Klára Jerneková: Umírala sama, v bytě ji objevila až policie... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Klára Jerneková: Umírala sama, v bytě ji objevila až policie...

Pojďme se podívat na známé dámy, jenž měly během své kariéry problémy s alkoholem.. Jak se s touhle »drogou« vyrovnaly? Kdo nad ní vyhrál a kdo skončil na samém dně?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jakeline
07. 10. 2013 05:49

Jerneková byla bezesporu výborná herečka na Kotrbovou mi nesahejte věděla kdy má odejít do ústraní což většina hereček neumí

paralenka
06. 10. 2013 19:40

Nějak nerozumím výroku: před přáteli pila tajně. Ach jo, zase mě na té alma mater nedostatečně vzdělali .Buď tajně nebo před přáteli, spojení obojího se jaksi vylučuje. Nebo ne, bulváři?! K. Jerneková byla sympatická herečka, příjemná - třeba na rozdíl od J. Kotrbové, ale nejspíš to ovlivnily i role. Pořád je příjemnější Pampeliška než protivná husička z Boháčka

rarasek4503
07. 10. 2013 04:18

Pravopis je to poslední co bulváře zajímá, ale mohli by najmout schopného editora

anka
06. 10. 2013 18:36

zavistlost na alkoholu znicila a nici mnoho lidskych zivotu.....Klara Jernekova byla vynikajici herecka s ojedinelym hlasem...

johanka
06. 10. 2013 13:46

Kláru Jernekovou jsem měla jako herečku moc ráda. Je mi líto, jak její život smutně skončil. Ale docela chápu, že když člověk nemá sílu sám bojovat se svým osudem, sáhne po láhvi alkoholu, kde hledá zapomenutí....

defakto
06. 10. 2013 12:27

Hrozný pád , z vrcholu na samé dno . Byla krásná a talentovaná , její hlas byl jedinečný . Mně jako herečka pořád chybí !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.