Bočanová před svatbou cukla: Musela by se přestěhovat a makat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Bočanová před svatbou cukla: Musela by se přestěhovat a makat!

Celkem kuriózní způsob, jak se zviditelnit, zvolila opuštěná herečka a moderátorka Mahulena Bočanová (46). Její samota jí nedělá dobrou image, tak se rozhodla trochu novináře povodit za nos a vymyslela si pohádku, vedle jejíž zápletky je H.Ch. Andersen druhořadým vypravěčem.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

denia
25. 02. 2014 13:08

Proti věku není léku.To platilo,platí a platit bude.Jen to dnes stojí
hodně peněz než na to dámy i pánové přijdou.Je skvělá máma,tak
ať se zbytečně neztrapňuje.

mrdounberlusconi
24. 02. 2014 21:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honzina
23. 02. 2014 05:10

Tady jde spíš o to, jestli je normální Mahulena, protože mi to přijde hodně přitažený za vlasy. Myslímsi, že si to všechno vymyslela, aby se o ní zase psalo. Mahuleno, jste ubožák, když na sebe potřebujete upozorňovat tímto způsobem.

honzadv
23. 02. 2014 15:13

Ano, taky mi to napadlo, je už trapná. Dřív jsem ji měl docela rád, byla mi i sympatická, ale poslední léta se chová jak *** a je hodně trapná, jak se neustále vytahuje, že je krásná a žádaná a chlapi na ni stojí frintu a perou se o ni, až je nestačí odhánět a kolegyně jí závidí bla bla ... je moc trapná a mimoto hrozně zošklivěla, vypadá jak stařena nebo spíš stařec, ošklivý tlustý obrovský chlap.. nehezká a namyšlená, nedivím se, že ji nikdo nechce a koloušci se jen zviditelní, akorát ji pak nemají pomlouvat, že je smradlavá transka, to už je od nich negentlemanské, gentleman o svých souložnicích mlčí. A tuhle pohádku o zámožném ženichovi Bočanová přešvihla už fakt hodně.

honzadv
23. 02. 2014 15:14

slovo c.o.u.r.a je vulgární? Tak OK, chová se jak stará k.u.r.v.a. - lepší???

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.