Libuše Šafránková exkluzivně pro Aha! o nové Popelce: Co řekla? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Libuše Šafránková exkluzivně pro Aha! o nové Popelce: Co řekla?

Ze zrekonstruované pohádky Tři oříšky pro Popelku je její hlavní aktérka Libuše Šafránková (60) nadšená. Dokonce až tak, že promluvila. Navzdory tomu, že rozhovory zásadně neposkytuje. Dokonce se smála a měla výbornou náladu. „Tu já má ale pořád. Jen mám málo času, zvlášť, když tu mám vnoučata,“ vysvětlila.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

topca92
24. 04. 2014 14:46

Libuška prostě nejlepší, neúžasnější herečka, která se kdy narodila. Oxallis: tvrdíš, že není skromná? Tak ti můžu potvrdit, že je. Měla jsem tu čest se s ní potkat osobně a prohodit s ní pár slov na Staroměstském náměstí. Skromná, milá, usměvavá, vstřícná, prostě naše Libuška. A to, že nechce dávat rozhovory? Tobě by se snad líbilo, kdyby tě furt někdo otravoval po telefonu, cpal ti mikrofon k puse a ptal se na tvojí rodinu? Libuška si svou rodinu chrání a na veřejnost pustí jen to, co pustit chce. A to je dobře. A jsem za to ráda, protože to je její soukromí a je to čistě její věc. Takže ano, je skromná a je prostě nejlepší. Forever Hvězda mého

smazan_20150109
24. 04. 2014 16:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

egyptanka
23. 04. 2014 16:13

Stejně je Libuška jedna z nejlepších našich hereček. Skromná a krásná stále.

smazan_20150109
24. 04. 2014 09:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.