Nenasytná Morávková i Zounar: Další statisíce na cestě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Nenasytná Morávková i Zounar: Další statisíce na cestě!

Kšeft snů! Hvězdy nováckého seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (43) a Martin Zounar (47) rejžují i na Primě. Za nový pořad Kdo je kdo sklízejí 60 000 korun měsíčně.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

amplituda
01. 09. 2014 07:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

petrmetr
31. 08. 2014 11:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vlaku
31. 08. 2014 08:08

Já je nepodporuji. Prostě na ně nechodím do divadel. Samozvaní VIP už neví co by dělali . Pamatuji si jak byli rádi, když po vystoupení jim dávali do čepice vstupné, aby měli na polévku. Dnes, po revoluci si udělali v čele s revolucionářem Bartoškou " samostatnou hereckou republiku". Jen ty dotace od státu na chod divadla. Jsou jediní podnikatelé, kterým dává stát, město prachy aby nezkrachovali. Firma, líheň roztahovaček zvaná Miss pravidelně dodává své maso na různé firemní, společenské a sportovní večírky, kde se točí vlivní a prachatí. Je to nový, porevoluční průmysl. Vzpomeňme si na 90. rok . Všichni co politikařili na prknech divadel mají koryta. To nebyla revoluce obyčejných, poctivých lidí. To byla Sametová pod taktovkou komediantů.

momoko
31. 08. 2014 08:13

těch podnikatelů co dostávají od státu prachy je daleko víc, potažmo od nás.

honzina
31. 08. 2014 10:54

pravlast
31. 08. 2014 08:00

Ten roura se ani nijak nemusí přetvařovat a nesnesitelného vola hrát,on prostě je!

honzina
31. 08. 2014 06:56

Nechápu, proč berou takový nehorázný peníze - za co???? Nestačil by jim průměrný plat, jako jiným???? Oni jsou nějaký nadlidi??? A nepište mi tady o závisti, tou fakt netrpím, jen se mi to nelíbí, lidi co dřou mají pár korun a komedianti vydělávají miliony. Jasně, někdo napíše, že jsem mohla vystudovat , ale bez OBYČEJNÝCH LIDÍ, co makají rukama, by studovaným bylo jejich vzdělání k ničemu, protože by žili v jeskyních a žrali kořínky . a vlastně by ani nevystudovali. Proto se mi nelíbí, že lidská práce není absolutně zhodnocená.

momoko
31. 08. 2014 07:42

Jak souvisí s platy herců špatně ohodnocená práce dělníků fakt nechápu, tak dělej práci kde budeš ohodnocená lépe. Nepřipadá mi že by naši herci vydělávali nějak horentní sumy, spíš průměr.

honza54
31. 08. 2014 06:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.