Leoš Mareš singl: Sebral Faltýnové diamantové hodinky a promluvil o další ženě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Leoš Mareš singl: Sebral Faltýnové diamantové hodinky a promluvil o další ženě!

Dal jí kopačky a vzal hodinky! Když se moderátor Leoš Mareš (38) rozchází, tak to bere z gruntu. Modelce Petře Faltýnové (36) nenechal ani hodinky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

20tina12
14. 09. 2014 02:58

Nechutně vlezlej, nemusím ho vůbec

majojo
13. 09. 2014 18:23

Tak to se mi líbí. Daruji partnerovi hodinky, ale jen na dobu našeho vztahu. Takže až přijdu a řeknu: Naval zpátky, už ani nemusím vyřknout rozcházecí formuli.

egyptanka
13. 09. 2014 16:10

No tak ty hodinky dá další milence a poputují jako štafeta. A tak pořád dokolečka dokola.

hejhej
13. 09. 2014 11:36

Mareš singl ? Je stále ženatý i když promiskuitní.

britva
13. 09. 2014 10:56

já si nemůžu pomoc, ale ta Faltýnová mi připadá jak nějaká domina ze S/M salónu tenhle typ ženskejch nemusím
na druhou stranu to třeba měl Mareš rád, když ho řezala bičíkem přes pérdel

xsedmikraska
13. 09. 2014 09:18

Když někoho něčím obdaruji, tak mi to již nenáleží ani po rozchodu. Možná ji hodinky jenom půjčil. Paní Faltýnová mi přijde s chováním infantilní. Je to již paní v letech, manželka a hlavně maminka, ale s chování a přístupu to tak nevypadá. Věřím, že na počátku to může chlapům vyhovovat. Je hezká, podle zpráv stále při chuti, náročná. Jenže každý vztah se postupem času vyvíjí a očekává se také zodpovědnost, opora, starostlivost a tam to zřejmě u paní Faltýnové dost pokulhává. Proč je jinak každý chlap po nějakém čase po jejím boku úplně uštvaný. To, že se rozešli vidím jako velké plus pro Mareše. Má šanci najít k sobě ženskou, která ho podrží a ne utopí. Pro Petru je to mínus, protože hledat "dojnou krávu" bude čím dál horší s postupujícím věkem. To, že holduje nočním radovánkám se na její tváři už neodvratně podepisuje. Má ale taky pořád šanci ve svém životě vše srovnat...jen, dokáže to? Přeji hodně štěstí, aby už konečně psychicky dospěla.

bum-bac-bum
13. 09. 2014 11:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tenerife
13. 09. 2014 13:50

Moc hezky napsáno.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.