Poselství Miloše Zemana: Jsem dobrej! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Poselství Miloše Zemana: Jsem dobrej!

Přednesl to spatra, mluvil 11 minut a vše podle hesla »když se nepochválíš sám, nikdo jiný to neudělá«. Co zaznělo v prvním vánočním poselství prezidenta Miloše Zemana (69)?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

paralenka
29. 12. 2013 09:11

A tahle sebranka neobjektivní si říká novináři?! Jak správně píšou na BL, Zeman by ty příznivce Schwanziho či zneuznané kandidáty typu Dienstbier vyprovokoval i tím, kdyby řekl pouhé Karlův most. Sakra, co se to stalo s profesní ctí, pisálci?! Nějak si tihle zaprodanci neuvědomují, že se stal prezidentem na základě volby lidí, nikoliv politických čachrů v zákulisí! Běžte raději stopovat poslední záchvěv Khárlův e jeho ramilci

anezat
27. 12. 2013 21:01

Nějak jsem nepostřehla, že by si dost fandil, to postřehli jen novináři, kteří byli podplaceni Babou Jagou Němcovou. Řekl toho dost a nebylo to dlouhé, na rozdíl od Klause, který vždy dlouho žvanil o ničem. Na Vánoce by se dlouhý projev ani nehodil. A sťatý byl zřejmě Kalousek, když ten projev nevnímal, za druhé ho určitě štvalo, že Zeman navázal na masarykovskou tradici, což předtím nikoho nenapadlo. Miloši, bravo...

belaa
27. 12. 2013 14:12

prezident milos zeman si dost fandi..skoda ze nebude mit na novy rok projev ..co se da delat on je svuj.

mrdounberlusconi
27. 12. 2013 14:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

paralenka
29. 12. 2013 09:14

Na Nový rok vás oblaží vaše bývalá modla Klausík, tak se těšte, konečně projev podle vašeho gusta, co? A jestli bude sťatej či ne, vám může být jedno, na veřejnost s tím nepoleze. Vy o silvestru nechlastáte? Pak vítejte mezi abstinenty, to vám chválím

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.