Maminka Bartošové o Rychtářovi: Tohle může vdovce dostat do kriminálu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Maminka Bartošové o Rychtářovi: Tohle může vdovce dostat do kriminálu!

Tragická fraška kolem postavy Josefa Rychtáře (56) nabývá obludných rozměrů. Zasvěcení lidé z okolí Ivety Bartošové (†48)začali mluvit a majitele bezpečnostní agentury z Říčan nikdo moc nelituje. Celkový obrázek o něm se vykresluje ve velice chmurných souvislostech. A nyní promluvila i paní Svatava Bartošová a její sdělení působí doslova jako šok!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lillyli
05. 05. 2014 13:16

Fionora, 1ivnz, hejhej...rozumné názory Jen jsou momentálně velmi nepopulární. Teď se na diskuzích preferuje: Ivetka je aniel, týraná chudinka, která hledala jen lásku, Artíku buď pyšný na svoji maminku...vážně ..i to jsem četla od nějaké Sloveny.

pea.p
05. 05. 2014 13:57

Demonstrativní vraždy?
Jinak Iveta byla psychicky nemocná, labilní a nevyrovnaná.Svůj problém řešila alkoholem a léky. Měla být dávno na léčení (dobrovolném či nedobrovolném) a ne pod !dozorem" psychopata Rychtáře.

defakto
05. 05. 2014 12:23

....... a taky ten starý dábel Gottlieb má zásluhu na Ivetine smrti ! ..... ... v době kdy Iveta byla na tom nejhůř obvinil jí v bulváru z toho , že prý kdysi před X lety obtěžovala jeho syna ! Vůbec tomu nevěřím ! Iveta byla okouzlující žena a každý muž by byl rád kdyby se na něj jenom podívala !

schmusekatze
05. 05. 2014 12:27

Taky si myslim , ze to nemela zapotrebi .

bajk1
05. 05. 2014 12:41

defakto : Také si myslím, že Gottlieb byla pro Ivet ta poslední kapka - také tomu obvinění vůbec nevěřím je to nesmysl který si vymyslel on nebo jeho syn. To Michal od Helenky by ho už žaloval tady se nic nedělo

lukas.cz
05. 05. 2014 20:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lillyli
05. 05. 2014 13:06

To ale on řekl už dávno, bulvár to jen teď vytáhl.

lukas.cz
05. 05. 2014 20:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

schmusekatze
05. 05. 2014 12:10

Vsehno uz je zbytecne tady psat ano taky si rikam proc nezakrocili z rodiny razantneji jsem opravdu velice sokovana v jakem psychickem vypeti musela zit. Verim , ze ji hnus zelenej , ladoval praskama a odmeroval cuciky , aby ji mel pod kontrolou a mohl s ni manipulovat jak on uzna za vhodne . Macura je stejny hajzl jak Rychtar . Bartosova byla velice nemocny clovek az ted po jeji smrti jsem poznala jak moc byla bezbranna a bezradna a ze opravdu s ni bylo manipulovano jak s kasparkem. Nikdy jsem si tohle nedokazala predstavit . Boli mne na dusi v cem zila a nikdo ji nedokazal pomoct . Rodina I. B. by mela hnat Rychtare pred soud .

rentierskej
05. 05. 2014 11:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lillyli
05. 05. 2014 12:03

Tolikrát jí chtěl někdo pomoct, tolikrát byla potom napadán, pomlouván a dokonce se ani neštítila podat trestní oznámení...že..jak někdo trefně předvídal asi před měsícem..až bude doopravdy potřebovat pomoct, nikdo se už nenajde. A navíc takový člověk jako Iveta žádné přátelé nemá. On ani největší přítel nevydrží věčné výmluvy, pláč, podrazy...Ti, co říkají, že byli jejími přáteli, jsou prachsprostí lháři...např. Pavel Novotný...takto bulvární novinář.

bum-bac-bum
05. 05. 2014 12:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

schmusekatze
05. 05. 2014 12:12

Bum bac souhlasim

lillyli
05. 05. 2014 13:11

A před tím ho. vadem kamarádky měla? Pochybuju. On je vůl, ale nemůžeš všechno házet na něj, děvenko. Jaká šla, takového potkala. U ní to, bohužel, bylo opakovaně. A jak jsem psala už u Martucciho...je k nevíře, že nacházela stále větší dementy. Pro mě už byl absolutně nestravitelný Pomeje. Ale asi byli jediní, kdo jí nekafral do života...tedy do cucíků.

rentierskej
05. 05. 2014 16:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rentierskej
05. 05. 2014 16:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mirkazam
05. 05. 2014 12:30

Pokud si pamatuji, tak Iveta si Rychtáře doslova vydupala,a i přes rozmlouvání známých si ho nakonec vzala.V jakékoliv rozhovoru pro media se pořád prezentovala jak Pepu miluje.Tak Rychta ji tu velkou ,,lásku " předváděl po svém. Že je to psychopat bylo jasné všem ,jenom Ivetě ne....

rentierskej
05. 05. 2014 16:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
05. 05. 2014 12:55

lillyli:

rentierskej
05. 05. 2014 16:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.