Metody psychopata: Video usvědčuje Rychtáře z brutálního nátlaku na Bartošovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Metody psychopata: Video usvědčuje Rychtáře z brutálního nátlaku na Bartošovou!

Vdovec Josef Rychtář (56) opět dokazuje, kým ve skutečnosti je. Zavrženíhodné extempore, kdy pro výdělek vystavuje pozůstatky Ivety Bartošové (†48) jako v cirkuse, ponechme však stranou. Zaměříme se na taktiku, jakou dohnal zpěvačku až k sebevraždě. Zastrašování, výhrůžky, vydírání, a to vše zaobaleno do sladkých řečiček! To je pravý důvod, proč se Iveta Rychtáře tolik bála a přála si tyrana se jednou provždy zbavit. I za nejvyšší cenu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

dotomax
20. 05. 2014 23:50

prdyvrdy
20. 05. 2014 13:11

asi je to zakázané ani ušoblba není vidět a to přitom určitě musí Rychta lítat k policii asi buklvár má jinou zakázku

dotomax
20. 05. 2014 23:50

Jestli zvukar nedostal od managera vyplatu a shani nejake zuby. Jen ne to,co ma v drzce vsivak,to fakt radeji nic! Fuuuuuj, prasak.

jenda_benda
20. 05. 2014 12:15

Co blbnete?? Rychtář nekrade!!! On jenom přemísťuje Ivetin majetek na bezpečnější místo.
No přece nebude mít někdo něco po Ivetě!!!!!!

prdyvrdy
20. 05. 2014 13:12

jo když je všechno jeho, tolik musel uklízet, aby si vydělal těch 6 milionů

prdyvrdy
20. 05. 2014 11:47

když vidím Kramnýho, tak mám pocit že by měli předat ten případ do Ostravy, možná by byl ve vazbě. Tady je vidět, jak je důležité, kde bydlíte a pod koho spadáte... Někde spravedlnost funguje a někde jen kamarádíčkové. Už to jak kašlali na IB a přitom hlídali Rychtu, čeho se báli demonstrací? tolik lidí tam nebylo.. že ho někdo zlynčuje??? tak by snad policii zavolal a dojeli by... ne preventivně hlídali Rychtáře. To jko s těma ***ma . Kdy policie se nechtěla postarat! o prostituci!!!! Tak si muselo město najmout soukromou firmu, aby to rozháněla. Do pridele na co teda tu policiii máme a proč ty lemry platíme....

zamlzena
20. 05. 2014 15:01

ale "nejen policii", celou škálu různých stupňů soudů. Někdy se však spravedlnsoti nedovoláte , a dnes už ani vše v TV neodvysílají. Cenzura asi jako za nejhorší totality. Jsme morálně na tom prabídně, to není jenom nějaký R5ychtář a zanedbaná Ivetka. To je obrázekjak to tady chodí, i jak se vychovávají dnešní děti a z čeho si i pakberou i příklad mladí. Víra není ,ale uctívá se materiál. Bez majetku jsi nula / v Bibli popisované jako "klanění se zlatému teleti/ Iveta v posledním dopise v tom duchu také píše /o majetku/ , ale copak snad není důležitější "mít živou milující matku"? Tak vewlký syn mohl být u ní, podpořit ji, dát ji pocit, že on ji také velmi potřebuje. Nešel na pohřeb ,a to je důkaz jak je asi veden. Zřejmě zmatený jel ještě před pohřbem ke známé do Říčan, ale lidi jsou oaptrní, asi neslyšel to, co potřeboval a snad i chtěl slyšet.

belali
20. 05. 2014 11:33

Vážení přátelé , já za sebe

prdyvrdy
20. 05. 2014 11:37

tak já ti povím, že já zapálím svíčku za Ivetu. pak bude teprve mít obrazně klid. Doufám taky , že to je jen klid před bouří.

jenda_benda
20. 05. 2014 11:41

Taky se chystáme oslavovat. . To bude pařba století, jestli Pepu skásnou!!!!!
Kámoš říkal, že klidně udělá na počest Ivetě i ohňostroj

belali
20. 05. 2014 12:37

jenda_benda

dotomax
20. 05. 2014 11:42

belali
20. 05. 2014 11:55

Jenom doplním,že jsem tu láhev dostala od mamky ,kterou můj otec řezal jak nezralý žito ,proto se ta lahev hodí ,lepší příležitost k otevření opavdu nebude .Tak doufám,že to bude brzo .

prdyvrdy
20. 05. 2014 12:08

belali, každá máme nějakou blbou zkušenost. Měli jsme známé a ten z té své hloupoučké ženy děla krávu a ohromné divadlo pro známé - tedy i nás. To že jí občas pleskl... Nesnesl jsem to přestali jsme se stýkat. Musel bych mu dát po držce a jí by to stejně nepomohlo. Nakonec by jí mořil ještě víc. Tihle chlapi jsou ***.

belali
20. 05. 2014 12:30

Bohužel ,nepsala jsem to sem ,protože bych potřebovala lítost ,já jsem ho ze svého života vypustila a pro mě umřel ,vůbec mě nezajímá ten člověk co mě zplodil ,Děti si bohužel své rodiče nevybírají .A mamka se ted´smála ,když jsem jí říkala ,jak s tou flaškou naložím ,prostě život jde dál

prdyvrdy
20. 05. 2014 13:19

no pozdravuj mámu, jen je šílené kolik takových žen je mezi námi ani o nich nikdo neví. Hlavně jak se to násilí a vraždy na ženách množí. Zlobíš neposloucháš, šup na koleje, šup na dovolenou, šup do hlíny, šup pod vanu...Říkám naše mámy pily špatnou vodu, když neuměly vychovat syny.

belali
20. 05. 2014 13:37

prdyvrdy ,JJ budu

zamlzena
20. 05. 2014 15:11

Šikana má různé podobyx a jsou způsoby, které mosdřiny nedělají. V mém případě ě to je pokračováním agresí ,a bohužel se mu to daří i na dálku.Nastal psychický nátlak, poté materiální. A když vystudoval za mého přispění, vytvořil si zázemí ve vysokých kruzích. Patří mezi tkařka beztrestné a chráněné. Životní neštěstí., jelikož psychopa za malda nemusíte rozeznat, on dozrává do své podoby později.

belali
20. 05. 2014 15:26

zamlzena ,to je mi líto a doufám že se ti podaří vyhrát

belali
20. 05. 2014 12:37

prdyvrdy ,to je bohužel smutný ,proto se někdy pomoci nedá ,tak je to i s fe´tákem i alkáčem .Bohužel mám ze svého okolí zkušenost s obojím a některý názory mě tu zvedají ze židle .Nejvíc jsou chytří ti ,co podobnej problém nikdy neřešili s odborníkem na závislosti a dávají tu rady .Já jsem to s odborníkem řešila a jeho rady jsme se drželi ,na bráchu se vykašlali a skončil v kryminálu ,což mu zachranilo život ,protože byl těžká smažka .Jojo škola života

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.