Michaela Kuklová dostala padáka z Ordinace! Víme, jak odstraní její postavu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Michaela Kuklová dostala padáka z Ordinace! Víme, jak odstraní její postavu

Herečka Michaela Kuklová (45) přijde o slušné peníze. Už podruhé ji totiž vyhodili ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Tentokrát je to prý definitivní. Jak si tvůrci poradí s jejím odchodem?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

danuska555
15. 05. 2013 22:15

Kuklova tu roli, zahrala bravurne! Verila jsem ji to. To same Zounar, hraje presvedcive,, az ho nenavidim, je na rozbiti- drzky.

perlaxx
15. 05. 2013 17:33

Souhlasim , blbe napsany clanek. Zadny padak ale proste jeji role skoncila. A ze ji teda hrala verohodne , velmi dobre zahrala tuto nevdecnou roli.
Spoustu lidi si touto roli odradila ale melo by to byt prave naopak.
Nesmite posuzovat tolik co hraje ale "jak hraje ". A ta role se ji vic jak povedla. Hrala tak presvedcive ze jsem ji to i verila.))
A to same ma Zounar. Hraje toho svinaka tak dobre ze je fakt na facku.))))

6010
15. 05. 2013 14:44

Míša Kuklová dostala padáka z Ordinace.Je to trochu nešťastně napsané.Já myslím, že tam spíš její role skončila, protože nevím, zda by bylo možné, aby jí opět z blázince pustili a mohla zase někomu škodit.To již by bylo za vlasy přitažené, takže její postava skončit musí tak jako tak.Tak to nedramatizujte, jo?

rydlo
15. 05. 2013 13:15

Především měla dostat padáka další "Míša", něco tak nesympatického se hned tak nevidí. Po jejím opětovném účinkování v jednom z předchozích dílů se potvdilo, že toto "geniální" rádoby důležité dítě vůbec neumí hrát, svou roli odříkává, jako kdyby to četla. Vždyt je tolik nadaných dětí, které by v této roli působily přirozeně a ne jako ta Kepková, protlačovaná otcem, který nemá soudnost. Takže budeme muset sledování ordinace zase zrušit v obavě, že se tam zase objeví to stvoření a nebo se dívat s ovladačem v ruce.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.