Zpěvačka Marcela Holanová: Karel Svoboda nespáchal sebevraždu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Zpěvačka Marcela Holanová: Karel Svoboda nespáchal sebevraždu!

Zpěvačka Marcela Holanová (61) patří mezi stálice české pop music. Její hity Ráno, Čau lásko, Náš song, Já už nejsem tvá se dodnes hrají v rádiích. Zatímco kariéru má hvězdnou, v soukromí už to tak veselé není. V životě si toho prožila dost. Bývalý manžel, moderátor Karel Šíp (67) ji opustil a utekl k mladší a i po dvanácti letech od rozvodu stále nejsou vyřešeny jejich majetkové poměry. Do toho přišla operace srdce… Přes to všechno působila zpěvačka během rozhovoru uvolněně a v naprosté pohodě. Že by se začalo vše obracet k lepšímu?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

haha
01. 05. 2013 09:51

Narozdil od vas tu vasi hvezdu znam.byla.jsem skoro jeji sousedka kdyz bydlela na Jiraku.A kdyz se rozvedli tak ji Sip platil vyzivne i na dospeleho syna.kdyz ke tak dobra jak tvrdite tak at zpiva a vydelava.ale to nejde kdyz ji Sip nepise hity.a kdyby vic zpivala nez se soudila,tak musi mit dost.

pea.p
30. 09. 2013 09:45

promluvila protivná, zlá a zapšklá sousedka.

vava-d
16. 04. 2013 02:00

zkuste někdy být a diskutovat normálně A NE JEN ZE ZLOBY A VE ZLOBĚ. JEN KŮLI TOMU ŽE JE TO ANONYMNÍ A NEMÁTE DOBROU NÁLADU,TAK SE TO VYBÍJET!!! HOLANOVÁ VÁM PROBLÉMY NEVYŘEŠÍ A PŘEDEVŠÍM ZA NĚ NEMŮŽE!!! ZKUSTE SE ODPROSTIT OD TOHO ŽE JE ZPĚVAČKA !!!STALE JE ŽENSKÁ JAKO MY Z MASA A KOSTÍ, SE STAROSTMI JAKO MY!!!!

vava-d
16. 04. 2013 01:57

Co tak pozoruji, tak Holanová jede stejně po své ose již několik let!!!! Takže určitě nemá zapotřebí někoho vytahovat , nebo si na někom honit reklamu, protože by z toho nic neměla . A navíc kdyby to tak bylo, udělala by to už mnohem dříve !!!!..... souhra náhod a okolností....navíc na mě působí jako ženská která si stojí za svým názorem a nevšimla jsem si, že by si protiřečila at se to týče rozhovorů , které jsem četla ted, nebo před rokem či dvouma....... Je to ženská , která má za sebou více než si asi kdokoliv z nás umí představit...fandím jí a smekám!!!!

ivuska1
15. 04. 2013 21:44

verim tomu na 100%

tarka
15. 04. 2013 20:45

a pamatuji se, že i sama Vendula to tenkrát v nějakém rozhovoru zmínila, že trpěl těžkými depresemi, takže v tomto případě by rozhodně neměl myšlenky na sebevraždu ve stylu tvrzení Holanové: „Pokud by se chtěl zabít, udělal by to s abnormální noblesou, byl by oblečený ve smokingu, seděl by u klavíru." a Františka Ringo Čecha: „Znali jsme se od mládí, spousty let jsme byli i sousedé. Nevěřím, že se zastřelil. On byl estét! Kdyby se chtěl zabít, tak napíše krásný dopis, který bude vyšperkovávat alespoň tři dny. Vezme si sametové sako, bílý šál, sedne si do křesla, všechno pečlivě naaranžuje. A rozhodně se nepicne před barákem v louži. To mi nikdo nevymluví.“

haha
15. 04. 2013 19:55

A co takhle Kapka nadeje?Holanova kdyz uz nema prachy tak vytahne Karla z hrobu a bude tvrdit ze za nej zapaluje svicky.Špína.A až bude u vás v hospodě candrbál a bude tam Máca zpívat, tak dejte vědět.Jo a dík za upozorněni na celY 3 písně.s tim vystači 10 minut.má předskokana?

