Agresivní Rychtářův poskok: Telefonní teror údajného retarda! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Agresivní Rychtářův poskok: Telefonní teror údajného retarda!

Nejdřív vyhrožoval zabitím Josefa Rychtáře (56), a teď mu dělá poskoka! Šílený fanoušek Ivety Bartošové (†48) bombarduje esemeskami vdovcova rivala Domenica Martucciho (37). „Dostanu přes dvacet zpráv denně,“ svěřil se hrabě a předložil i telefon s výhrůžkami, které mu Petr Veselý posílá.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

arimi
13. 06. 2014 12:33

Mám vyřídit od Pepy, že na tebe není zvědavej a jednou až vyjde najevo pravda o tom, jak lžeš, tak bude chtít velké odškodné. Budeš muset prodat zámek v Garganu, půjde o miliony....

mne setohle líbí aspon konečne priznali barvu, jak to mají s jejich vydeláváním penez a pepa bude chtít zase miliony no tak si chlapci našli další zdroj obzivy bože , nekdy bych chtela mit jen tech 6 tríd základky... jednoduše myslet, jednoduše príst k penezum

hejhej
13. 06. 2014 13:16

arimi: Rychtář si najal poskoka, aby ho fingovaně zmlátitl a na posílání hloupých SMS zpráv.
Rychtář zuří, u moře byl díky NOVÉ a bzlváru, jinak nevystrčil nos z republiky a Martucci má zámek a jezdí si, kde se mu zamane.
Závist je špatná vlastnost a když se k tomu přidají další negativní vlastnosti zrůdy Rychtáře a jeho nedouků, poskoků, vznikne skupina hloupých šašků a s jejich vedoucí Rychtou. .

arimi
13. 06. 2014 13:19

presne tak

jenda_benda
13. 06. 2014 13:32

No jo, když on byl nejdál v Liberci, jak Iveta říkala. A najednou v cizině!!!! U moře!!!!!
A tak se mu to zalíbilo, že chtěl letos opět zadara k moři. Jenomže Iveta už se znova prodat nedala!!!

jenda_benda
13. 06. 2014 13:33

Nevděčnice jedna!!!!! Co, Pepo?????

arimi
13. 06. 2014 13:48

japome
13. 06. 2014 11:47

to co uděláte s ostatky vaší manželky je jen vaše věc přeji pevné nervy a neohlížejte se na nikoho . Také vás nemám v lásce - ale nemám rád hon na člověka, ten dohnal vaší ženu tam kde dnes je

arimi
13. 06. 2014 11:57

píšeš blbosti, když uz i malé deti vědí, ze tam ji dohnal její poslední manžel. a manželka? vcera jsipsal, ze to bylo opilé monstrum, a dneska uz je to manzelka? si nevidis do huby japome. nech toho uz, nikoho nepresvedcís.

japome
13. 06. 2014 12:35

asi podle mě duševně nemocná ARIMI - opět reaguje na můj názor ač se jí nikdo neprosí dnes píšu , že co udělá s ostatky jeho manželky je jen jeho věc - nevím co je tam špatně ale asi jsem měl napsat CO UDĚLÁTE S OSTATKY VAŠÍ ALKOHOLIČKY je jen vaše věc - nevím ale to první se mě zdá zdvořilejší - NÁZOR MŮJ TRVÁ - NIKDY HO NEMĚNÍM

arimi
13. 06. 2014 12:53

i kdyz se mě neprosíš o nazor, já budu reagovat jak se mi zlíbí to mi snad nechces zakazat, jako ivete co jsi ty, abys nekomu prikazoval, co muze a co nemuze? a jestli jsem duševne nemocná? já nevím, ale nejsem ani alkoholička, ani se neléčím na psychiatrii, teda zatím mozná po pepanových eskapádách to nezvládnu a poběžím si pro prášky ...a ani nebéhám po trati a nekopu jamky, abych následne vyčerpáním a horkem usedla na koleje a propukla v pláč pred kamerou.

japome
13. 06. 2014 13:07

otázka času jinak komentuj , nadávej, trestej , urážej jak je libo já nikomu nic nenakazuji a ani mu neberu jeho pravou tvář-ale zároveň mě neber to mé - o to jediné tě žádám a hlavně nechci s tebou mít společného ani Ň

arimi
13. 06. 2014 13:27

vzdyt já ti nic neberu, já se ti snazím aspon naznacit, ze jsi vůl a ty to ne a ne pochopit

japome
13. 06. 2014 13:35

toto je názor - pouze naznačuje opravdu hrdinství ale už včera jsem ti psal aby si mě s tebou nespojoval a neříkal mě brácho

bum-bac-bum
13. 06. 2014 13:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

japome
13. 06. 2014 14:51

to spojování s panem Rychtářem děkuji těší mě to - co víc psát jako v pomocné škole

japome
13. 06. 2014 14:57

ukaž kde jsem napsal idiot???? dokaž to - a nevymýšlej si byď jen jediný komentář jsem se neunavoval někomu napsat - vždy jen vy na mě a já se pochopitelně bráním a také o vaše moudra nestojím- pouze čtu v tichosti a hned zase koment na mě bavíte mě lidičky i přes vaše nízké IQ vás mám rád

arimi
13. 06. 2014 19:52

japome, proc já mám stale pocit, ze ty jsi strasne nedocenený týpek, který si takto zvysuje na diskuzích nejakou tu svou vysnenou pozici....mozná sebevedomí... ale urcite jsi néco co lidi neuznávají, proto tento tvuj odbojárský postoj... ty víš hned, jaké má kdo duševní nemoci, jaké má IQ, ze je tu osazenstvo z pomocné školy, a co já vím co jeste... ty si tu budujes proste pozici neceho vyššího, jako opravdu jsi v realite schopný dosáhnout. .. v podstate jsi zbabélec.

japome
14. 06. 2014 02:33

VEZMI SI VEČERNÍ LÉKY proti těžké závislosti na JAPOME

arimi
14. 06. 2014 12:18

co to máš furt s tema praskama jepome? nejak prilis casto to opakujes, anebo ti dochází slovní zásoba, anebo se ti po nich stýská? ze ty se bojíš rychtáre, ze on na tebe neco ví?

montevideo
13. 06. 2014 13:08

Proč by nemohla arimi reagovat na tvůj názor? Máš k tomu nějaký rozumný argument?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.