StarDance, když ČAHOUNI tančí: Trojskokanka Kašpárková musí mít nejvyššího tanečníka v zemi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

StarDance, když ČAHOUNI tančí: Trojskokanka Kašpárková musí mít nejvyššího tanečníka v zemi!

Než atletka Šárka Kašpárková (42) kývla na účast v televizní taneční soutěži StarDance, měla jen jednu jedinou starost. Sehnat stejně vysokého nebo vyššího partnera. Měří 186 cm a tak k ní připadal jako možný jen jediný vhodný protějšek, 191 cm vysoký Jan Tománek (42). „Je to nejvyšší tanečník v republice, vyšší už tady nemáme,“ směje se trojskokanská mistryně světa z roku 1997.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

riita
04. 11. 2013 15:34

Ale já nemam min drak z výšky svoji ani syna,to jste špatně pochopili. Bohužel, pravda je , ze stále mnoho lidi v synové okolí, a to i mlada děvčata, vnímají právě jen ten průměr. Neumějí se povznést nad zaskatulkovyny názor, ze ti příliš vysocí, nebo mali jsou ne o méněcenneho. Já jsem si ze své výšky udělala přednost a ne te.esnou vadu a chci , aby to same udělal syn. Bohužel se mne to nedaří!!

riita
03. 11. 2013 13:01

Neberte to prosím jako seznam ku, ale sama jsem mela v mládí problémy s výškou. Měřit před čtyřiceti roky 180 cm bylo pro děvče Veľký hendikep. Trvalo mne dlouho,než jsem se s tím Pop Ra La. Des je ppřeci plno vysokých , sebevedomych dívek, které kaslou na předsudky. Výškou 180 cm se dnes pyšní modelky a manekyny. Je to považováno za přednost a nedostatek. Tak holky, ozvěte se. Dik předem za odvahu.

franckajagrova
03. 11. 2013 23:51

Ideální výška pro ženu je 165 až 175 cm..nad 180 cm si myslím že už je moc..

riita
03. 11. 2013 12:55

Můj syn taky rad a dobře tancuje,ale nemůže najít partnerku k tanci i v životě. Měří 204 cm, je mu 30 let a holky ho berou jen jako hodného kamaráda. Zařídí,pomůže, doveze a to je vše. Tvrdí, ze ho žádná nechce pro jeho výšku. Nebudu ho tady vychvalovat, ale ma veškeré překlady byt solidním a spolehlivým partnerem pro život. Materiálně je také dostatečně zajištěn. Nechtěla by si s nim nějakávysoka ddívka zajít aspoň za tancovat?

franckajagrova
03. 11. 2013 23:49

Díky vám je holt vysoký ! A kvůli výšce to nebude..je to
tím,že má mindrák ze své výšky..Ovšem pravda je že má
chlap ideálně měřit do 190 cm..

mariama
04. 11. 2013 12:07

A vy mate pro zmenu mindrak z ceho? Co to znamena, ze ma idealne zena merit do 175 cm a muz do 190? Vsichni nad tuto vami udanou hranici se maji radeji schovavat nebo se idealne radsi vubec nenarodit? To same by pote melo platit pro male lidi a pravo na zivot by meli mit jen ti, kteri se nevymykaji prumeru??? Je to uboha myslenka od jedince, ktery neoplyva intelektem a jeho IQ zamrzla na max. 90. Podobne uvazovali kdysi i naciste, ze jedine modrooky blondak (pozor! vsak vysoky) je jedinec ciste rasy a tudiz povysen nad zbytek lidstva. Mnoho vysokych lidi (ale i malych) ma mindraky prave kvuli lidem jako jste vy, kteri umi prijmout jen sedy prumer a jejich poznamky na jedince vymykajici se sedemu prumeru jsou velmi casto vysledkem jejich nizkeho sebevedomi.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.