S bedýnkou je konec: Vaše kočka bude chodit na WC! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

S bedýnkou je konec: Vaše kočka bude chodit na WC!

 Luxusní bydlení, vybrané lahůdky, slušivé oblečky – to všechno už tu bylo. Nakonec ale musela vaše kočka zpět do bedýnky, aby tam vykonala potřebu. Tak s tím je teď konec! Čtyři celkem obyčejné kusy plastu umožní mazlíčkovi ulevit si na stejném místě jako jeho majitelé, na normální záchodové míse.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

uh.inzert@...
22. 05. 2019 20:00

Naše na náš záchod nechodí Ale pořídili jsme jim právě samočistící toaletu CatGenií a nic pohodlnějšího, jak pro kočku či pro majitele není. Kočka je neustále v čistotě - což se mi líbí nejvíce. Nastavila jsem totiž aktivaci kočkou, aby se toaleta čistila po každém spláchnutí. Já nevynáším bobky, nekupuji stelivo, neřeším zápach ani prach...

mrak.blank...@...
17. 01. 2019 13:40

Za mě je tedy lepší si trošku připlatit a máte doma samočistící automatickou toaletu, která je bez starostí. Já pořídila CatGenií a jsem spokojená. Nic nesmrdí, nemusím řešit několikrát za den čištění a vynášení hovínek, nikde není prach z kočkolitu a nemusím jej neustále kupovat.

Lenina115
22. 09. 2016 10:54

máme teda doma kočičí toaletu, která automaticky čistí. Takže vše bez práce. možná více informací vám napoví přímo na stránkách toaletky catgenie.cz

allegra17
04. 03. 2013 15:58

v čem je smysl té inovace, je přece jendno jestli kočka chodí na bedýnku nebo na WC s pískem, když uklízet se musí oboje (přičemž uklízet bedýnku mi přijde snad i jednodušší)?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.