Léčba rakoviny: Bez nevolnosti a zvracení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Léčba rakoviny: Bez nevolnosti a zvracení!

Když člověk onemocní rakovinou, je to šok. A pokud mu je naordinovaná chemoterapie, představí si silné nevolnosti a zvracení. Takové problémy jsou ale podle lékařů minulostí!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

inocenta
16. 04. 2013 13:29

nemusí jít jen o rakovinu, i jiné nemoci jsou bolestivé a lékaři vás nechají jsít analgetika v jakémkoli množswtví: A je vám špatně? ptala se mne lékařka. když není, tak se nic neděje a jíst mohu co hrdlo ráčí, a to mám vyšší krevní tlak, který analgetika mještě zdvihají.l Máme mnoho špastných lékařů, nbeo je to příkaz seshora v rámci šetření?

moravacka
07. 04. 2013 03:24

ze se musi pacient 'sverovat' lekari, ze ho trapi vedlejsi ucinky z chemoterapie . Prece by melo byt samozrejme, tyhle ucinky potlacit jak je to jen mozne a ne aby se musel toho pacient dozadovat. Nevim kdo je vetsi p.tomec, jestli dotor anebo redaktor'ka

gordon
07. 04. 2013 23:26

není to blbost,je to přístup některých doktorů k pacientům.Jako při kolonoskopii-musíte prosit o injekci pro zmírnění bolestí a pak se zjistí,že: no jedna byla málo,měla jsem dát dvě,ale už to vydržíte.A vy trpíte jak kdyby na vás zkoušeli nějaké metody v koncentráku.

rewa-soffi
06. 04. 2013 18:25

já jsem to už podstoupila dvakrát ,je to hrozné ,když vám je zle!léky jsem dostala.......

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.