Rychtář se pečlivě připravuje na odchod ze života: U mojí sebevraždy nikdo z vás nebude, vyhrožuje! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Rychtář se pečlivě připravuje na odchod ze života: U mojí sebevraždy nikdo z vás nebude, vyhrožuje!

Dle mnohých duševně chorý vdovec Josef Rychtář (56), který se podle závěrů vyšetřování PČR nepodílel na smrti zpěvačky Ivety Bartošové (†48), cítí zřejmě jen přeci jistou vinu, a připravuje se na dobrovolný odchod ze života.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mirkazam
02. 09. 2014 17:55

Ten ,,vykuk " se má moc rád než by si nějak ublížil !!!

rezacek
27. 08. 2014 15:41

Ať si ten blb vyhledá idos.cz, tam si najde jistě vhodný vlak, který jede přes Říčany. Měl by to udělat někdy před deštěm, aby jeho ostatky moc dlouho neděsily a daly se dobře spláchnout. Jedině tak bude mít šanci, že se ještě jednou dostane do novin a pak už ať se zas touhle egocentrickou nulou konečně zavře voda. Stejně jako za tou jeho cirhotickou pěvkyní.

stekavka
20. 08. 2014 17:00

To se ale nedozvíme jestli je to pravda

alexa-lexa
20. 08. 2014 13:32

Tvl ty hnusnej,šedivej ubožáku se shnilou hubou,už ať upaluješ na ty koleje!!!! Víš co lidí si oddychne?? To bude takový luft,že pokud z tebe na těch kolejích něco zbude,tak to odnese hodně daleko a BUDE KLID!!! Jak nejsem věřící,tak se,asi jako většina soudných lidí,modlím,aby se ti to povedlo a přestal si ty debi*le šedivej otravovat tenhle svět!!!!

tyrkys
19. 08. 2014 13:22

Snad nevím o větším blbci než je Rychta. To je neuvěřitelné, co ten ubožák vyvádí. Kdo má skutečně deprese o sebevraždě nežvaní, ale provede ji. Rychta má zřejmě málo publika, zpívat neumí, tak co mu jiného zbývá než kecat a blbě kecat a škodit druhým.Je to opravdu chudák.

kramora
19. 08. 2014 08:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honza54
19. 08. 2014 05:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

notototeda
18. 08. 2014 23:54

Trapák,už zas umírá? Pepo,pes kterej štěká,nekouše.

britva
18. 08. 2014 23:17

tak už upaluj na ty koleje ať tě rozmašíruje vlak. standa si pak sebere z kolejí krvavé kameny na památku

kramora
19. 08. 2014 08:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

koko61
18. 08. 2014 23:10

Iveta zemřela 29.4.v den narození Rychtunga a 24.9. by měli spolu 1. výročí svatby. Šťastná to shoda čísel pro "kr.ypla" Rychtunga nemyslíte? Vzhledem k tomu, že se tento datum blíží, tak se chystá páchat sebevraždu??? De.bil to je a ubožák. Jen páchej Ty ubohý Rychtunge, páchej a nejlepší když to uděláš na trati, ubožáku Táhni už do hr.dele trapáku, je mi z Tebe na blití.

hejhej
19. 08. 2014 11:33

koko61: Rychtář už má scénař na 29.8 smuteční škleb ,koleje, prázdný hrob, televize, bulvár a završí mazlení s urnou.
Na "výročí "svatby, kdy to s ním Iveta vydržela žít jenom 7 měsíců si pozve bulvár a bude slavit se Standu.
Rychtář je primitivní idiot

tosto
18. 08. 2014 22:27

Vdovec by měl nechat podpisový vzor, aby se mohl dát VATESAT do kamene na hřbitově a postupně by se tam přidávaly další jako Standa, Veselý atd.

notototeda
18. 08. 2014 23:58

On si ho nechá prvně udělat sám,aby byl podle jeho představ,i funus si zrežíruje a zaplatí předem.On by mu ho totiž nikdo neudělal,všichni na něj kakaj

kramora
19. 08. 2014 08:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pizzaoo
18. 08. 2014 22:22

Možná se tomu budete taky smát, ale já mám takový pocit, že Rychtář brzy skutečně zemře a možná, že to bude ještě letos. Nevím úplně jistě jestli to bude sebevražda ( spíše asi ano ) a nebo se to stane nějak jinak, ale vážně ten pocit mám. Nemusí se to samozřejmě vyplnit, ale je to taková má vnitřní intuice, kterou sem měl i u Ivety od loňského roku, když s Macurem utekla do Itálie. Taky sem si myslel, že brzy zemře a tam se to vyplnilo. Dávám Rychtářovi maximálně tři roky života a asi mě už ani moc nepřekvapí, pokud k tomu dojde už letos. Můžu se plést a on může tahat všechny za nos a nehodí si to nikdy. Ale třeba taky se nepletu.....Uvidíme no.

tosto
18. 08. 2014 22:29

ten ti tu radost neudělá má se až moc rád

koko61
18. 08. 2014 23:04

koko61
18. 08. 2014 23:03

Tak z toho vážně nemám strach, měla jsem zato, že by to udělal hned po sebevraždě Ivety, ale týdny a měsíce běží a Rychtungovi se do nebíčka nechce. A proč by to vlastně dělal? Vždyť jemu nic nechybí, peníze má, střechu nad hlavou má, je to vážený vdovec - bude zřejmě pobírat vdovský důchod, jemu o nic nejde. A tento člověk se má moc velice rád, než aby páchal sebevraždu. Ten má rád jenom sebe, myslí jenom na sebe a nějaká Iveta, to jsou jenom z jeho strany komedie. Ten má Ivetu na háku, hlavně že se budou kutálet penízky. Komediant to je, a já se divím bulváru, že mu tohle žere. Tak ať spáchá sebevraždu, proč to neudělá, proč na sebe upozorňuje.

tadel64
18. 08. 2014 22:06

Pepane, jsem zvědavá na to, kdo bude pózovat s tvojí urnou. Jinak mi chybět nebudeš. Pá, pá

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.