Tohle jsou poslední dva lidé, kteří Kramnému věří: Čtěte, proč podle nich není vrahem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Tohle jsou poslední dva lidé, kteří Kramnému věří: Čtěte, proč podle nich není vrahem!

K Petrovi Kramnému se během posledních pár týdnů otočil zády celý svět. Policie sice ještě neřekla nic definitivního, ale on už je stejně v očích lidí dvojnásobným vrahem. A co hůř! Všichni ho mají za vraha vlastní osmileté dcery! Najdou se ale dva lidé, kteří jsou skálopevně přesvědčeni, že Petr nemá na rukou krev…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
11. 03. 2014 18:24

Dobytek ses tady mrdoune akorat ty,hned jak ten svuj fekal otevre­s...­....­....jes­tli sis toho jeste nevsimnul,tak cynicky a nechutny prase jako jsi ty,jsem jeste nepotkal...........

dmdm
11. 03. 2014 13:25

Určitě nejsou ti ,co mu věří jen dva....to na úvod..Jinak už je kolem toho tolik zmatků a záhad,že nevěřím téměř ničemu...obzvášť ne těm ,co vykřikují ,že má divný výzor ,že se chová tak ,či onak...nikdo z nás nevíme ,jak bychom se v takové situaci chovali.. Senzibilové , co tvrdí ,že jeho vinu poznají z držení těla....ne ,tohle se mi nelíbí...Pana Kramného neznám ,nezastávám se ho ,ale ta honba Colombů z řad lidu hraničící s lynčováním ,mi vadí..Věřím ,že pokud je vinen ,prokáží mu to.Ale dokud tomu tak není ,nikdo nemá právo do něj kopat...,co kdyby byl opravdu nevinen?

ho.no
11. 03. 2014 13:40

ale tomu snad sám nevěříš,že je nevinen?

mrdounberlusconi
11. 03. 2014 16:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.