Kmotrovská espézetka za 5000 Kč: Komplet pro auto vyjde na 10 000 Kč! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Kmotrovská espézetka za 5000 Kč: Komplet pro auto vyjde na 10 000 Kč!

S úplatky za kmotrovské espézetky typu »XYZ 2222« či »XXX 1007« se v Česku končí! Od roku 2015 si každý šofér bude moct zvolit nápis na registrační značce podle svých představ. Včera novelu odklepli poslanci. Jedna přijde na 5000 Kč, za auto tedy zaplatíme 10 000 Kč!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Shelby16
16. 05. 2013 08:33

"Bůh" se píše snad s H na konci ?

Jinak já myslím, že to je trapárna pro namachrované blbečky a snoby. Inteligentní člověk nemá zapotřebí na sebe takto upozorňovat. Domnívám se ještě, že kdo si dá komotrovskou SPZ-etku akorát na sebe upozorní, že má peníze a přitáhne na sebe mafií, která dotyčného může unést, odbachnout nebo vydírat ho ! Myslím, že to je nebezpečná sranda, která může někoho stát život. Taky v Česku je lépe zůstat nenápadný a navenek jakoby chudý. Chytrý milionář bude jezdit v tuctovém autě a rozhodně s neupravenou SPZ. Kdyby mi náhodou přidělili krásné číslo - já bych ho odmítla a chtěla bych nezapamatovatelné číslo a spz, abych splynula s davem. Po obyčejných lidech mafie nejde a je lepší mít svatý klid.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.