Zloději z Balkánu »vylepšili« české bankomaty: V okamžiku vás připraví o úspory! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Zloději z Balkánu »vylepšili« české bankomaty: V okamžiku vás připraví o úspory!

Pozor na zloděje! Pachatelé, kteří kradou peníze pomocí kopírování platebních karet (»skimmingu«), vynalezli nový způsob, jak lidi napálit a vytunelovat jejich účet.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
09. 08. 2013 12:19

Zruste tu karetni pitomost pomoci ktery jste okradany nejdriv bankama a az pak teprve nekym jinym,navic jeste spehovany kdy a kde ,k cemu jste kartu pouzili.Trochu samostatnosti by neskodilo,vecny zackove matersky skolky voseny za rucicku a poslouchajici na slovo,mozna zacit premejslet by stacilo,abyste prestali bejt zavislejma ubozakama na pisknuti.

mememumu
09. 08. 2013 16:58

Mě teda při používání karty nikdo neokrádá, je to pro mne levnější než při používání hotovosti a ještě k tomu jsou mé peníze víc v bezpečí. Ale to bude tím, že jsem na rozdíl od tebe myslící a samostatný, mamlásku.

fill-ll
15. 09. 2013 14:34

Komu tady nadavas do ubozaku ty zku.rveny satanisto ze ktere sekty jsi vylezlsam si ubozak ty kriple.jo a slovo VOSENY neznam.NAUC SE CESKY TY HNU.PE

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.