Mámo Štiková, tohle má být luxus? Tvůj špinavý hotel je postrachem celého Bulharska! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Mámo Štiková, tohle má být luxus? Tvůj špinavý hotel je postrachem celého Bulharska!

Samozvaná milionářka a nejslavnější česká dlužnice Monika Štiková (41) má opravdu specifickou představu o luxusu. Nemůže si vynachválit hotel v Bulharsku, kam vyrazila s dcerou Charlotte na dovolenou. Turisté však z tohoto špinavého místa prchají!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

montevideo
31. 08. 2013 20:50

Zajímavá recenze hotelu Victoria Palace, kde Štiky byly:

"... negativum mám jediné - nutnost si rezervovat ráno lehátko u bazénu. Pokud to nestihnete, kapacita je nížší než kapacita hotelu a pak musíte k moři ..."

jacek777
29. 08. 2013 20:52

na Sl.pobreží je Victoria Palace 5-hviez­dičko­vá,.­....­....­....

otrok
23. 08. 2013 23:05

Hnusná babizna

vungtao
23. 08. 2013 17:45

No majojo chudák ten jeji Michal, byl to docela fajn kluk, i když ne moc hezký. Vyučil se na letišti číšníkem u Interhotelu Tranzit. Jeho matka mu to zaŕidila, ta je velice akčni, pani Jaruš. Podvédomé toužili po majetku, na letišti meli malou trafiku. Úplně zabila, když psala,,jak pracovali v zahra diplomacii nevytáhli paty z Čech. Ješte měli Prahou pizzerii ale krachlo to. On ted provozuje autodopravu, malou,.potkávám ho na letišiti ale málo..Tento obyčejný pŕibeh však Šmuclerciny lidi neláká.

abvydavatelstvi
23. 08. 2013 21:40

Já jenom nechápu proč lže a nechává se bulvarem tak zhovadit pořád..... vždyť je všem jenom pro smích....
Nechápu proč někteří lidé lžou když pravda vždycky vyjde dřív nebo později na povrch .......
Letos zůstal ten její manžel doma ale ona na dovolenou jela.... ta ženská není vůbec normální když nechá 16 letou dceru osaavat a olizovat na veřejnosti jejím přítelem a ještě vysavuje polonahe fotky v novinách.....
Socialky buzeruji kde koho ale že stará veřejně prodává šestnáctiletou dceru bulváru..... tak to nikdo nevidí.....

vungtao
23. 08. 2013 14:11

Inocenta-Vy jste nově redaktorkou Blesku? Píšete jako oni-"zasvécený blábol" -k té Americe- asi nevite, jak to bylo ve Vietnamu, asi nevite, že 11. Záŕi nebylo možné technicky uskutečnit podle věčně ohraváneho scénáŕe závislých médii, byla jste nékdy v muslimské zemi? Tím se jich nezastávám, ale svým zpusobem chteji na turistech jen vydělavat, ne je zabijet ( hovoŕim o klientech našich cestovek). To, že jste nebyla v Bulharsku Vás ješte neomlouvá, že nevite, jak velká skupina muslimu tam žije- ženská, ženská!!!!!

kattrin
23. 08. 2013 13:13

Štiková je sama špína, tak ji i ten hotel špína vyhovuje

inocenta
23. 08. 2013 13:13

Pro nás snad "paní Štiková", ecera je slečna. Jsme sice na bulváru ale i tak..... Osobně jsem v Bulharsku nebyla, el docela bych uvažovala, protože tam například nehrozí "Faraonova pomsta".nevím kam naše lidi "čerti berou", mezui muslimy to muselo být vždy svým způsobem nebezpečné, když se stalo to 11.září, poté byl Irák a Afganistán. Někdy to může odnést nevinný občan-.turista ale i občan ve své zemi, samozřejmě. všeobecně je to špatné co se stalo a finančně nákladné. Politika zejména USA v minulých 10-15 letech je nedobrá pro celý svět.

majojo
23. 08. 2013 13:18

Samozřejmě: paní a slečna Štikovy. Ale hnůj je to pořád stejnej. Co se průjmů o dovolených týče, kdysi jsme si vozívali z Balkánu tzv. mamajku. Totéž, jen jinak nazváno.. A co se muslimů týče - ono jich v Bulharsku není málo?

vungtao
23. 08. 2013 13:10

Fenomen doby je spíše to, jak někdo zadlužený jede na dovolenou. Měla jit někam uklízet, ať dluhy splatí a ne se válet, prasnice. A tolik lidi jí to žralo-ani v té trafice neuměla vrátit penize poŕádně.

tang
23. 08. 2013 12:53

Jestli oni taky lidé, neprchají před monikou

abvydavatelstvi
23. 08. 2013 10:53

Co můžete chtít od d.e.b.i.l.a .......
Ona sama si to neuvědomuje že je postižená ....
a průšvih je ten že těch lidí přibývá.....

zavsar
23. 08. 2013 10:52

Normálně se mi líbí, jak ta baba všechny dráždí.. Pleskáči (pisálci zbaběle ukrytí za nějakou zkratkou) se můžou potrhat, aby na ni házeli špínu, kde se dá. Článek o ničem. Ta Vaše pláž na fotce samo nepatří k hotelu a hotel také ujde. http­://www­.new­travel­.cz/vic­toria-palace/

zavsar
23. 08. 2013 10:54

Ale to je tady všem úúúúplně jedno...

abvydavatelstvi
23. 08. 2013 10:59

Asi není když na to pokaždé reagují...

zavsar
23. 08. 2013 11:25

Myslela jsem, že je všem jedno, že ten článek je výmysl... Nemyslela jsem tu špínu a nadávky, co tady hned každý vypisuje...ty svoje příspěvky ať si posoudí každý sám, když si je po sobě přečte...jakou mají úroveň...

abvydavatelstvi
23. 08. 2013 10:57

Baba je nedráždí ...
ale ta její neskonala hloupost kterou předvádí na facebooku....
To se fakt hned tak nenajde aby o sobě úplně všechno psala a dokladala to fotkami...

zavsar
23. 08. 2013 11:28

A to je ono...davy lidí její FB sledují, davy čtou články a ona z toho žije...přitahuje pozornost, jedno jakou...je všude a z toho má pak peníze...

mucimuc
23. 08. 2013 11:26

Hotel z dálky a na aranžovaných fotkách ujde.... realita je ale trochu jiná ...
This photo of Victoria Palace Hotel & Spa is courtesy of TripAdvisor

This photo of Victoria Palace Hotel & Spa is courtesy of TripAdvisor

This photo of Victoria Palace Hotel & Spa is courtesy of TripAdvisor

zavsar
23. 08. 2013 11:34

Díky, ale já tady nehodnotím reálnou úroveň nějakého hotelu, pokud vybíráš na stránkách ck dovolené, tak negativní reakce jsou ve velkém i u těch nejluxusnějších. Jde mi o to, že je to prezentované ck jako dobrý hotel, fotka pláže v článku neodpovídá, prostě chudáček pisálek se snažil, co síly stačily, aby napsal nějakou špinavost a někoho shodil...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.