Metody psychopata: Video usvědčuje Rychtáře z brutálního nátlaku na Bartošovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Metody psychopata: Video usvědčuje Rychtáře z brutálního nátlaku na Bartošovou!

Vdovec Josef Rychtář (56) opět dokazuje, kým ve skutečnosti je. Zavrženíhodné extempore, kdy pro výdělek vystavuje pozůstatky Ivety Bartošové (†48) jako v cirkuse, ponechme však stranou. Zaměříme se na taktiku, jakou dohnal zpěvačku až k sebevraždě. Zastrašování, výhrůžky, vydírání, a to vše zaobaleno do sladkých řečiček! To je pravý důvod, proč se Iveta Rychtáře tolik bála a přála si tyrana se jednou provždy zbavit. I za nejvyšší cenu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prdyvrdy
20. 05. 2014 13:17

bez legrace, ty smažky maj docelal prima život, něco si ušušej, něco uvařej, když něco vykradnou tak si i nakoupí. Většinou kradou, takže pak kriminál. jsou to takový moderní sjetí rebelové Ale aspoň se o ně postará nějaký DROP IN nebo vězeňství. Ib dostala to nejhorší co mohla -Rychtyho.

zamlzena
20. 05. 2014 15:07

a víte,že někdy dostávají zastání u isntitucí? Zaplatit se dá všechno. Neúspěšně jsem bojovala, měl peníze a konexe, je to neuvěřitelná kauza.

jenda_benda
20. 05. 2014 12:16

Taky mám podobnou zkušenost.

zamlzena
20. 05. 2014 15:05

také vím co je agresor a ještě rafinovanější než tento R..... Často člvoěk m ale msoudí podle nějaké své zkušenosti, ovšem pokaždé to může být jinak. Já si myslím, že R Ivetu nebil . Strach mohla mít / je to někdy příznak paranoi/ , protože ji nadával když pila. A proto také volala Macurovi a utíkala v nevhodném stavu.Nezvládala pití a práškovala, nemohl se na ni za to usmívat.

lambrika
20. 05. 2014 11:05

"pečovatel" ji dělal kašičky z prášků proti alkoholu

proto i zubní lékař se divil proč nejí normální stravu

jenda_benda
20. 05. 2014 11:32

To sis přečetla u Zápala??? Při předávkování antabusem je člověk malátný, ospalý, může mít velké bolesti hlavy, a může dojít i na dočasné koma. A taky z něj může zvracet. Ale Iveta přestala jíst a to není typické. To jak vypadala v poslední tv reportáži spíš vypadalo na špatné dávkování antidepresiv. A pokud jí v těch stavech dával Nalgesin tak je to jasné. Iveta měla po operaci vředu a tohle vůbec nesměla!!!!

jenda_benda
20. 05. 2014 11:35

Navíc mi není jasné kde ty léky brali, když Iveta nechodila k doktorům. Pokud to Pepa sháněl na internetu, nebo u vietnamců, tak se potom není čemu divit

belali
20. 05. 2014 11:36

Ahoj Jendo .Taky se po Antabusu zvrací i v okamžiku ,kdy chlast jen cítíš ,to by také mnohé vysvětlovalo .Jinak příbalovej leták jsem si četla a píšou tam ,že by se měl užívat pouze 2 x do týdne a pod dozorem lékaře i když ho koupíš bez receptu

jenda_benda
20. 05. 2014 11:49

Jenže bez receptu se moc sehnat nedá. Taky jsme ho sháněli pro jednoho kámoše.
Mě jen mrzí, že když tady vyšel rozhovor, kde Iveta říkala, že se jí dělá zle i z pohledu na alkohol, tak se jí všichni smáli a nikdo tomu nevěřil. A ono je to těžký když se snažíš léčit a okolí ti to nevěří. To ti potom bere zbytky sil.
Jinak to, že jí bylo vedle Pepana permanentně blbě, to je jasná věc!!!! A myslím že i bez chlastu

belali
20. 05. 2014 11:56

jenda_benda

belali
20. 05. 2014 14:32

jendo ,koukala jsem na to a bez receptu se opravdu sehnat nedá a je otázkou ,jestli ho Iveta brala ,KDE HO BRALA ,STEJNĚ JAKO OSTATNÍ LÉKY ???

jenda_benda
20. 05. 2014 16:19

No právě

japome
20. 05. 2014 11:37

on jí dával, on jí nedával , on jí nenakrmil, on jí překrmil a co ona?? dávno měla být zbavena svéprávnosti a umístěna v ústavu - ale pokud nebyla zbavena svéprávnosti tak je za svůj konec plně odpovědna jen a jen ona sama

prdyvrdy
20. 05. 2014 11:50

ti hrabe? a proč by jí Rychta nechal zbavovat svépravnosti??? Vždy´t by s ní nemohl jako s nemocnou manipulovat. Nebo myslíš, že nejdřív si jí měl vzít, protože na ANO byla svéprávná a pak z ní teprve udělat debila?? jseš ještě lepší než Rychta

jenda_benda
20. 05. 2014 11:53

Kdyby ji zbavil svéprávnosti a pak by umřela, byl by už dávno v base!!!!!

japome
20. 05. 2014 11:54

je to možné hlavně , že nejsem hloupý jako ty a to mě dává sílu

prdyvrdy
20. 05. 2014 13:21

ty jsi chlap? tak to je fakt síla, Rychtář si taky nemyslí, že je blbec, naopak

zamlzena
20. 05. 2014 15:12

ano, viníků je více. I lékaři a úřady.

prdyvrdy
20. 05. 2014 11:38

myslím, že kdyby se zeptali doktorů co udělat s Rychtářem, tak kromě Cimického, by ho všichni nechali zavřít.

1pravda1
20. 05. 2014 10:21

Rychtář má známé na policii, která místo aby chránila Ivetu, po několika trestních oznámeních, chránila svého kámoše. Rychtář podle mě vyhrožoval Ivetě, že jestli se chce zabít, tak ne doma, protože ji najde a uvidí, to, že skočila pod vlak mu vyhovovalo, protože se nepřišlo na další zranění a týrání, které ji způsobil on. A to, jak se hned druhý den pídil po pojistce vůbec nesvědčí o tom, že by se chtěl baráku, tantiém, peněz, obrazů, šperků atd. vzdát ve prospěch Artura. Myslím, že tento člověk je dokonce schopen vydírat Artura, že se dědictví nevzdá, protože on ani matce nepřišel na pohřeb. Ten člověk je všehoschopný.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.