Agresivní Rychtářův poskok: Telefonní teror údajného retarda! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Agresivní Rychtářův poskok: Telefonní teror údajného retarda!

Nejdřív vyhrožoval zabitím Josefa Rychtáře (56), a teď mu dělá poskoka! Šílený fanoušek Ivety Bartošové (†48) bombarduje esemeskami vdovcova rivala Domenica Martucciho (37). „Dostanu přes dvacet zpráv denně,“ svěřil se hrabě a předložil i telefon s výhrůžkami, které mu Petr Veselý posílá.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vr55
13. 06. 2014 18:52

japome stojim 100% za vasimi nazory na spravedlnost jen malo % diskutujicich dokaze objektivne , bez Hysterie a lincovani posusovat medialni quatsch. / mir ist zu kotzem /, kdyz ctu prispevky ktere pokazde napadaji nekoho kdo se negativne v mediich objevi, at to byl kdo to byl a to od stale stejnych diskutujicich. Pro me hyeny !! I kdyz s Rycharem nemam nic spoleneho mu preji dobre nervy -D i ja si stojim za svym nazorem a nezmenim.

japome
13. 06. 2014 22:07

děkuji , jsem nesmírně potěšen, že tu i někdo jiný se zdravým myšlením věřte, že i kdyby do mě šil celý svět- stojím si za svým

arimi
13. 06. 2014 20:59

jepome jepome

jenda_benda
13. 06. 2014 13:49

Všimni si, že já na tvoje komenty běžně nereaguju. Jen pokud se chci zastat těch, které hrubě urážíš, aniž by ti něco dělali. A tím spíš když se navážíš do mrtvých, kteří už nemají tu možnost se bránit!!!!!
Zato ty se tady snažíš pozurážet všechny, co mají jiný názor než ty, a ještě jim píšeš, že ty si jich nevšímáš, ale oni obtěžují tebe!!!!!

japome
13. 06. 2014 14:05

pokaždé reaguješ - dohledej si to a já nikoho neurážím - proto, že jednoduše o nikom nepíši - vy se na mě lepíte jako lejno na košili -přeskoč mě , nečti co tě nezajímá a budeš mít klídek - ale pokud budeš do mě rýt klidu se nedočkáš já nejsem typ člověka lezoucího někomu do análu a podívej na tvé hrubé komentáře - ani dlaždič by se nestyděl

jenda_benda
13. 06. 2014 14:19

Dohledej si sám! Já jsem ti odpověděl na začátku této kauzy a to proto že jsem narazil na názor, se kterým jsem souhlasil. Poslední dobou tě ignoruju, protože tvé názory stojí za h...! Zato když něco napíše např. montevideo a já mu odpovím, tak si neodpustíš mi napsat, že jsem dutá palice! A před pár dny , kdy jsi napsal, že už se nebudeš na zdejších diskuzích vyjadřovat, a že je to pod tvojí úroveň, jsi stejně chodil aspoň obtěžovat diskutující a psát o nich, že jsou vypatlanci apod.
Tak aspoň zbytečně nelži!!!!

japome
13. 06. 2014 14:46

ohne vorte - pokračuj v mé ignoraci a hodně se ti uleví slovo VYPATLANCI jsem nikdy nevyřknul ale asi to změním nyní ale nechci vypatlance urazit

arimi
13. 06. 2014 19:37

forte? jak slyším, tak píšu... to je taky úroveň

arimi
13. 06. 2014 19:40

do říma, aspon se koukni do slovníku nebo co, když uz chceš jakože zaujmout cizím jazykem

japome
13. 06. 2014 22:03

já už nemůžu - se snad počů--m asi jen základka co???

arimi
13. 06. 2014 22:40

nepremáhej se s tím smíchem, je to jen zastírací manevr. kdyz uz chces nekoho prekvapit, ze bys pripadne um\ěl nejaky cizi jazyk, tak to napiš aspon tak jak to má být a nehovad to. pocuravat se nemusíš, nemčina je jazyk, kterým hovořím dennodenne. ty hotentote.

japome
14. 06. 2014 02:30

to už je tanec svatého Víta - nebo už na mě TĚŽKÁ ZÁVISLOST

arimi
14. 06. 2014 11:48

kdo se povyšuje, bude ponížený..... to je zas težká pravda...ale aspon uz opravdu ztrácís slova a to je jen dobŕe.at je od tebe pokoj aspon na chvili...nafoukaný troubo

hromosvody
16. 06. 2014 19:24

arimi jednoznačně boduješ

japome
13. 06. 2014 22:02

přelož si to - to je v němčině - takový běžný základ co zná i mimčo

arimi
13. 06. 2014 23:13

mimčo říkáš? to tvoje? chudák mimčo
takze když jinak nedaš, trochu te poucím, at zas príste nevypa*** jako debil pred lidma.....ohne worte, tedy beze slov, napišeš s W, protože když to napises s V/vyslovuj fau/ nemá to význam, protože forte se píše i tak s F.
a uz nemachruj tolik a sklidni se, az budeš príste nekomu nadavat do primitivu a duševne nemocných, nejdrív si ukliď sám u sebe... zrovna jsi predvedl tvoji inteligenci a vzdelanost. .. a je to nic moc popravde.

hromosvody
16. 06. 2014 19:16

arimi

blu55
14. 06. 2014 19:55

Beze slov! V nemeckem jazyce - ohne Worte!
Ale jinak si odporujete ve svem komentari!
Preji krasny zbytek vecera!
PS: Diskuse je opravdu na "vysoke urovni"! O nicem...!

arimi
13. 06. 2014 13:53

no jo, zména taktiky se nekdy vyplácí, ale jen někdy, tam kde to smrdí kriminálem, to nemá uz smysl...

montevideo
13. 06. 2014 13:24

Třeba má doma v šuplíku na manželku kupní smlouvu !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.