Kritika Emmy Smetany: Mlátí sebou, nemá zkušenosti, diváci se jí leknou! Kdo ji takhle setřel? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Kritika Emmy Smetany: Mlátí sebou, nemá zkušenosti, diváci se jí leknou! Kdo ji takhle setřel?

Dlouholetá učitelka hlasové výchovy zároveň herečka Jana Postlerová (71) si posteskla, kterak profesionální hlasatele střídají mladí bez zkušeností. Zkritizovala i nováckou hvězdičku Emmu Smetanu (26). Co o ní řekla?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pozorovatel2013
04. 01. 2015 19:59

toto je klan EMMY SMETANOVE
Josef Hamáček, Hradec Králové
Neděle, 4. ledna 2015, 18:45:27 Obrazovku ČT a TV NOVA ovládlo "monstrum" Monika Mac Donagh Pajerová
(tak, už to víme, aneb kdo vede hysterickou mediální štvanici protiZemanovi)
Google o Monice MDP
1. Bývalá studentská vůdkyně z r.1989, nyní pedagožka pražského centraNew York University (protizemanovské
červené karty prý rozdávalaŠárka Kadlecová,bývalá zaměstnankyně Amerického velvyslanectví - jaká náhoda !). NYU je něco, jako byl dříveVUML, jen teď je to Havlismus.
2. Monika MDP je vdaná za Ira, Petra Mac Donagha.
3. Měla milenecký vztah s Lubomírem Zaorálkem a po jeho rozvodu s ním žila. Proto Zaorálek brojí proti
Zemanovi ?
4. Její dceraEmma Smetana je moderátorka TV Nova (narodila se v Paříži, kde M.Pajerová žila se svým prvním
manželem Smetanou). Emma Smetana žije s muzikantem a hercem izraelského původu Jordanem Hajem.
5. Sestrou Moniky Mac Donagh Pajerové, je "Biomasa"Kateřina Jacques (jméno má po francouzském
exmanželovi Chri|

alex321
08. 09. 2014 10:23

Podle mě je Ema hezká a příjemná holka a pokud jsem ji na NOVĚ zahlédl, nepřišlo mi, že by "sebou mlátila" a ani že by byla nafoukaná. Horší mi přijde Lucka, která má hubu od ucha k uchu i když čte o tragickém střetu dvou aut a podobné hrůzy.. Ema je šmrncovní hezká a šikovná.

eisenbieger
08. 09. 2014 04:33

az projde vsema postelema a nauci se vymrdavat tak pak prestane sebou skubat ...

prroud
07. 09. 2014 20:37

Takze to chapu dobre,at je tam kdo chce,ze lhat lidem je sluzbou???

jajas
07. 09. 2014 19:12

Jako divák to vidím trochu jinak než paní Postlerová. V předchozím "rozboru" moderátorů říkala, že Svoboda má velkou pusu a divák ji sleduje místo poslechu zpráv, ale Borhyovou hodnotila kladně a přitom ta má pusu ještě větší, oči daleko od sebe....
U Smetany tvrdí paní POstlerová, že se bou hází, ale co dělá Kratochvílová, to si nevšimla. Ta mládí rukama (lokty) do boku a nahoru co pět slov. Ale to si paní Postletová nevšimla.
A Kašparovskou hodnotí nejlépe, přitom ta když začne mluvit, tak kulometná palba proti jejím tempu se může zahrabat.

fizi
13. 09. 2014 17:06

Gestikulace a celkový projev Kratochvílové je opravdu ubohý,nedá se na ni dívat.Smetanová mi nevadí.

fjdksla
07. 09. 2014 17:29

Mně je Smetana nepříjemná hlavně proto, že je to sebejistá protekční pizda. Stala by se "hvězdou Novy" bez své disidentské rodiny za zády? Matka Monika Pajerová, studentská vůdkyně sametové revoluce z roku 1989, tetička Kateřina Jacques alias biomasa, strýček bývalý ministr a bývalý zelený Martin Bursík. Hezká je, vzdělání má nadstandardní, sebevědomí bezbřehé, zkušenosti minimální, skromnost a pokoru nulovou.

trkic
07. 09. 2014 18:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fjdksla
07. 09. 2014 19:08

Ty vole (oslovení pouze přebírám, kdyby se mi dostalo oslovení například dobrý den, opětoval bych dobrý den), od roku 1998, kdy byla sestavena dvojice "rosnička" (nikoli zahradník) Rey Koranteng a pomocná redaktorka Lucie Borhyová, uplynulo setsakra vody. Člověk by očekával, že od té doby se časy změnily a žádají se profesionální výkony na úrovni. V případě Smetany tomu tak není.

trkic
08. 09. 2014 08:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fjdksla
08. 09. 2014 23:33

Jsi blbej, nebo slepej? Vždyť píšu, že je hezká a má nadstandardní vzdělání. Jenže taky píšu, že je to protekční pizda bez zkušeností, zato s velkou tlačenkou, a na tom trvám.

smazan_20150109
08. 09. 2014 12:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejsek
07. 09. 2014 16:55

Postlerová? Není to ta skvělá češtinářka, která učí Babiše česky? Jestli jo, tak ona vážně nemá co a koho kritizovat.

inola
07. 09. 2014 16:39

moje slova... líp bych to nenapsala!

mdada49
07. 09. 2014 16:31

Emma je krásná, vzdělaná a příjemná mladá žena. Je na ni krásný pohled a i její čtení zpráv je mně, normální divačce příjemný. Můj manžel ji zbožňuje. Nafrněně rozhodně nepůsobí. A jestli někdo mluví jak kulomet, tak to je jedině Alena Zárybnická !!! Jsem její mluvou tak konsternovaná, že nikdy nepostřehnu, jak vlastně bude.
A navíc, koho by ta stará Postlerová chtěla vidět na obrazovce......asi Jurinovou, nebo Kamilu Moučkovou, nééé ?

evicka55
08. 09. 2014 08:17

Dobře napsáno,souhlas,

fizi
13. 09. 2014 16:56

mdada49 to nemá chybu!!!!

tacoo
13. 02. 2015 16:46

Určitě měly větší úroveň než trapná a protekční pozérka Smetana, z kanálové rodiny.

tunka
07. 09. 2014 12:25

Smetanová (nepřechylování je příšerné!!!!!!) je pořád 1000 x lepší, než velkohubka Borhy­ová!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!

aveneta
07. 09. 2014 10:16

Pokud Smetana mluví rychle, tak kolegyně z Prima Kašparovská je kulometná huba, ta začne větu a zrychluje a zrychluje až to tahá za uši jakou kadencí slov větu dokončuje....no hrůza.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.