4 dny po vystěhování Rychtáře z vily Bartošové: Její šaty už nosí jiná žena! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

4 dny po vystěhování Rychtáře z vily Bartošové: Její šaty už nosí jiná žena!

Šaty s francouzskou krajkou a perlami, v nichž původně plánovala Iveta Bartošová (†48) exotickou svatbu s Josefem Rychtářem (56) na slonech, se přece jen před svatební oltář dostanou. Čtyři měsíce po Ivetině sebevraždě...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivoadler
29. 08. 2014 15:13

Zaplať pánbu, že se tem blb aspoň musel vystěhovat z jejího domu. To ostatní už je mediální křeč, na které se přiživuje bulvár.

raduzkaxxx
29. 08. 2014 12:36

uprostřed místnosti bude stát kámen ze hřbitova a kolem pověšené šaty , spodní prádlo a dole šlápoty z " luxusních " bot včetně svatebních kecek

raduzkaxxx
29. 08. 2014 12:32

PANOPTIKUM se bude jmenovat to kam by asi tak vzali Ivetinou KONFEKCI - jak to truchlící vdovec popisuje

citsvet
29. 08. 2014 12:04

I když to není přímo k tomuto článku,ale k svatebním slibům Rychtáře.On ty sliby,dokáže měnit rychle,ze dne na den.Co řekl včera,dnes už to není pravda.Hlavně,že včera napadl v Prásku vyšetřovatele,že nezveřejnili pravdu a on se ve lžích jen topí.Na jeho prolhanost,muselo naletět už hodně lidí.Ty šaty po Ivetce co si přivlastnil a řekl,že je nikdo nosit nebude,bude trvat jenom chvilku.Ten hrob zůstane jemom studeným kamenem bez Ivetky,co jeho vymaštěná hlava vymyslela.Proč by tam někdo k prázdnýmu hrobu chodil uctívat památku.

notototeda
29. 08. 2014 12:07

No aji by mě zajímalo,jestli tam krom těch tří šašků nekdy někdo přišel a dal kytku nebo zapálil svíčku.

notototeda
29. 08. 2014 11:45

Pepi se Staňou povalí na svatbu a z nevěsty ty šaty strhne,on je na to blbej dost.

lambrika
29. 08. 2014 11:40

tina.vitaskova - a co to nečíst, když vás to tolik rozčiluje psát příspěvky taky nemusíte, to není povinné

tolik vás to irituje a pořád lezete do bulváru , co vás k tomu vede ?

neříkám, že tady píšou samé pravdy , ale úsudek si musí udělat každy

hejhej
29. 08. 2014 10:56

Primitivní pisálku tohoto článku, píšeš nesmysly, které spolu nesouvisí.

tina.vitaskova
29. 08. 2014 10:26

Prosím, už o tom debilovi nepište, vždyť je to horší žumpy- že to lidé chtějí vědět, je Váš naprostý zase debilní výmysl-ukazujete svoji úroveň- no nic, asi jste "světoví"- nečtu- jen mě irituje kam český národ táhnete- BEZMOZCI-radaktoři

prasulka
29. 08. 2014 10:27

SOUHLAS

xsedmikraska
29. 08. 2014 09:59

Je věcí vkusu, zda někdo vybírá svatební šaty hlavně podle toho, pro koho byly určené. Pohnutky fanoušků a příznivců Ivety nebudu rozebírat. Je mi jasné, že na ně spoléhá i Rychtář, když si ponechává věci po Ivetě, ví že to může být dobrá investice. Co mi hlava nebere je, že media stále dávají Rychtářovi prostor k tomu, aby mohl nadále prezentovat své názory, které ale opravdu nikoho nezajímají!! Když jsem slyšela v prásku, jak si přivlastňuje majetek po Ivetě s tím, že on jej přenechal Arturovi, musela jsem se fakt zasmát. On pořád nepochopil, že vše, co si Iveta pořídila bylo její a za života si přála, aby vše získal Artur! I v krátkém žití s Rychtářem si musela na sebe vydělávat tím, jak ji v různých stavech prezentoval v médiích - určitě ne zadarmo!!!
Poslední záběr v Tv jednoznačně ukazoval, že je Iveta na úplném dně a velmi nemocná, pod jeho taktovkou nás oba přesvědčovali o opaku. Tehdy jsem konstatovala, že s tou holkou je konec. Ne, vlastně ne, konstatovala jsem to poté, co jsem se dověděla, že ji nakonec Rychtář k sňatku dostal. Tehdy jsem se o ni začala bát. No a k těm lžím, co Rychtář opět v prásku naservíroval. Tak on po domluvě se Štadilem a opět po domluvě se Štaidlem. Proč pořád bere do "huby" Štaidla? Kdyby jeho návštěva v Ivetiným domě byla opravdu po domluvě, nebyl by snad informován, že jsou vyměněny zámky? Proč Rychtář konečně nepochopí, že Artur a jeho rodina s jeho osobou nechce být už více spojována? Kdy začne konečně uctívat opravdově památku Ivety a to tím, že se již nebude neustále cpát, tam, kde není očekáván? Rodina Ivety potřebuje čas, aby se srovnala s veškerou bolestí a nepomůže jim, když se tenhle člověk bude neustále připomínat. U Štaidla si už svou "polívčičku" neohřeje, tak jako u Ivety. To jsem si jistá.

prasulka
29. 08. 2014 10:28

notototeda
29. 08. 2014 11:48

se mi líbí,jak on si furt fandí že z Ivety bude po smrti kdoví co.to jeho -půjčím její věci do muzea,byli slavnější a žádné nemají.

hejhej
29. 08. 2014 13:02

notototeda: šaty do muzea???
Takovou bbost dokáže vypusti ze smradlavé huby jenom primitivní blb Rychtář

janapi
29. 08. 2014 12:27

Musel Vás někdo pořádně rozčílit- ale ve finále jste napsala 100% pravdu! Štaidlova rodina se v žádném případě nebude špinit s nějakým rváčem! Nasmála jsem se též-když Rychtář vykřikoval jak se dohodl s L.Š. o bydlení v domku-pak musel přiznat že ta domluva byla jen s právníkem (ale jaká) a během pár dnů se náhle stěhuje a musí vrátit klíče? Slovo čestnost u Rychtáře nemá žádný význam a měl za to-jak hezky oblafl Štaidla-právníka....opak je však pravdou! Ony hlídací služby byly zrušeny ještě za Jirky Pomejeho; pak měla Iveta jinou službu. A pokud nyní si Rychtář vzal hlídání na starost-je to jeho rozhodnutí-ale nemůže po nikom požadovat platbu! Takže kdo se zas bude nakonec smát ?

mpads
29. 08. 2014 21:26

xsedmikráska Souhlasím se vším.

athosporthosaramis
29. 08. 2014 09:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prasulka
29. 08. 2014 10:28

janapi
29. 08. 2014 09:39

Nadpis a obsah se vlastně vylučuje! Kdo nosí Ivetiny šaty......? Ty-co byly původně plánovány na její exotickou svatbu- jsou zatím majetkem salonu a pokud zůstaly u Ivety-tak se Rychtář pěkně prohne. Pamatuji se-že Iveta za ně skutečně nezaplatila!

prasulka
29. 08. 2014 10:28

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.