Nová pohádka Duch nad zlato: Bohdalová se hádala s režisérem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Nová pohádka Duch nad zlato: Bohdalová se hádala s režisérem!

Česká televize na Štědrý večer uvede už tradičně zase jednu novou pohádku. A už tradičně v ní nechybí Jiřina Bohdalová (82), která má snad na české příběhy pro děti patent. Režisér snímku Zdeněk Zelenka (59) promluvil o tom, že s Bohdalkou je to často poněkud komplikované…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bluedream
25. 12. 2013 16:38

Myslím, že tomuhle národu odvádí a odvádělo skvělou práci bezpočtu skvělých lidí, kteří se neroztahovali a nenárokovali si bezmeznou toleranci, beztrestnost a vše, co si automaticky nárokuje Jiřina Bohdalová, která za svou práci dostává zaplaceno a rozhodně není nepostradatelná, jen má na rozdíl od užitečnějších lidí výhodu, že je vidět, které neustále zneužívá. Kvůli pár ukrákaným filmům a večerníčkům rozhodně nevzbudila mou úctu a hluboce jí jako člověkem pohrdám za chování, které předvádí a předváděla vůči ostatním.

safinka59
25. 12. 2013 16:31

Dobrý den, paní Bohdalová je v skutku na herecké scéně hvězda. Její dcera Simona myslím, nemá k tomu taktéž daleko...bohužel, druhá strana je poněkud smutnější. Arogance, povýšenost a suverenita, to je obrácená strana mince. Je to škoda, malinko skromnosti není na škodu...

bluedream
25. 12. 2013 16:47

Filmy, kde hrála jako hvězda, bych napočítala na prstech jedné ruky, zbytek byla jen pitvořící se šmíra. Její dcera jí dávno předčila nejen noblesou, ale i hereckým uměním.

smazan_20150109
26. 12. 2013 08:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sona51
25. 12. 2013 14:12

bohdalka za mlada dobra k staru je senilni BABKA

petrusaa
25. 12. 2013 14:08

Tahle paní se klidně vetře po smrti i do nebe,místo do pekla,nejen tedy do téměř všech pohádek,no prostě Nesmrtelná teta.

prroud
25. 12. 2013 11:57

Ovsem samozrejme co clovek,to jinej vkus,je to jen jak to vidim ja,zadna demagogie a pravidlo

baronessa
25. 12. 2013 11:39

Od rána jsem viděla Tajemství lesního království...jalová a nesmírně nudná pohádka, Rumplcimprcampr jsem taky nevydržela - je bohužel smutná pravda, že nejlepší pohádky už natočené byly hodně dávno a nové se jim přes veškeré technické vymoženosti nemůžou přirovnat. Chybí jim hloubka, lidskost, nápaditý scénář, překvapení, jasné vyrýsované charaktery a především osobití mladí herci. Takový... jeden za všecky ...Dařbuján a Pandrhola smete s přehledem všecky nové.

prroud
25. 12. 2013 11:52

"....a především osobití mladí herci­....",­napros­tej souhlas,to co ted "hraje" jsou tuctovky bez jiskry v oku.......

prroud
25. 12. 2013 11:54

Hezka pohadka stastnej smolar,kdo ji zkazil? Veskrnova,vubec jsem ji v ty pohadce nepoznal,a mrzi me to,bejvala dost dobra,to je zrejme uz historie

prroud
25. 12. 2013 11:55

A zrovna Bohdalova zahrala dobre,na svuj vek

prroud
25. 12. 2013 11:56

Mozna to bude i tim,ze ***a by nemela brat vazny role,je neosobni,neni svoje,komedie ji jdou(nebo sly) perfektne.

prroud
25. 12. 2013 12:00

Jestli by stesti melo bejt jak ho ztvarnila ***a,bez stavy,bez radosti,to budu radeji tim smolarem

avena1
25. 12. 2013 11:18

Pohádku jsem neviděla celou, mám za to, že ji dávali příliš brzy, kdy se v rodinách večeří a rozbalují dárky. Posunutí na 20. hodinu by určitě nebylo na škodu. Když jsem ale viděla, že tam je zase Bohdalka, přešla mě chuť se dívat. Nechápu, proč musí být všude, je už trapná, já už ji nemůžu ani vidět, a to jsem dřív proti ní nic neměla. Opravdu to asi bude tím, že jak zde píšou, je hamižná, musí být všude a ještě si vymýšlí vlastní pořady.

prroud
25. 12. 2013 10:43

Reziser ma naprostou pravdu! Nejvic jecej a urazej naprosty nuly co dokazou jenom "existovat" a tim to zvadlo.Pro druhy neudelaj nic a tem kdo delaj zavidej jejich zivobyti. Zviditelnit se dokazou jen spros­tarna­ma,u­razka­ma,zlo­bou a neprejicnou nenavisti.Typicky konzumenti obetujici svy zivoty jen sobeckymu pohodli,neschopny cokoliv kolem sebe zmenit,cekajici co jim spadne do klina samo,kdo jim hodi "kos­ticku"­.Nes­padne!

dattatutaskin
25. 12. 2013 09:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
25. 12. 2013 09:41

Pane režisére Zelenko, tato herečka odváděla kdysi tomuto národu skvělé výkony.Ale to je již minulý čas.Každý člověk by měl vědět, kdy skončit, než se stane trapný.

sonyka
25. 12. 2013 10:03

...jen bych dodala,že jako herečka odvedla proti jiným dobré výkony,ale co lidem vadí ona jako člověk-špat­ný,ne­soudný­,hamiž­ný a s manýry hollywoodské star,je arogantní,povýšená a hloupá,navíc falešná a s chováním politické korouhvičky-takže pane režisére,nedělejte s nás hlupáky,protože vidíme a slyšíme!!!

fizi
25. 12. 2013 10:18

Přesně.Váš dřívější vztah(před dvaceti lety) dnes už nikoho nezajímá a jen mi je Vás líto,že dodnes se s "Jiřinkou" musíte hádat a točit podle ní,ale to je dopad vztahů,že?No,snad uzná sama,že by si měla užívat stáří a vnuků.Jinak výkon Preise výborný,ale díky Bohdalce se na tuhle pohádku už nikdy nepodívám,naštěstí máme lepší.Je mi Vás,pane Zelenko,líto.

illis
25. 12. 2013 18:24

fizi

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.