Šestinásobná matka Veronika Žilková: Lituje, jak vychovávala děti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Šestinásobná matka Veronika Žilková: Lituje, jak vychovávala děti!

Spí pár hodin denně a během dne toho stihne tolik, co jiný za týden. Veronika Žilková (52) zkrátka neztrácí čas. Ani nemůže. Točí film, hraje divadlo, moderuje v rádiu, vyvařuje pro šest dětí, jejich partnery, vnouče i pana ministra, tedy svého manžela Martina Stropnického (57). A teď si ještě chodí každou čtvrteční noc povídat do televize Barrandov s diváky. Scénář k pořadu Co mi nedá spát si pro jistotu taky píše sama. Kdy? To ví jen ona!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

slavibor
14. 06. 2014 15:17

Na to tedy přišla brzo, že domov by měl být klidný přístav a že děti se mají chválit a nebrat jim sebevědomí. Kdyby trochu omezila svoje aktivity, zklidnila se a zamyslela, možná by na to přišla dřív.

„Naopak. Teď lituju toho, že jsem na ně byla zbytečně přísná. Dnes, s odstupem, bych řekla, že nejdůležitější je děti chválit a nebrat jim sebevědomí. To za mě pak udělají jiní. Domov by měl být klidný přístav a já často bouřila.“

illis
14. 06. 2014 17:17

Žilková už jiná nebude, uječená, sebestředná. Agáta jde v jejich šlépějích, Vincent ten bude nejspíše jako jeho matinka, být všude a být vidět. Jediný normální mi připadá Cyril a Markéta, která už se nejspíše osamostatnila. Ti dva se moc nepředvádí a stojí nohama na zemi.

smazan_20150109
15. 06. 2014 05:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivkanatka
14. 06. 2014 14:38

Že málo spí ? Neřekla bych... v 10 usíná vestoje a v 5 vstává. To je
celých 7 hodin ! Chce být zajímavá, já jí nemusím. Jedině, kde jsem
jí viděla ráda bylo, jak hrála s Bolkem umírající ženu ( nevzpomenu si na název filmu). Tam byla dobrá a nehrála ty uječené baby !!!

ivkanatka
14. 06. 2014 14:39

A sama sebe .

anezat
15. 06. 2014 08:57

Pracující lidé toho naspí mnohem méně, nikdo to neocení. Tato skřehotalka se třemi chlupy na hlavě - to se jako kvůli tomu, co "dělá" máme potentonovat?

beladona
15. 06. 2014 11:52

No, ví se o ní, že není chytrá, taky jsem počítala její sníženou spotřebu spánku a zjistila jsem, že ona spí víc, než já.
Jejích 7 hodin spánku je naprostý průměr ( v jejím věku , kdy by potřeba měla klesat i nadprůměr ).
Ach jo, to si zase něco někde přečetla a zapomněla projit souvislosti.
Kdo by si s ní na Barandově povídal?Najde se ztady tový macochista?
No, CHARITU BYCH NEDĚLALA A NEVOLALA JÍ TAM.VYDĚLÁVÁTE JÍ

beladona
15. 06. 2014 11:54

opr. správně masochista ( to opravuju jen proto, že jsem o ní řekla, že je blbka, tak aby nevypadalo, že já taky.Ale u nich doma by mi to prošlo, tam pravopis neumí

majojo
15. 06. 2014 16:48

Zapomenuté světlo.

babapsi
14. 06. 2014 13:58

no, Žilkovou nemusím, ale chyby jako ona děláme snad všichni, jen ti,kolem kterých skáče plno babiček a tchyní, takže se nikdy nestane,aby byly přetažené se těchto chyb mohou uchránit!

1pravda1
14. 06. 2014 12:40

No konečně jste ve svém věku dospěla k názoru, že ne děti mlátit a nadávat jim za každou hloupost ale chválit je, aby měly v pořádku sebevědomí, to je váš největší počin ve vašem životě. Chudáci děti, že jste na to přišla tak pozdě. A to zesměšňování nezaměstnaného manžela ve své době, to taky stojí za úvahu........

smazan_20150109
15. 06. 2014 05:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
15. 06. 2014 12:00

To nic není,, ona veřejně v médiích jmenovala jednoho ze svých synů, že jí ! prolustroval ! peněženku (tomu klukovi bylo tehdy 10 let ) a že s ním chodí do psych. poradny.
Jsem slušný člověk, ale tohle kráááv. , co si nevidí do úst.
nedivím se, že jí děti utíkají

beladona
15. 06. 2014 12:06

ale ona ho nezesměšňovala.ona se jen tak snaží o upoutávku.ona by měla mít svého mluvčího, ten by selektoval, co ano, co ne.Ona je strašně hloupá.
V TV Pětka, v pořadu Koule s Ivo Šmol***em ( pronikavý intelekt) byla jeho hostem se Stropnickým několikrát.její řeči byly pro přítomné herce utrpením, což bylo i vidět.u obrazovek doma aspoň mohli lidi chechtat nahlas.

illis
15. 06. 2014 13:34

Také jsem ji viděla párkrát v podobných pořadech, ale dojem na mne rozhodně neudělala. Stejně jsem to po chvíli přepnula, nic zajímavého, jen ty její řečičky o rodině, Agátě, co synci atd .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.