Topmodelka Eva Herzigová: Bouřlivý románek s Macháčkem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Topmodelka Eva Herzigová: Bouřlivý románek s Macháčkem!

Sotva modelka Eva Herzigová (40) přijela do Prahy, už stihla zamávat životem herce, zpěváka a bouřliváka Jiřího Macháčka (47). Je jen otázka času, kdy mezi nimi vzplane vášnivý vztah!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

macek220364
13. 09. 2013 10:48

Marku, ano co člověk to názor, ale tvoje zpověď už je nenávist...takhle snad ani nikdo ošlivej bejt nemůže, tak to tak nežer a buď nad věcí

defakto
12. 09. 2013 18:17

.........to zas budou vyhozené peníze a vznikně nový český propadák !........stačí , že tam zase hraje ten *** Macháček !

macek220364
12. 09. 2013 12:20

Marku, že ji máš, ale prohlédnutou.....

marek.d
12. 09. 2013 18:18

Mám - protože jsem nikdy nemohl pochopit, proč ji prohlašují za krasavici... tak jsem ji opravdu prohlížel a zkoumal, kdekoli se její fotky objevily. Snažil jsem se být objektivní a najít na ní nějakou krásu, ženskost a půvab. Ale nenašel jsem ani špetičku, ani miligram. Prostě podle mě je děsně šeredná, obličej i tělo - starý hnusný babochlap. Jenže vím, že co člověk, to vkus, tak nebudu nikomu nadávat, kdyby napsal, že je pro něho krásná. Podle mě je tak hnusná, nepříjemná a navíc působí nesympaticky, že prostě nechápu, proč jí tak lichotí - .něco tak ošklivého vychvalovat mi přijde až zvrácené - ale holt vkus je vkus. Hezký večer přeju.

marek.d
12. 09. 2013 10:13

Prosím vás, nepište už ty lži o tom. že Herzigová je jedna z nejkrásnějších žen světa. Mně se tedy nelíbila nikdy, ale poslední roky je doslova ohyzdná a šeredná a asexuální neženská kostra. Kostra s křivýma vychrtlýma škaredýma nohama, s kostmi venku, plochá, celá rachitická a vyzáblá, vyžilá seschlá stařena. A obličej? HNUS. Dásně venku, hranatý ksicht, miniaturní zapadlá očička, ošklivá seschlá uhrovatá pleť a škaredé pseudorty=čárečka. A na hlavě tři spálené poletující chlupy. Je ohyzdná a nehezká. To na ulici potkám během hodiny třicet krásných dam a holek; za tímhle nepříjemným vychrtlým koštětem bych se ani neotočil. Tak už přestaňte lhát. Díky.

trkic
12. 09. 2013 17:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marek.d
12. 09. 2013 18:15

No, to je fakt, ta je taky jak transsexuál, poslední dobou jak je vychrtlá, tak ´je taky hotová mužatka. A kdysi bývala hezká. Už není, to je pravda.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.