Proč Soukup nenáviděl Bartošovou: Byť vkleče, tak neúspěšně škemral o soulož! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Proč Soukup nenáviděl Bartošovou: Byť vkleče, tak neúspěšně škemral o soulož!

Starý známý Ondřej Soukup (62)se rád staví do role všeználka a skutečné autority, po jaké každé dívčí srdce touží. Jeho duši však zahalí temný stín pokaždé, když si vzpomene na zesnulou Ivetu Bartošovou (†48). Ta si mnohá tajemství odnesla na onen svět. Jenže to, které by hudební skladatel tak rád vymazal ze své paměti a života, stihla prostořeká Iveta vytroubit do celého světa!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

valyka
25. 05. 2014 23:02

Kdyz ti neco nic nerika, je lepe byt zticha a taky k tomu nic nerikat. Abys nebyl za trapnyho.
Jeji kariera odstartovala daleko driv nez se znala se Staidlem i prvniho Slavika ziskala jeste pred Staidlem. Lide ji milovali od deti po babicky protoze byla mily zjev a spivala pekne pisnicky, ktere si mohli broukat mladi i starsi a taky ze to byli hity. Schvalne mrkni si na youtube. V te dobe to bylo ako pohlazeni duse. O to hur je cist, kam se ji zvrtnul zivot.

rentierskej
25. 05. 2014 23:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
25. 05. 2014 04:30

soukup smrdi korunou a po cely praze se mluvi jaky je to pedofil . ma ho malinkyho a tudiz si vybira jen vyhubly maly aby ukazal jaky je to samec ..tezka svazacka nula ktera zadnou diru do sveta neudelala ..

pavucinka
25. 05. 2014 12:45

to je problém i těch "siláků", jelikož zřejmě jedli anabolika a pak potřebují chodit jen s "dvanáctkami", jak jeden jednou v TV řekl. Prostě asi něco za něco, ale měli by vzít na vědomí, že pro každou ženu není sex na prvním místě. Zamilují se i do koílibříka, ale když se kolibřík stydí a uteče, je to nějakou dobu pro ženu nepochopitelné, protože ona to pociťovala jinak.

charmed18
25. 05. 2014 13:06

vy taky pijete, že...? Jinak to není možný

fizi
26. 05. 2014 15:40

A tobě,­Eisen­biegre­,zřej­mě taky špatně vymetl díru.

ivuska1
28. 05. 2014 10:36

To je sila, jestli se o tom fakt v Praze mluvi . Ono totiz na kazdem sprochu , pravdy trochu. Tak to je sila jestli je to pravda !!!! FUUUJ !!! to je na basu !!!

smazan_20160509
27. 08. 2015 13:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

arimi
24. 05. 2014 23:10

a tohle je spešl pro našeho pepého

http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=mgNf­MgF7xTY

Zná jen pár fíglů,
jak se valej holkám šrouby do hlavy
pár hloupejch fíglů,
ty mu na to skočíš
za pár dní to chlápka otráví.

jenda_benda
24. 05. 2014 23:29

Hm, až na to že trávil Pepa Ivetu

arimi
24. 05. 2014 23:33

to je fakt.

arimi
24. 05. 2014 23:39

tak ze by sme mu dali spešl neco jako tohle
Jednou takhle večer z ňaky pařby sem se vracel
promile bylo vysoký, ale ne tak, že bych zvracel
metro uz nejelo a tramvaj nemá cenu
a tak sem vyrazil vstříc nočnímu pražskýmu šeru,
šel sem temným průchodem, když v tom sem zaslech hlasy
naskytla se podívana, z který vztávali mi vlasy
zahlíd sem pět chlapků v teplakový soupravě
a pod nima klečel další kua připlet sem se k popravě!
Ne nejsem v akčním filmu, ruská mafie
ten hlavní se chystal, že toho chlápka zabije
,,ne ne prosím nechte mě žít
já chtěl ty prachy vrátit a ne díru v hlavě mít
porušil si pravidla to přece nejde
teď musíš nýst následky ty podělanej šmejde
ne ne, prásk! Chlápek se zkácel k zemi
jeden z těch pěti řekl, a teď už problém není .....

jenda_benda
24. 05. 2014 23:48

Proboha, co to čteš?????
Já myslím že by to měl moc rychle za sebou, za to, co udělal.
Mě by stačilo, kdyby ho usvědčili a odsoudili. V kriminále je televize taky, někdo má i noviny...
Fanoušci Ivety by si ho podávali, aby pochopil, kam patří. A ven by buď už nevylezl, nebo jako úplná troska.

arimi
25. 05. 2014 00:28

to nečtu to poslouchám a nejak mi to tu pasuje ... chaozz astala vista bejby, strílím i zezadu kdyz jde vo takový šmejdy

pavucinka
25. 05. 2014 12:49

kdo je horší? Ten co dává nebo teno bee? Narazil na to i Kraus v pořadu. Kdo je horší Nagyová nebo stovky podlézačů? Též mám problém, když hledám spravedlnost. Nevadí mně jedečn dva advokáti, kteří mě podvedli a šli an ruku jiným, jenže to rozhodování, ty triky, ta snaha vyhovět za každou cenu...... Na zvracení je to . Jako když zdvohnete poklici na blevajzu nečistému kuchaři. podařilos evám vniknout do kuchyně A POMALU LITUJETE.

arimi
24. 05. 2014 23:06

http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=va­EERbPp­IX0
sex je náš, delá dobře mne i tobě

jenda_benda
24. 05. 2014 23:37

Máš chuť, nebo co?

arimi
24. 05. 2014 23:44

s pepou? to asi nepujde, on spi s urnou

jenda_benda
24. 05. 2014 23:48

A se Standou

arimi
25. 05. 2014 00:30

a zase trojka

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.