Ivana Gottová: Běhá po zahradě a řve z plných plic! Kvůli čemu tak jančí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Ivana Gottová: Běhá po zahradě a řve z plných plic! Kvůli čemu tak jančí!

Učený z nebe nespadl. Tohle bez pochyb pravdivé pořekadlo platí i Ivanu Gottovou (38), která už před pár lety vstoupila do vod showbyznysu nejen jako manželka multiSlavíka Karla Gotta (75), ale také jako moderátorka bulvárního magazínu Primy. Její učitelka rétoriky teď promluvila o tom, jak těžké byly Ivaniny začátky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mandat
28. 09. 2014 18:58

Proc ji ta ucitelka rekla, ze na to nema a at jde domu ????­??????­??????­???? V televizi nic neumi, jen z protekce zabira misto. Meli by jste se stydet, zadne uceni tehle zenske bez talentu nepomuze.

mirkazam
25. 09. 2014 12:14

Tato ambiciózní protekční osoba nemá v televizi co dělat. Zabírá místo šikovným a na rozdíl od ní ,přirozeným moderátorkám.Ta se tam bude držet zuby-nechty,jenom aby byla vidět....

xsedmikraska
25. 09. 2014 08:56

Souhlasím, že se na paní Gottová musí ještě dost pracovat. Na mne osobně působí umělým až křečovitým dojmem. Směje se jakoby z donucení. Když nás informuje o něčem smutném, nemá pohled, ve kterém by člověk nalezl empatie, ale spíše naopak. Výslovnost proti jiným kolegům o dost horší. Já bych řekla, že právě tahle profese není pro ni to pravé ořechové, ač chápu, že vedle slavného Karla Gotta nechce být jen partnerka, ale chce se taky zviditelnit. Nicméně, kdo nemá talent, tak se nadře dvakrát více, než ten, kdo ho má a v konečném výsledku stejně nevyzní ideálně.

smazan_20150109
25. 09. 2014 09:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
28. 09. 2014 18:59

Presne tak.

lukas.cz
24. 09. 2014 21:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
28. 09. 2014 18:59

funi, huhna, je afektovana, neprirozena a silne nesympaticka.

hejhej
24. 09. 2014 19:56

Myslím, že paní Postlerová se namáhá zbytěčně. Ivana kuňká, stojí prkenně, není přirozená, nedá se ní dívat.

matylda-rut
24. 09. 2014 19:35

Taky mám pocit, že český národ zblbnul, to za komoušů se to táhlo společně a takových parazitů fakt nebylo. Dneska jsou lidé tak blbí, že ani neznají své PSČ nebo neví kde se narodili. Katastrofální. Ivana nemá v telce co dělat, ubírá místo talentovaným. Tahle tlačenka Gottová je trapná, jak se cpe do popředí.

smazan_20150109
25. 09. 2014 09:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
25. 09. 2014 13:56

matylda-rut
on je trapný i Gott, protěžuje ji a ví, že ona je poleno, tak blbej zase Gott není.

mandat
28. 09. 2014 19:00

Vsichni vedi, ze je tam z protekce. Mela by se stydet.

bum-bac-bum
24. 09. 2014 17:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

subrosa1976
24. 09. 2014 17:22

Lidi, dělám několik let v call centru. Za svojí profesní karieru jsem hovořila s cca 40.000 lidmi. Musím s politováním konstatovat, že bych do call centra na týden posadila každého člověka. Je to strašné, přímo alarmující. Lidé neumí vůbec mluvit spisovně, neumí se vyjadřovat, mají velmi malou slovní zásobu a celkově je většina lidí velmi zaostalých. Opravdu vzdělanost českých lidí je katastrofální. Pominu-li tóny, intonaci, dýchání...mnohdy se neumí ani normálně představit, mám pocit, že ve školách by měli další generace učit hlavně mluvit! Gottová tedy opravdu žádná sláva, nicméně v porovnání s tím co denně slyším to ještě ujde. Přesto potvrzuji, že působí velmi unyle, mrtvě, jako leklá rybka. Alespoň má snahu. To, že se chce zviditelnit trochu chápu, nechce žít ve stínu slavného muže, ale bohužel toho nikdy nedohoní, má nasazenu velmi vysokou laďku

beladona
25. 09. 2014 13:59

subrosa1976

No tys to tady rozčísla.
Jakou spojitost má call centrum s vysíláním TV Prima a snahou nějaké Gottové moderovat?
Asi bude nejlepší ji tedy posadit do call centra

mandat
28. 09. 2014 19:02

Presne tak a myslim, ze by ji tam brzy vyhodili.

mandat
28. 09. 2014 19:02

Ale jako moderatrorka by snad mela mit nejakou uroven. Srovnavat ji s nekym, kdo nemluvi a necte, to je tedy bomba. Gottova je bez talentu.

sugarbitter
24. 09. 2014 15:02

Když ale ona tolik moc chtěla být vidět. Samozřejmě to napovídá o její povaze. Když na něco nemám ani trochu vlohy, tak to nedělám a hledám jiné uplatnění. Když někoho platí, tak ji učí, ale výsledky jsou minimáloní. Moje kamarádka byla antitalent ale maminka ji nechal učit hrát na klavír. Dopadlo to tak, že hraje i dnes s chybami. Kdyby se tyroky učil někdo jen trochu talentovaný , byl by zřejmě špičkový klavírista. A děti bych nechala prožívat dětství v klidu, to je cesta ke zkáze.

ivoadler
24. 09. 2014 14:41

Správně mluvit umí málokdo. Lidi huhňaji, polykaji koncovky, mluví příliš rychle (potichu), mluví nosem atd. Více méně se to dá naučit, resp. odnaučit. Na Gottové mě štve ten její unylý, stereotypní výraz (mně je moře pod kolena) bez mimiky a gest a jednotvárný tok řeči. Už proto tam nemá co dělat.

smazan_20150109
25. 09. 2014 09:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.