Bartošová u voleb: Víme, komu dala svůj hlas! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Bartošová u voleb: Víme, komu dala svůj hlas!

Přestože psychicky zdeptané zpěvačce Ivetě Bartošové (46) bývá většinou veškeré dění kolem ní jedno, volbu prezidenta si překvapivě nenechala ujít. Společně se svým ochráncem Josefem Rychtářem (54) se na historickou událost přichystali s nadšením a jako spořádaní občané vyrazili k urnám.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mirkazam
13. 01. 2013 09:56

Že by sportgym byl Pepa ??

marek.d
13. 01. 2013 10:10

No jo, ot je možný, stejná demence a priitivita a ***amotnost, ještě se divím, že nenapsal aspoň osmkrát obrat - V PODSTATĚ, kriminálník dědek strhanej.

marek.d
13. 01. 2013 10:09

Ty se raději nauč česky, ***amote , mmch - ona si o to koleduje sama, o nevraživost a posměch - je to lenivá alkoholická bába, která se cpe do bulváru svou debilitou a lidi ji už nesnášejí - právem; a mimoto jestli si FAKT myslíš, že by JÍ někdo mohl cokoli ZÁVIDĚT, že se o ní píše a podobně, tak jsi nejen ***amotný analfabet, ale i stejný magor jako ta plešatá vypitá troska. Jí je fakt co závidět - asi jako deviantům, o kterých se píše, že někoho zneužili a jak... Nedokázala NIC, co by se jí mělo závidět, hrůza hrůz, co zavinila - syna jí odebrali, je nepracující válející se špindíra v bordelu, líná, v exekuci, stará a tlustá plešatá odulá bába rozteklá tunová, žije s kriminálníkem, který ji okrádá a mlátí, ona je fakticky hnusná, prasečí ksicht s lalokem a očíčkama prasečíma, předčasná stařena a věčně samá modřina od toho dědka, nemá prachy, nemá dítě, nemá nic, jen zničený játra a ledviny a vyhlídku na brzkou smrt, která bude hrozná a bude to brzy. To je jen zlomeček jejího ÚÚÚÚŽASNÉHO osudu, co jí každý může závidět. Nazdar.

hejhej
13. 01. 2013 10:34

Hlavně jí můžeme závidět,že nic několik let nedělá a známá je jen jako bulvární pros­titut­ka.Mat­ce,kte­ré odebere dítě soud,protože se neumí o něj postarat,dá přednost chlastu a chlapům,tak to je jí opravdu,co závidět. My,podle sportygym nemáme mozek,ale máme a hlavně nepro­chlas­taný­.Ive­ta neumí bez mektání říct jedinou jednoduchovou větu,potřebuje mít neustále u sebe hulváta,aby ta ní odpovídal.

marek.d
13. 01. 2013 10:41

Právě, ale on si dělá srandu, pochopil jsem to až dole, schválně píše jak ***amot a dělá si legraci, že jí někdo závidí. Došlo mi to, když jsem četl, jak napsal, že fetka je "mladounka krasna" A že by "horkotěžko zpivala, kdyby byla nesvepravna" - dělá si srandu i s tím "kratkym zobakem".

Uživatel_776269
13. 01. 2013 13:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marieelle
13. 01. 2013 13:03

jsou i lidé,kteří netouží po slávě. někomu se nabízí "pomoc" a odmítne ji, zatínmco jiná se za slávou lopotí.

sportgym
12. 01. 2013 22:45

sportgym
12. 01. 2013 22:43

Tak mě zaráží lidi co pořád uraží Ivetu tady.Vy co tu píšete o ní *** je vidět,že vás stále zajímá.Tak to nečtěte když vás nezajíma to jste tak hloupí?Koukejte se se na jiny zpravy ktery vas zajímají.Pro mě jsou dementní lidi co špiní lidi a uraží jí a zavidí jí.Byla vždycky zpěvačka a je o ní pořad zajem jinak by o ni nepsali,tak jí nezaviďte třeba taky jednou dostanete Slavíka jako Ivetka.Vožralá není směje se,že je šťastná.Je mi vas lito že jí zavidite.Každej rozumnej člověk si hledi svích osobních věcí a nezajímá se o hloupé članky které se o ní píšou.ja Ivetě nezavidím držím ji palečky,aby se zase vratila na vrchol.Jen hloupí dement jí odsuzuje!!!!

jity
13. 01. 2013 00:36

Je pravda, že ty urážky někdy nejsou pěkné, ale bohužel Iveta tomu nahrává. Je evidentně nemocná ženská, sotva mluví a pořád leze s nějakýma blbostma do televize. Léčit se nechce. Je to škoda zpívala pěkně, ale už to není ta Iveta co bývala.

marek.d
13. 01. 2013 10:11

Ty se raději nauč česky, ***amote To je děs, co datluješ, vrať se zpátky do své zvláštní školy a "dostuduj" tam aspoň první stupeň, primitive.

hejhej
13. 01. 2013 10:38

Něčím se musíme bavit ve volných chvílích a Iveta,svým neustálým cpaním se s každým prdem do bulvárů nám to zajišťuje.

reiner
13. 01. 2013 10:58

sportgyme - jen hloupý dement ....

vungtao
12. 01. 2013 22:26

Nic se nezmeni. Nic ci mi nevadi, kazdy ma pravo zit, ale psychopatka ma volebni pravo? tak to je zalovatelne!!!!!

tosto
12. 01. 2013 19:14

spadla do toho rybníku mezi kapříky než šli k volbám...... účes by tomu odpovídal a konce vlasů jako by chvilku i protáhla křovím

luvy1979
12. 01. 2013 16:33

Ivet, odvoleno, tak teď šupito presto zkoušet! Meganávrat na výsluní v Lucerně se blíží!

alex321
12. 01. 2013 16:53

A najednou je ticho, a v programu taky nic.. ona je chuděra dement, neví, co blábolí, vyfetovaná troska vypitá plešatá zpuchlá, je jasná, stařena před smrtí.

zkrat.
12. 01. 2013 17:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alex321
12. 01. 2013 17:44

Asi tak. Já tipuju tak 30. února 2099. Ta troska neví co blekotá, ale napadlo mě, že to ani neřekla ona (copak ona mluví??? A myslí???), ale děedek kriminálník, aby udržel pozornost bulváru. Ti trapáci by měli zkapat spolu, a hned, už o ně nikdo nestojí ani v bulváru, lidi sem jen napíšou svůj shodný názor na bláznivou šerednou vychlastanou předčasnou stařenu a stejně deb*ilního sešlého smradlavého dědka pepka, A mě ti dva dementi už nebaví taky, jen jsem se sem podíval a mizím, tyhle dvě trosky mě už nemohou překvapit a zaujme mě jen jejich nekorolog, a to bude hodně brzy. Hezký večer přeju, jdu přichystat pohoštšní pro návštěvu.

Uživatel_776269
12. 01. 2013 19:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.