Zasloužilá matka Veronika (43) ze Zbýšova: 6 dětí, z toho dvoje dvojčata! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Zasloužilá matka Veronika (43) ze Zbýšova: 6 dětí, z toho dvoje dvojčata!

Veselo je v jejich domě. Vždyť si tam hrají hned dvoje dvojčata! Jejich máma Veronika Demjanová (43) si to ale chválí: mít šestiletá a tříletá dvojvaječná dvojčata je podle ní parádní!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

paralenka
01. 10. 2014 22:26

Ale tahle neprudí a nečeká, kolik poskoků jí bude předěleno, aby sama jen naříkala a natahovala ruku jako "supermáma"!

beladona
23. 09. 2014 14:38

klotilda

tohle nemá cenu, je 21. století.
Se mnou byla moje milovaná máma do 5 let, pak jsem si vydupala školku a ještě mi nebylo 6 a šla jsem do školy.

Klotildo, každý by si měl nadělat jen tolik na kolik fakticky, říkám fakticky stačí.
------
No nic, klotildo, beruu plachetku , pospíchám na pole ...

beladona
22. 09. 2014 22:43

mazanykralicek


Ono jde taky o to, kolik ze svého času a individuálně si můžou vůbec ty děti rodičů užít!
Pokud si po školce /škole hrají mezi sebou, ty starší dělají úkoly a pak pomáhají v domácnosti a pak jdou spát, pak to vidím já velmi kriticky.
Na tohle už by měla mít rodina aspoň pomocnici na pár hodin v týdnu.
Není to rozumné , nějak mi nepřijde chválit rodinu s 6 dětmi bez zázemí.To je můj názor a jejich věc.

beladona
22. 09. 2014 13:56

hm, takže jsem spočítala, že ty děti jsou ve školce od 6 hod. ráno do 16 h. odpoledne.Dost drsný.Kromě toho, když vstávají tak šíleně brzy, měly by děti spát už od 19,00.
nevím, proč si někdo dělá tolik dětí , když si je pak iužije 4 hodiny denně!

mazanykralicek
22. 09. 2014 17:42

beladona souhlas. Je to 10 hodin ve školce. To nemají babičky aby jim děti vyzvedly někdy po "o" ? Je to zátěž pro dítě psychicky i fyzicky přirovnávají to k zátěži horníka v dolech, ale opravdu. Se spaním také souhlas i když je to jejich věc když jim to tak vyhovuje jsou to jejich děti.... jinak maminka úžasná že to zvládá při práci

klotilda
23. 09. 2014 06:59

A kolik hodin denně si vás užívají vaši rodiče?Je to běžný režim.V dobách před vznikem školek matky nosily děti sebou do práce a dávaly jim popíjet odvar z makovic aby spaly a nezlobily nudou.

mazanykralicek
23. 09. 2014 10:38

klotildo : bohužel mě už si rodiče neužívají, už tu nejsou. Ale maminka se mnou byla do 6 let doma ale vím, že v dnešní době to nejde. Makovice ? Tak to neznám slyšel jsem jen fámy kdysi.

lukas.cz
22. 09. 2014 12:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vuhp
22. 09. 2014 12:25

Krásné. Hodně práce , ale i radosti. Přeji hodně sil , štěstí a radosti.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.