pea.p
30. 09. 2013 09:58

Ráno
Jestli je na nebi Bůh
Cesty lásek
Žárlím
Já jsem tvá stálá
Adagio
Taková jsem já
Sláva jsou bály
Já už nejsem tvá
To zvládnem
Zůstávám dál tak samotná
Já nevěřím
Čau, lásko
Neznámá dámo, dík
Jitro kouzelníků
Óda na lásku
Proč lásku krást
Zabiju tě
Tvý oči lžou
Hollywoodské sny
To bejvá
Sláva, jsou bály
Můj milionář
Krůpěj obléká
Už nejsi kluk
Vím, co bude pak
Proč nevoní stráň
Exodus
Svár
Svět marných snů

A co jsi dokázala ty, krom toho že urážíš a pomlouváš druhé?

pea.p
30. 09. 2013 10:02

Takévá skoro skousedka jako vy, to musí být katastrofa

mandat
15. 04. 2013 16:38

To ja rikam uz celou dobu.

vava-d
15. 04. 2013 14:57

jen tak mimochodem vendula dokázála co? Vzala si Svobodu , kterýho si nevážila....od pohledu děsná semetrika a především buranka!!!!!

vava-d
15. 04. 2013 14:55

......na impulsu Ráno, jestli je na nebi bůh a tuhle na frekvenci jsem slyšela Žárlím............. !!!!!!!!!!

vava-d
15. 04. 2013 14:53

hrajou ji temer na kazdem ceskem radiu!!!!!.... kdyz nemas overene informace tak se necpi do diskuze....strilet od boku umi kazdej, ale to se pak nikam nedostaneme!!

haha
15. 04. 2013 14:31

já abych nezmeškala.V hospodě ve Vejprtech? kdyby byla tak úspěšná,tak je o ní alespoň trošku slyšet.od dob...Čau lásko...nehrajou v radiu ani jednu její písničku.To už je víc slyšet o Věře Špinarové. Vy nekecejte lži

cajkovskij007
15. 04. 2013 13:18

Holanová má jarní šňůru koncertů zcela vyprodanou, takže musejí s agenturou přidávat. Viz info u Ivana Rösslera. Takže tady nekec*ejte lži.

cajkovskij007
15. 04. 2013 13:13

Ale samozřejmě, souhlasím s Vámi. Holanová má vyprodané koncerty, hlas má pořád jako zvon, pořád jí to zpívá. Že řekla nahlas svůj názor je dobře. Zrovna tak dalších pár, kteří se nebáli dlouhé ruky Václavy. Takže já Marcele Holanové fandím.

haha
15. 04. 2013 13:09

je prachsprostá vyžírka,o kterou dneska nikdo nestojí a která by byla jenom jedna ze zpěvaček se slušným hlasem,kdyby neměla Karla Šípa,který jí napsal všechny její slavné hity.Jen díky němu zpívala s Gottem,protože když se rozvedli,tak už po ní neštěkl ani pes.Alimenty bere na 30tiletýho smrada a Šíp jí musí živit protože by chcípla hlady

vava-d
15. 04. 2013 13:04

Víte kdyby asi neuměla zpívat tak ten Svoboda by s ní asi nespo­lupra­coval­,že???? proč řešíte a diskutujete o šípovi , když se tio šípa netýká??? I kdyby to řekl kdokoli a řekl to tak jak Holanová budu s ním souhlasit.....mc dobře si na tu dobu pamatuji a spousta umelcu se ani nechtelo vyjadrit, kdyby to bylo tak jednoznacne tak ty vyjadreni vypadaji trochu jinak ne??Takže klobouk dolu pred HOLANOVOU ZE SI STOJI ZA SVYM NAZOREM!!!!TAKOVYCH JE MALO!!!!

raspina
15. 04. 2013 12:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

cajkovskij007
15. 04. 2013 11:48

Ona cigárka - tehdy za nějakých 40 - 50 Kčs. On gambler na automatech Na Břežance za daleko víc drobných. Co je horší ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.