Partyšová konečně kápla božskou: Mám novou lásku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Partyšová konečně kápla božskou: Mám novou lásku!

Moderátorka Gabriela Partyšová (34) prožívala v posledních měsících hotové peklo. Zjistila, že její manžel Josef Kokta (55) čeká nemanželské dítě a během pár měsíců se jí tak zhroutilo její desetileté manželství. Partyšová přiznala, že je na dně a potvrdila rozvod. Teď se ale zdá, že se na Gábinu usmálo štěstí v podobě nové lásky!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

decathlon-je-zpet
19. 01. 2013 16:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nejezchleba
19. 01. 2013 15:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillaarkaa
21. 01. 2013 12:44

Mrdej taky,máš-li dobrej matroš Samo sebou,že o šimrátka 2,4cm není zájem

pasadena
19. 01. 2013 15:09

ty musíš být ubohý dement viď.Kdyby ti tahle jak ty píšeš "zlatokopka" jen podala ruku,tak si ji do smrti neumyješ a budeš se tím do nejdelší smrti chvástat.Jsi naprostý ubožák.Gábina nepotřebuje sponzora,vydělává si sama dost.To že s Koktou tak dlouho vydržela,je na metál.Je ošklivý a ještě ji sprostě podváděl.Zlatokop je on.

mrum
19. 01. 2013 16:37

Jasně, ona ctnostná ženština je odtáhla ženáče od rodiny a teď se cítí strašně ublížená, když se totéž děje jí... Jakýho si vzala, takovýho má. Normální chlap by ji nechtěl.
A co udělá, zase jde kopat zlato jinam - ano tyhle poběhlice a provaděčky nejstaršího řemesla nebyly nikdy v nouzi - dokud ovšem nezestárly. A ona věk už skoro má.

pasadena
19. 01. 2013 17:04

mrum,ty jsi taky ubohá,ý.Co máte z toho když každého jen pošpiníte,anonymně urážíte.Máte vztek že ona má a ty ne?Kdybys byla tak krásná a chytrá,máš to taky,Ty jsi určitě hnusná,ý,nikdo tě nechce a páchnou ti nohy.

smazan_20150109
19. 01. 2013 17:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pasadena
19. 01. 2013 18:34

oxalis,jsi asi ve skutečnosti slaboduchý blb.Proč tě tak vytáčí úspěch druhého?Co to řešíš?Máš vůbec nějakou babu?Asi těžko,protože jsi chudej­,hnus­nej,vá­líš se na špinavým pelechu ve starým děravým tílku z kterého ti lezou chlupy a máš na všechno vztek.Dobře ti tak hňupe.

Uživatel_776269
20. 01. 2013 00:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
19. 01. 2013 17:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

britva
19. 01. 2013 18:06

ty huso !!! myslíš si, že tohle partyšová nevěděla a z tohodle rance peněz nenasávala z plna hrdla ??? tak tady si to přečti a zalez se svejma připitomělejma kecama !!!


Životopis
Od roku 1991 jsem vlastnil reklamní agenturu Quo, která byla asi nejznámější podle reklamních průhů na dálničních a silničních mostech a bilboardů kolem dálnic. Zaměstnávali jsme téměř 500 lidí a měli jsme filiálky od Černé pri Čope až po Aš. Holding našich firem dělal po dobu 10 let obrat kolem pětseti milionů korun ročně. Ovládali jsem se svými společníky 23 procent venkovní reklamy na území bývalého Československa.

Byli jsme úspěšní. Asi proto naši firmu v roce 2002 koupil největší světový mediální magnát Rupert Murdoch. Tehdy to byl jeden z prvních velkých prodejů české firmy zahraniční korporací.

Podílel jsem se na vzniku Rady pro reklamu České republiky.
Autor: Kokta1957

britva
19. 01. 2013 12:20

deset let vysávala koktu a kdyžv má už houno, tak jde vysávat nějakýho zdendu stejskala já si myslím, že si na něm měl udělat stejskal raději uzel, než ho strkat do tý zlatopkopky ale, co, stejskal má asi na rozhazování, tak proč neživit nějakou pijavici

britva
19. 01. 2013 12:23

taky si myslím, že novinářům začíná lov na novou celebritu ty budou zase kempovat v popelnici před jeho barákem, aby získali nejlepší snímky když se stejskal vrací v noci domů z nějakou běhnou

herecka
19. 01. 2013 19:50

to vůbec nemusejí, tahle je za každou rádoby "slávu" ráda a ozve se jim sama jako teď !!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.