Šípova Všechnopárty v ohrožení: SKONČÍ?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Šípova Všechnopárty v ohrožení: SKONČÍ?!

Karel Šíp (68) v současně době jasně kraluje českým talk show. Zatímco konkurenční pořadu Jana Krause (60) bojuje se diváckým zájmem i vlastní kvalitou, Šípův pořad, i reprízovaný, trhá rekordy. Jenže bavičova smlouva už brzy končí…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

andrea68
15. 09. 2014 23:24

Mám pana Šípa ve Všechnopárty ráda, ale není mi jasné proč ho pobuřuje to, že se diváci dozvěděli kolik za to dostává. Domnívám se, že právě oni spolufinancují ČTV formou koncesionářských poplatků a měli by tudíž mít právo být o tom informováni. Zřejmě svou práci dělá tak dobře, že si víc než16ti násobek průměrné mzdy zaslouží.

havran2
14. 01. 2014 10:43

KDO CHCE MOC,NEMÁ NIC.

dzambulka
13. 01. 2014 23:49

No tak Kaja skonci a porad po nem preberu ja. Budu mit sledovanost 3x vetsi a kdyz si vemu jeste plavky na sebe, tak trhnu rekord v patek.

aronak
13. 01. 2014 23:40

Pokud ČT zruší Všechnoparty, pak už se nebude na co koukat. Dvořák dělá z ČT další Novu a to je cesta do pekel.

defakto
13. 01. 2014 19:19

Celá tato situace kolem Šípa jenom napovídá jak je na tom v čechách co se týče zábavných pořadů hodně špatně. Šíp udělá tři rozhovory s různymi lidmi , pořád se všemu diví , vlastně se ani nic nového nedovíme a přesto lidi tleskají jak pominutí. Tak málo jim stačí , je to celé ubohé .

illis
13. 01. 2014 20:40

defakto

smazan_20150109
14. 01. 2014 05:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raspina
15. 01. 2014 13:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

milesmiles
13. 01. 2014 18:56

ŠÍP JE SYMPATICKÝ ČLOVĚK 100.000KČ ZA VYSTOUPENÍ NENÍ MOC PROTOŽE TO JE INKLUSIVE VŠECH PŘÍPRAV COŽ JE VLASTNĚ "ZA BABKU".
CHCEME ABY POKRAČOVAL

illis
13. 01. 2014 20:53

milesmiles-0 Jasně, ať mu dají klidně milion, když si o něj řekne, že . Tohle nechápu, oproti kardiologovi, neurochirurgovi a dalším, kteří dělají mnohem prospěšnější činnost je ubohé chtít stále víc a víc . Samozřejmě, jsou tu další profese, lidí, kteří stojí celou směnu na nohou s velmi krátkým odpočinkem, profese s enormní fyzickou námahou. Uvědomte si, že tito lidé mají 11-14 000 Kč měsíčně a nemohou si říci, aby jim dal zaměstnavatel víc. Někteří "umělci " mi připadají hodně nenasytní . Vždyť oni dělají jen svoji práci, jako každý druhý. Měla jsem možnost být pár hodin dole v šachtě, desítky metrů pod zemí a jak jsem byla šťastná, když jsem byla po pár hodinách zpátky nahoře. K práci horníků mám od té doby velký respekt , do té doby jsem jen vnímala teplo z kamen, kam jsem uhlí nasypala. Ať si to Karel Šíp zkusí odpracovat jednu směnu fáráním v dole a možná si dá i pár facek za své požadavky. No vlastně, on by se ty facky nejspíše ani nedal .

smazan_20150109
14. 01. 2014 05:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

frannes
13. 01. 2014 12:57

Zkusím jen zopakovat několik postřehů ke kterým jsem se vyjadřoval u paní Bohdalové ohledně odměn za natáčecí den , tady za pořad. Rozdíl mezi paní Bohdalovou a panem Šípem je v tom ,že pan Šíp má jinak moje sympatie, paní Bohdalová dávno ne. A netýká se to jen umělců ale i sportovců, manžerů státních podniků, politiků apod.Máte svůj vysněný život, jezdíte na exluzivní dovolené, chodíte v drahých oblecích, máte vily, drahá auta.Není to o závisti což je negativní vlastnost ale o obyčejné lidské solidaritě, sounáležitosti s bližním který neměl tolik štěstí, možnosti studovat.Nemám rád jakékoliv organizace jež mají pomáhat, jsou opravdu jejich úmysly čisté, nezmizí příspěvek v nadměrné odměně(na západ od nás je běžné ,že tuto činnost dělají manželky bohatých a to zadarmo), drahém autu nebo studijní cestě kamsi, studovat to co je kolem nás, stačí se mnohdy rozhlédnout kolem sebe, promluvit s někým co nevypadá na boháče, jak na tom je, co mu chybí.Je samozdřejmě nutné odlišit ty kteří nepracovali, páchali trestnou činnost, jsou na drogách ,alkoholiky atd. od těch kteří třeba jen prodávali v obchodě, pracovali na poli , v lese , ve výrobě a mají mezi 8-10 tisíci důchodu .Nemusí jít o velké částky, mnohdy by stačilo zaplatit nějaké složenky, nájem nebo přidat něco na stravování.Takové akce typu,že zajištění by mohli se vzdát části důchodu ve prospěch chudých vždy jsou s rizikem, kdo rozhodne kolik a komu, nebude to ten největší křikloun s tulenní nemocí co nechává bavoráka za rohem když si jde pro dávky.Další skupina jsou tělesně postižení , lidé v seniorském věku kteří rok, dva před důchodem přijdou o práci.Stačí je vyhledat a snažit se pomoci a to přímo, bez zpros­třed­kova­telů­.Kaž­dý dne by jsme měli udělat dobrý skutek, zkusme to dnes,nebo zítra třeba i pro ten pocit.

ivuska1
13. 01. 2014 19:28

barbatus
13. 01. 2014 12:47

Pořad je hodně úspěšný, moderátor schopný pokračovat, tak proč titulek o konci? To by všichni museli být padlí na hlavu, aby pořad skončil... A je logické, že úspěšný autor chce víc peněz. .Co by za takovou sledovanost jinde dali..

smazan_20150109
14. 01. 2014 05:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kov3
14. 01. 2014 08:28

Relácia trvá len 45 minút...to len teraz v piatok bol hodinový zostrih....

smazan_20150109
14. 01. 2014 12:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raspina
13. 01. 2014 12:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
13. 01. 2014 20:57

raspina

smazan_20150109
14. 01. 2014 05:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.