Zeman vyřešil problém s Putnou kompromisem: »Katolická buzna« bude profesorem, ale… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Zeman vyřešil problém s Putnou kompromisem: »Katolická buzna« bude profesorem, ale…

Šalamounsky přešel tenký led nad problémem Martina C. Putny prezident Miloš Zeman. Jmenuje ho profesorem, předání dekretu ale přenechá ministru školství Petru Fialovi.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

erzet
24. 05. 2013 10:16

To je hnus, další buzna ,chce se mi blejt.

jity
23. 05. 2013 10:37

Nevím jaký je pan Putna akademik, možná vynikající to mu neberu, ale co se týče ostatního chování, tak na mne to moc nezapůsobilo. Už jen to trapné video a jeho vystupování a takový lidé mají učit naše děti,

anezat
23. 05. 2013 19:16

savaroman
23. 05. 2013 09:29

Kdyby pan Putna byl dobrý křesťan a katolík tak by nevystoupil s takovým transparentem a nesnažil se zviditelnit.

ddiabolka
23. 05. 2013 09:07

U této kauzy mě zhaujaly výroky VLKA a HALÍKA.Jsem věřící a už dávno vidím,že ti dva nejsou ani křesťané a ani opravdoví kněží.Ti klidně vymění víru za satanismus (Halík dokonce ďábla vizáží přípomíná.)Jsou jenom obhájci posthavlovské elitářské společnosti a klidně schvalují výroky Putny o katolických buznách a budou pomlouvat toho,kdo s tím nesouhlasí.

paralenka
23. 05. 2013 08:48

Celý problém rozpoutali hlavně novináři, kteří si neustále se Zemanem vyřizují účty. Málokdo si uvědomí, že profesor je i společenské postavení, a s ním se vystupování tohohle nezralého člověka neslučuje. Nejde pouze o odbornost, jak se někteří snaží namluvit, ale i o pedagogické působení, tedy o vědecko-pedagogický titul, což zahrnuje i výchovné působení! Dík, fakt nechci!

pelagie
23. 05. 2013 08:28

Celý Putna je mi fakt putna...je mi tak nějak z duše protivný , nechutný a dle mého názoru exibionista, který se rád veřejně projevuje o svých " kvalitách "... toho nemusím ....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.