Bartošové zničil alkohol mozek: Byla jsem v Itálii…a nevím proč! Teď chci svatbu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Bartošové zničil alkohol mozek: Byla jsem v Itálii…a nevím proč! Teď chci svatbu!

Stav Ivety Bartošové (47) se po návratu do Uhříněvsi nezlepšil, spíše naopak. Hektolitry alkoholu se negativně podepsaly na jejím chování a zpěvačka přestává vnímat realitu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

paralenka
20. 07. 2013 08:55

Já teda nic nesledovala, jsem chodila po horách a o nějaké italské komedii nemám ani páru. Takže jsem hleděla jako jojo, kde se najednou vzal termín Džambulka Si myslíte, že lidi nemají nic jiného na práci než sledovat jednu padlou alkoholičku? Ona mě totiž hrozně nasírá, je jí skoro padesát a hlavu vymetenou, jen fńuká. Jaksi už ve svém věku - jsem o víc než deset let starší - pro ni pochopení nemám. Je to srágora, ani syna nedokázala sama vychovat a zajistit mu klidný život. Ať se rozhlédne, jak se jiné ženské perou se životem!!!

inocenta
20. 07. 2013 12:10

Tak si to musíš přečíst od začátku./ˇutěk, avizo Ivet přes Blesk, Macura, odjetzd, zdravotní problémy, vyšetřeníú potom hledání Rychtáře, který ji naořed nechal odjet i opřespqt u Macury, nyní několik žalob a zřejmě další zneužití Ivety směřující k svatbě/ Situace je dost vážná a pouhé nadávání nebo kritika není na místě.

darina1
19. 07. 2013 09:27

Oni jsou oba dva dementi. chudák její syn.

dzambulbartacek
19. 07. 2013 07:33

To nevadí Džambulko.Hlavně že jsi v naprostém pořádku a chutná ti Já už taky občas zapomenu

pelagie
18. 07. 2013 18:23

Ať jde ta k....a s tím svým ***m už ale fakt do ***e...koho to zajímá, že poma­tená,­alko­holic­ká troska se má vdávat , jak říkám, ať se přeba p....e, ale už nás proboha nekrmte takovými žvásty dvopu idiotů ...

britva
18. 07. 2013 16:27

ty voe, tak to je už naprostá demence když jí vidím a slyším na tom posledním videu, tak fakt už si nedám nikdy ani pivo. ty voe, takhle dopadnout a vidět a slyšet to celej národ, tak to bych se propadnul hanbou do země ta frajerka má úplně rozesraačkovanej mozek. 3 x zlatej slavík a takhle dopadne hrůza a neštěstí zároveň

malavelka
18. 07. 2013 15:36

t někdo z blízkých podá žádost o zbavení k právní způsobilosti a znalci ať konají. Rychtář přišel o Říčany, tak chce barák. Asi tuší,že ji jednou najde mrtvou.Vzpomínám si na video, kde ho Iveřta žádá, aby si vzal věci a vypad. není to tak dlouho.

demonxxx
18. 07. 2013 15:03

To je hovado, on opravdu ten barák chce za každou cenu. Pokud vím, tak se s ním před odchodem do Itálie rozešla, ale on to nepochopil.
Nyní je v alkoholickém delirium, nic si nepamatuje a pouze papouškuje co on ji nabulíkuje.

marek.d
18. 07. 2013 14:01

CO na tohle říct, Už jen tak: Dědek je agresivní hovado a deme.ntní křupan, ktrý ji dodává její oblíbenou kořalu s pilulemi, ona hnije v podělaných proch.aných peřinách a on si kraluje v tom jejíů zaneřáděném baráku s mladým ušatcem, stejně deme-ntním jako táta.. Když dostanou choutky, oba ji ojedou (ona o tom stejně neví) a čekají, až Džambula natáhne bačkory. Což se dočkají dřív, než si myslí, už se na to těší. Těžce demen.tní alkoholička už neví jestli je červen ec nebo pátek.

telefonistka
18. 07. 2013 12:54

Doporučuji se podívat na video, kde je řečeno vše:
http­://www­.extra­.cz/ex­kluziv­ni-zpoved-josefa-rychtare-byla-zubozena-na-kost-vyhubla-troska-pila-a-nadmerne-uzivala-leky-slova-po-kterych-se-rozplakala
Toto video by měla především vidět Iveta, aby si konečně přiznala svou závislost na alkoholu a šla se léčit. Tam poprvé pan Rychtář říká o Ivetě pravdu

marek.d
18. 07. 2013 14:03

Ona to už nepobere, nemá mozek. Už nepobere nic, neumí už nejen mluvit, ale ani číst, stačí jí cucíky kořaly a prášky ke štěstí, čeká na zubatou, ta si už brousí kosu. Sama Fetka si vybrala, odkopla syna i matku pro stovky milenců na jednu noc, pro posluhy a flašku s práškama. Konec. Do konce prázdnin je po Džambuli.

marie60
18. 07. 2013 17:38

Jj, tady je vidět jak je ulhaný. To, co v tom videu říká je sice pravda ale jinak lže jen to tiskne. Jak může být dobrá hospodyně a máma, když jí museli vzít syna a dát ho k tátovi? Jak může uklízet a dobře vařit, když podle něj to dělá zas on?
Má zahradu, tak by si měla něco vypěstovat.Byla by na čerstvém vzduchu a makala by rukama a na voloviny by neměla tak čas. Možná by jí pěkně upravená zahrada její zásluhou udělala i štastnější. Jenže je líná jak veš. Jsem už na ně hodně rozezlená.

danuska555
18. 07. 2013 12:42

Dzamba vi, ze to ma za par. Proto ji seivak nahucel do hlavy , ze ji ma ra a svatba je nezbytne nutna!! Dobre to ma spocitane,,huraaaa a barak bude jeho! Tyran. zlomyslnej! Vlk - sedivak...

marek.d
18. 07. 2013 14:05

Není ten barák napsaný na Artura? Myslím že jo, takže hnusoun utře - sbalí si kartáček na zuby (vlastně ne, ten nemá, páč ho nepoužívá ) - tak sbalí si ten ohyzdnej zapranej smradlavej rolák z Lídlu a potáhne pod most.

alla
18. 07. 2013 12:21

Tak teď jí má Rychtář tam, kde jí chtěl mít. Sláva a barák bude jeho! Ani to netrvalo tak dlouho!!! Teď, ale musí zařídit, aby nesepsala předmanželskou smlouvu. Potom hurá k otáři a hurá do blázince.

tulip
18. 07. 2013 12:10

Hlavně,aby si nepočůrala závoj!A aby věděla,koho si chce vzít.Má v tom "diblík",dost hokej.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.