý vypravěč. Takže když se na něj díváte při jeho scénkách, tak střízlivý rozhodně nebyl.

ararat
13. 10. 2014 10:45

.....jistě určitě by jej komunisti opilého pustili na obrazovku..ano ano ano... ..už si nevymýšlejte nějaký přiblblý argumenty,které nejsou nikým a nebo někým potvrzeny v soukromí si mohl dělat co chtěl,třeba ležet pod tím stolem ..už by jste si měla přestat vymýšlet a ukončete tyhle domněky...

ban09
13. 10. 2014 11:33

jistě, komunisté by určitě přiznali, že je opilý! Tak to raději uvedli společensky přijatelnější verzi, že má silné astma, chápete to???? Ano, astma měl, o tom není pochyb. Ale že byl alkoholik také. Jen se o tom tolik nemluvilo, byl to přeci oblíbený bavič!
http­://www­.alko­holik­.cz/za­vislos­t/ce­lebri­ty_a_al­kohol­/cele­brity_­slav­ne_o­sobnos­ti_a_al­kohol­_alko­holis­mus.ht­ml

ararat
13. 10. 2014 12:28

...já ti tvůj názor neberu...já říkám to říkám a tečka,dávej si tady odkazy jaké chceš já ho na obrazovce zažila a stojím si za svým názorem...

ban09
13. 10. 2014 12:33

No právě že mi můj názor bereš... viz tvůj příspěvek o tom, že si vymýšlím a že jsou to mé domněnky. Jsou to FAKTA, která nechceš slyšet. Za svým názorem si stůj, ale nenapadej názory druhých, což jsou tady všechny tvé příspěvky.
HAWK!

ararat
13. 10. 2014 12:53

nepiš blbosti a nepomlouvej mrtvého..to nejsou žádná FAKTA ale pomluvy

ban09
13. 10. 2014 11:38

http­://www­.tyden­.cz/ru­briky/­syn-vladimira-mensika-nasekal-milionove-dluhy-a-je-z-nej-bezdo­movec­_28957­6.ht­ml?show­Tab=nej­ctenej­si-3#.VDudUxa0Ly0

ban09
13. 10. 2014 11:39

http­://www­.aha­onli­ne.cz­/cla­nek/zh­ave-drby/44752/zpoved-mensikova-syna-petra-i-ja-se-lecil-z-alkoholismu.html

ban09
13. 10. 2014 11:40

Hmm, to je zajímavé, že ty moje "domněnky" potvrdily i obě jeho děti...
NAIVKO!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.